IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th July 2007, 14:47
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Bimbi, може да са има слаби капиляри, моя приятел е така, понякога като пухне кръв и не можем да спрем сума ти време и са му казали, че има слаби капиляри и от най-малкото издухване на носа или бъркане в него може да прокърви
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th July 2007, 15:06
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karine
от най-малкото издухване на носа или бъркане в него може да прокърви
Ам той спи бе мацко, нито го издухва, нито си бърка
Ама знаеш ли, един авер ми каза че имал слаби капиляри, и ходил да му ги горят с нещо в болницата. И спряло да му тече вече кръв. Поинтересувай се за приятеля си. На мойто детИ ако продължава да му кърви ше разпитам и аз.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th July 2007, 15:24
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

bimbe, ако много силно кърви, капни му една-две капки адреналин (в аптеките има ампулки от по 1 или 2 ml.) На моят така му течеше, че се чуваха капките как падат на мокета...
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th July 2007, 15:35
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ами няколко различни човека ми каза да купя едно като дунапрен, уж с някъв гел вътре, веднага спирало кръвта. Купих аз, ама самата гъба е суха Не знам дали така трябва да е, или просто е остаряло Намокрям го леко и така му го слагам в носа. Ставало и за всякакви рани. Макар че снощи му сложих, уж спря, легнахме си, и след 5 минути пак шурна
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th July 2007, 15:47
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

не се притеснявайте толкова, мисля че е нормално. и аз дето не съм на 3 годинки ми тече кръв от носа. преди няколко нощи както си спя и се обръщам на другата страна се събудих от звука, който издаваше кръвта, която ми шуртеше буквално от носа. но сънувах кошмар. може и детето да има такива сънища
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th July 2007, 17:23
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
не се притеснявайте толкова, мисля че е нормално. и аз дето не съм на 3 годинки ми тече кръв от носа. преди няколко нощи както си спя и се обръщам на другата страна се събудих от звука, който издаваше кръвта, която ми шуртеше буквално от носа. но сънувах кошмар. може и детето да има такива сънища
не говоря за нещо случайно, а за повтарящо се почти през ден. за мен е трудно да го приема като нормално.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 20th July 2007, 17:26
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Заглавието кърти с това "wtf".
Щом лекарите са казали че е нормално, значи е нормално.
Кофти наистина щото голямо цапане ще да е.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 20th July 2007, 17:35
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Заглавието кърти с това "wtf".
мнали
абе само една лекарка съм питала, джипито ни. ама като знам от 10 лекаря ше получиш 10 различни мнения, ся се чудя на кой да се обадя. ако още 1-2 потвърдят, не ми остава нищо друго, освен да пера чаршафи и да чакам
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st July 2007, 14:52
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Бимбе, я ти си питай и други лекари-ясно е, че се случва сравнително често,ама що не търси решение все пак-нали това и е работата!?
И нейното си дете ли тъй ще остави?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd July 2007, 06:45
ana-maria-magdalena ana-maria-magdalena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 200
По подразбиране

И на мен през цялото детство ми течеше кръв от носа,предимно през ноща,особено ако излизах да играя на слънце,малко да ме видеше слънцето през деня и вечерта-кръвоизлив.Лекарите бяха казали,че имам слаби капиляри.Последните няколко години почти не ми е текло кръв от носа и се надявам вече да ми е минало.
Не се притеснявай Бимбе,пази го от слънцето особено в часовете, когато е най-силно.А пък да си спокойна нищо не ти пречи да заведеш детето и при друг лекар.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Кръвотноса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:10.