IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th December 2017, 17:11
KePaSa KePaSa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2017
Мнения: 1
По подразбиране Проблем.. свършвам бавно...

Здравейте.. момче на 28 съм... и имам проблем със свършването.. нямам богат опит в секса, но всички жени с които съм бил не съм успявал да еякулирам.. Половия акт е стигал и до над час време.. разбира се няма жена, която да не изгуби желание след толкова продължителен секс.... и предполагам се чувства зле, защото си мисли, че не я харесва.. Аз се чувствам зле защото не мога да свърша.. Ако има някой с подобен проблем и е минал успешно през него ще се радвам много да сподели съвета си.. В интернет намерих, че това нещо се нарича "Мъжка аноргазмия" 5 процента от мъжете страдали от това.. същите симптоми имам като тези описани за "Мъжка аноргазмия"... инъче когато се самозадоволявам всичко е нормално, като времетраене... Свършвам за 5-10 минути примерно.. Само когато правя секс не ми се получава... Ако някой знае към какъв лекар да се обърна за консултация ще се радвам да сподели.. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Проблемсвършвамбавно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:48.