IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th May 2007, 10:06
Bubichka Bubichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bubichka
По подразбиране Признаци при проблеми с бременността

Здравейте,
преди седмица бях на лекар,с 10 дни закъснение.Беше потвърдил бременност 5-6 дни преди това.Като отидох втория път в 5 седмица размерът на "нещото" както Гинекологчо го нарече беше 5-6 мм. Започна да ме пита дали сам правила пак тест,дали имам странни признаци и болка,гледаше странно в монитора,но не ми каза нищто конкретно и някак си ме притесни.Дори не искаше да ми запази направо час за следващата седмица,защото мислеше ,че през това време най вероятно ще му се обадя с проблем.Накрая ми каза че би искал това "нещто" да се развива нормално!Нямам абсолютно никакви признаци-гадене,болка -нищтоооооооо.
Колко трябва да е размера на ембриона в този период и ако има някакъв проблем в развитието какви признаци може да има?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th May 2007, 10:12
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Успокой се, това е най- важното.
Иначе като признаци, мен гинеколога ме пита дали съм имала прокървяване, но при мен нямаше нищо такова. Аз лично нямах абсолютно никакви признаци
Надявам се да е наред всичко, стискам палци да се развива нормално бебенцето.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th May 2007, 10:15
Bubichka Bubichka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до Bubichka
По подразбиране

Благодаря!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd May 2007, 08:32
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Bubichka, Не е задължително да ит се гади.Аз наример никога през бременността ми не съм имала тези признаци на гадене и повърщане.Никога не ми се прояви и някакво отвращение към разни миризми или пък неубоздан апетит и неща от този род. Всяка бременност е различна и не е идентична с други /следващи / Така, че това че нямаш такива симптоми съвсем не значи че бременността не е нормална. Споко!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd May 2007, 09:19
vikuna vikuna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 145
По подразбиране

Най-вероятно всичко е наред. Има странни птици както при хората , така и при лекарите. Мисля , че след 5 тата седмица се визуализира сърдечна дейност - може това да е очаквал да види. Успех в бременеенето
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th June 2007, 10:49
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране

Здравейте и от мен!
Вече с гордост мога да се включвам във форумите за бременност и майчинство!
Освен че съм майка от 4 години,имам прекрасен син Калоян,от един месец съм и бъдеща майка!Много се радвам!
Но от два дена имам проблем-прокървих,то не е точно кръв,но ...разбирате ме!.Ходих на гинеколог каза ,че всичко наред,яицето здраво се е закрепило,че това кървене е в резултат на наместването му в матката и ми изписа хапчета ,за да го закрепим още по-здраво!Но ето ,че днес продължава кървенето................
Кажете момичета,при вас нещо подобно имало ли е?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th June 2007, 10:56
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Отивай веднага при друг лекар!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th June 2007, 14:40
mo_mo mo_mo не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 203
По подразбиране

и аз така мисля! по-скоро.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th July 2007, 15:47
sess sess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Не се шашкай... това е напълно нормално за първите месеци на бременността.. стига кървенето да не е ярко червено.. аз съм в петия месец и имах кървене дори и в третия месец. Изписаха ми хормонални лекарства мисля,че се казваше Дуфастон.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Признациприпроблемибременността
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.