IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st April 2013, 10:02
Laori Laori не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Съжалявам, нова съм в този сайт не разбрах къде точно мога да напиша моя проблем затова ще го направя тук...миналия месец взех въпросния ескапел, дойде си ми на датата, но сега ми закъснява с 6 дни чудя се дали това е възможно да е вследствие от хапчетата тъй като влияят на хормоните вече много съм се притеснила сигурно и затова ми закъснява, но съм почти сигурна че повод за тревога за нежелана бременност не трябва да има. Затова не разбирам защо ми закъснява толкова.... ако някой е имал подобен случай ще съм благодарна да споделите мненията си

Последно редактирано от el1nor : 1st April 2013 на 19:16 Причина: Избрали сте правилното място, но във форума е задължително писането на кирилица!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd April 2013, 11:56
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Най-вероятно става въпрос за хормонален проблем, но все пак трябва да се консултирате със специалист. Ако се притеснявате от наличието на бременност, можете да си направите тест.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: молязасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:50.