IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 19th April 2008, 12:43
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stela-S
Аз се подготвям за ин-витро през май във Варна, така че стискайте палци всичко да е наред.
Успех! И вярвам, че ще имаш здраво и хубаво бебче, което ще внесе щастие в дома ви!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th April 2008, 09:48
kklara kklara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Stela-S,точно това имах предвид,за антифосфолипидите.А Имуновенин не ти ли заначиха?При доц.Конова ли си прави изследванията?
Успех ти желая от сърце !Нека щастието ти се усмихне и след мъките-грейне слънце!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd May 2008, 16:20
stela-S stela-S не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: SHUMEN
Мнения: 6
По подразбиране

Изследванията правих при доц.Петрова от Плевен, но после по e-mail-a ги изпратих на доц.Конова за консултация и тя ми върна отговор - след ембриотрансфера да пия аспирин протект 100 и да си бия фраксипарин подкожно през ден. При покачване на стойностите на показателите при евентуална бременност, тогава вливане на имуноглобулин венозно
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th August 2008, 16:20
melika_dimitrova melika_dimitrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! от три месеца цикъла ми е много ненормален - за този период ми идва 8 пъти като три пъти ми беше нормален и останалите 5 за по няколко дни тъмно кафяво течение с болка ниско долу в дясно!
ходих по миналата седмица на лекар и тя ме посаветва да си направя тест със съмнения за извънматочна... беше отрицателен..
последният ми нормален цикъл свърши на 13 август и след това за два дни отново имах течение...
възможно ли е м/увременно да съм направила аборт от които да се е изчиствал организма ми ? и ако това е станало преди последния цикъл вазможно ли е при преглед това да се види?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 5th November 2008, 15:45
milakoz milakoz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета искам да ви попитам дали знаете може ли да бъде видяна извьнмато4на бременност с вътре6ен видеозон?Защото на мен от 11 август не ми е идвал М.и сега на 30 октомври ми доиде но не както обикновенно,ходих на доктор и там гинеколожката ми ме прегледа с вътрешен видеозон но не ми каза да се вижда околоплоден сак или нешто друго,а от време на време ме наболява ту левия,ту десний яй4ник,затова ако знаете нещо по вапроса моля пишете.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th November 2008, 16:25
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milakoz
Здравейте момичета искам да ви попитам дали знаете може ли да бъде видяна извьнмато4на бременност с вътре6ен видеозон?Защото на мен от 11 август не ми е идвал М.и сега на 30 октомври ми доиде но не както обикновенно,ходих на доктор и там гинеколожката ми ме прегледа с вътрешен видеозон но не ми каза да се вижда околоплоден сак или нешто друго,а от време на време ме наболява ту левия,ту десний яй4ник,затова ако знаете нещо по вапроса моля пишете.
Сестрами скоро имаше извън маточна бременост и на втората седмиц аполучи зверски болки..
Ако си бременна от авгест до сега да си полудяла от болки със тази извън мъточна бременност..
Отиди при добър специалист..
Отговори с цитат
  #17  
Стар 19th November 2008, 04:35
Sneja Sneja не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране

И аз имах такъв проблем и като теб се съсипах от притеснения. Седнах и почнах да търся в интернет повече информация за моя проблем и попаднах на много полезна статия, която ми даде доста отговори. Споделям я и със вас надявам се да ви даде необходимите ви отговори.

Ектопична бременност - “извънматочна бременност”
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th March 2009, 14:39
Sneja Sneja не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sneja
И аз имах такъв проблем и като теб се съсипах от притеснения. Седнах и почнах да търся в интернет повече информация за моя проблем и попаднах на много полезна статия, която ми даде доста отговори. Споделям я и със вас надявам се да ви даде необходимите ви отговори.

Ектопична бременност - “извънматочна бременност”
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th March 2009, 15:16
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Линкът май вече не е активен, защо го постваш наново ?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th March 2009, 15:18
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Защо да не е активен,на мен ми се отваря
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Извънматочнабременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:15.