IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th February 2017, 22:58
burn22 burn22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 2
По подразбиране проблеми с ерекцията, спрямо някой жени и ситуации

Здравейте, на приблизително 30на години съм. И има един въпрос, който от няколко година наред ме мъчи. Ходя и на психолог в момента, и пия оропрекс 10 мг. лек антидепресант. Та след доста проблеми и една тежка раздяла преди 4ри години някъде, започнаха и тези проблеми с ерекцията (страдам от натрапчиви мисли). Преди това имах здрава и мощна ерекция. Сега имам приятелка, и с нея ерекцията ми е мощна и стабилна (мн. рядко с нея ми спада). Знам че сега ще почнат разни упреци. Но напоследък съм много объркан дали да продължавам с нея (сякаш чувствата донякъде се изпариха). Отделно имам роднини дето ми се бъркат в личния живот, та случва се от време на време да се забия с някоя. Но много рядко, та проблема е че в повечето случай не може да отида до вкъщи с тях, зарди роднините. И се налага някъде навън. С две момичета до сега до секс не можа да се стигне, с една го правих но беше вкъщи на легло (най-много орална а последната дори не пожела орална, само чекия). А в такива неприятни моменти обикновенно съм пил и доста алкохол. Чудя се дали може да е заради самите жени понякога. А и все още изпитвам чувства към моята но се разкъсвам. Много е трудно в това състояние моето да се отсяват нещата. Не знам но сякаш ако не съм в стаята на леглото със жена и ерекцията се прецаква, а с моята приятелка нямам тоя проблем а преди години с която и да било. Скоро се очаква да заживея сам за някакъв период. Обмислям и с приятелката какво да правя. Много хора ще ме обвинят за това ми поведение, но тези дето са изпитвали ужаса от половата немощ знаят за какво говоря (а и самата тя ме предизвиква понякога да търся др. с поведението си). Напоследък доста се и преуморих, от работа и грижи. Колкото и странно да звучи, точно това роднинско вмешателство и тези неуспехи дето се получават от време на време допълнително ме объркват да взема решение за връзката си. Имам силен вътрешен страх да не обхване отново проблема с половата немощ. Защото преди да тръгна с моята имах дълаг перйод на немощ след онази връзка, и не можех и да тръгна с някое момиче или дори поне да разпусна дори със секс за една нощ. Това ме промени много, и провокира много голяма несигурност в мен. И преди се бе случвало да изневеря, но не и когато връзката вече е от по-дълъг период (някак сякаш нямам доверие на жените, а и приятелаката ми не е най-голямата красавица но пък е доста умна), въпреки че не съм имал много дълги връзки тази м/би е най-дългата засега. Моля ако някой е имал подобен или близък проблем до моя да ми даде савет. Наистина съм много объркан, до лудост.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблемиерекциятаспрямонякойжениситуации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:37.