IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th April 2014, 19:54
dochi_123 dochi_123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 1
По подразбиране Бременна ли съм?

Здравейте! Аз съм на 17 години и водя полов живот близо година. Днес е 33 ден от закъснението на цикъла ми и съм много притеснена. На 9тия ден от закъснението ходих на гинеколог, но той каза, че не може да види дали има бременност , защото съм пълничка, след което на 12тия ден си направих тест за бременност,който беше отрицателен. Не знам дали си внушавам , но нещо вътре в мен ми подсказва, че съм бременна! Всяка сутрин ми се гади, дори любимия парфюм на приятеля ми ме дразни. Понякога гърдите ми са много чувствителни и имам адски болки и то предимно сутрин. Ям чушки като луда, а дори преди месец не исках да ги видя. Вчера имах лека болка в корема, дори си помислих, че може би съм в цикъл, но за жалост НЕ.Страхувам се да отида на гинеколог отново , защото не съм сигурна какво ще ми каже! Моля ви , дайте ми съвет какво да направя и как да се справя Smile
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th May 2014, 07:39
mihaela67 mihaela67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 23
По подразбиране

Направи тест за бременност и върви на гинеколог, защото със страх само забавяш нещата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st May 2014, 15:20
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

И аз бих те посъветвала да отидеш на гинеколог щом се съмняваш за евентуална бременност.
Пиши ни след прегледа и успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th June 2014, 19:05
pinko.lowee pinko.lowee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Може ли някой да ми каже, зная че е глупаво, но мисля че има шанс. Бременна ли съм щом той не се изпразни в мен, като половия акт беше прекъснат. Това стана преди два месеца и след половия контакт след една седмица си ми дойде и цикъла той изобщо не се изпразни, но знам че преди това се отделя течност, която съдържа малко на брой сперматозоиди. Цикъла за тези два месеца си ми идва, на мен попринцип си ми е кратък и това не се е променило. Все пак още ме е страх, да не би да е цветна бременност. До момента нямам симптоми, но все още е и рано. Моля ви дайте си мненията.. След като цикъла ми свърши ще си взема тест за бременност, но до тогава нз..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бременналисъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:08.