IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th June 2013, 15:23
milda milda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 3
Red face Бременност или не?

Здравейте приятели! Нуждая се от вашите коментари по моят проблем.Цикълът ми закъсня с 11 дена,днес преди да си направя тест ходих на гинеколог,каза че прилича на бебе,след половин час си правих тест и той беше отрицателен.Ние сме го правили без презерватив обаче не се е празнил в мен,знам че по този начин има риск от забременяване.Вече за 2 пат имам менструални болки по време на секс,гинекологът каза че нямам кисти или нещо друго а само прилича на бебе.След 1 седмица гинекологът каза пак да отида за потвръждаване на въпроса.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th June 2013, 22:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Тестовете са много, много точни. Преди да имаш 20 дневно закъснение на цикъла няма смисъл да ходиш при гинеколог, дори и с видеозон може да не види нищо.
Със 100 %-ва сигуронсто ще разбереш само ако си направиш кръвен тест.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th June 2013, 09:46
milda milda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 3
По подразбиране

каза ми нещо за лигавицата..ами да лигавицата ти е надебеляла нещо такова,не си спомням точно бях шокирана като ми каза,че прилича на бебе
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th June 2013, 12:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Закъсня ми с 10/11 дни и отидох на гинеколог и потвърдиха,че съм бременна,защото се вижда околоплодния сак.Не знам при какъв измислен гинеколог си ходила,че да ти изръси подобна простотия,че приличало на бебе....аман от некадърници.Тестовете за бременност са с 99% точност.Бях си купила няколко преди да ида на гинеколог и бяха положителни.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th June 2013, 18:35
milda milda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Днес ми дойде цикъла,в такъв случай едва ли съм бременна,но ми е интересно показа ми на видеозона че прилича на бебе и ми даде снимката..интересна работа..
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th August 2013, 18:21
Ivy_l Ivy_l не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте , и аз реших да споделя моето положение сега .Цикалът ми закасява вече 23 дни рекорден за мен до сега никога не ми се беше случвало ,бях на лекар преди една седмица и лекарката ми каза, че нищо не се виждало засега изписа ми да пия Дуфастон (10 хапчета) и каза че до 10 дни след приема им трябва да ми дойде цикала,сега вече се минаха 8 и още нямам цикъл ,правих 2 теста за бременност и двата бяха отрицателни нз вече какво да си мисля ... Имам редовен цикъл и такова закаснение просто е доста шокиращо за мен ,преди 2 месеца си бях на преглед при генеколожката правих си и цитонамазка и всичко си ми беше нормално ,сега като бях при нея каза че нямам кисти ...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th August 2013, 15:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Да си имала някакво голямо притеснение през последния месец, някакво пътуване, някакви други симптоми - отслабване, напълняване? Странно ми е, защото казваш, че досега ти е бил редовен цикъла ...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th August 2013, 09:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не е странно,ако има наличие на бактерия или паразит в тялото си, е работила и ето резултата:хормонален дисбаланс,който алармира.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 19th August 2013 на 10:24
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th August 2013, 19:59
Ivy_l Ivy_l не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Не съм изложена на стрес ,не съм напълнявала или отслабвала в сряда, имам час за лекар и ще видим ...дано всичко се оправи бързо, на 25 години съм и не съм раждала ,мн ми е притеснено...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th August 2013, 08:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Логиката ще те отведе до отговора,ако си имала рисков полов контакт.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
:):)))

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бременностилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:31.