IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st December 2019, 18:34
Cursed Cursed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2019
Мнения: 1
По подразбиране Оргазъм при мъжете?

Здравейте,
Случи ми се нещо и исках да попитам дали на някой друг се е случвало та..
С една девойка започнахме да правим секс и още от началото много си паснахме което е рядкост... както и да е докато си правим секс единият ден докато бях извън нея почервинях целия , настръхнах и започна нещо като ток да върви по цялото ми тяло от краката до главата , гъделичкаше ме корема, дишането се учести значително това траеше около две минути... не ми се е случвало никога преди ,беше ми много странно и си мислих , че е само веднъж но на другия ден пак се случи интересно ми е дали на някой друг се е случвало? и има ли си име

При мен половият акт трае с часове и с нов пратньор по принцип не свършвам първите 1 ,2 срещи това "нещо" се случи първият път след 2рия или 3тия час , а на другия ден мисля че беше 4-тият с това момиче ми е много забавно и си пасваме много но такова нещо не съм виждал или чувал.... та ако някой знае нещо по темата?

П.С. ако може злобните коментарчета и мнения си ги задръжте благодаря.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th April 2020, 22:54
Atanaska22 Atanaska22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 12
По подразбиране

https://www.libidozone.com
Sexshop Libidozone.com Best online sex shop in Bulgaria. Онлайн секс шоп.
Предлагаме Ви огромно разнообразие от висококачественa марковa сексуална козметика и играчки за възрастни. При нас ще откриете продукти, разработени и тествани в световно известни Европейски лаборатории, осигуряващи Ви комфорт и сигурност по време на полов акт. Гарантираме високо качество!

Секс аптеката ни е заредена с голям асортимент от възбуждащи капки, потентори, задържащи спрейове, добавки при еректилна дисфункция, качествени лубриканти на водна и силиконова основа, афродизиаци, черна мравка/black ant, испанска муха, парфюми с феромони, гелове за по-добра и дълготрайна ерекция, кремове и таблетки за уголемяване размера на пениса, капсули за уголемяване на бюста. Предлагаме Ви също така широка гама от секс играчки.

Не забравяйте, че комфортът и разнообразието в секса са важни, а именно тук ще ги откриете. Подарете си наслада и изживейте сексуалните си фантазии с продуктите на libidozone.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оргазъмпримъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:26.