IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 29th March 2009, 16:09
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тъй де, имам предвид от бременността корем няма още Иначе от плюскане може и през първия месец да се заформи вече
Отговори с цитат
  #12  
Стар 29th March 2009, 20:23
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

здравейте на всички бъдещи мами и честито аз съм в четвъртият месец и сега след една седмица съм на преглед и се надявам вече да може да се види пола на бебчо по принцип няма чак такова значение какво ще е,и на момиченце и на момченце все ще се радвам еднакво,но ми е любопитно
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 30th March 2009, 11:23
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

много се радвам за темата и аз да се запиша бременна съм 6гс досега съм била само на един преглед а в петък ми е втория дано най-накрая се види и човече а не само плоден сак!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 30th March 2009, 11:25
sweet_kalcho sweet_kalcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 23
По подразбиране Ми...

Цитирай:
Първоначално написано от peteto_83
Здрасти мили4ка,как сте днес с беб4о?
От кой град си?Тук при нас от 2 дни вали и е много гадно времето.
Здравей!Много сме добре,днес ходихме на преглид и дактора каза ,че е много палав!!! От Враца сме а вие?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 30th March 2009, 11:41
peteto_83 peteto_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Milano
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте моми4ета.
Sweet_kalcho много се радвам 4е вси4ко при вас е ок.Ами беб4о расте и запо4ва да шава.Аз съм от Благоевград,но живея в Милано от 3 г.


Fruitty,добре дошла при нас мили4ка.И на мен първия преглед беше към 6г.с. и ние видяхме плодно сак4е,на следващия в 9г.с. видяхме беб4о и туптящото му сър4ице.
Следващата седмица ми предстоят изследвания за синдрома на Даун и някакъв Би тест.
Следващия ми преглед е на 7 май и мисля 4е ще разберем пола на беб4о.
Ти как си,гади ли ти се много,как се 4устваш?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 30th March 2009, 11:52
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

аз нещо наддавам доста килограми въпреки че консумирам не повече от преди това количество и качество храна засега не чувствам нищо и още ми е притеснено като нищо освен сака не се е показало дори не се чувствам бременна само килограмите ми го показват и в работата понеже не съм казала нищо и само си шушукат дали не съм че съм ядяла повече че съм напълняла но аз си имам доносници!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 30th March 2009, 12:38
peteto_83 peteto_83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Milano
Мнения: 13
По подразбиране

Fruitty,не се притеснявай мили4ка.Дори и да напълнееш,след това ще отслабваш,важното е беб4о да се развива добре и вси4ко да е наред,не мисли за килограмите.Хапвай колкото ти се хапва и мисли само за беб4о.По принцип знам 4е за цялата бременност е нормално да ка4иш до 12 кг,но и пове4ко не е проблем.Аз за сега съм с 3 кг отгоре.Ти колко си ка4ила до сега?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 30th March 2009, 14:34
smile_82 smile_82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Привет и от мен, мили момичета

Нека и аз да се запиша в тази нова хубава темичка. Бременна съм в края на четвърти месец, очакваме живот и здраве бебчо да се роди в средата на септември. Все още незнем пола, надявам се на следващия преглед вече да имаме яснота :P

Поздравления и от мен за всички нови мами, сладко бременеене и много здраво и красиво бебче на финала!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st March 2009, 09:11
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

аз винаги съм била с коремче но сега ми е толкова щръкнало че не мога да си събера корема а иначе на кила не съм се променила много но аз си и варирам и дрехите не ми стават
Отговори с цитат
  #20  
Стар 31st March 2009, 12:28
sweet_kalcho sweet_kalcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 23
По подразбиране Ами да!

Цитирай:
Първоначално написано от peteto_83
Здравейте моми4ета.
Sweet_kalcho много се радвам 4е вси4ко при вас е ок.Ами беб4о расте и запо4ва да шава.Аз съм от Благоевград,но живея в Милано от 3 г.


Fruitty,добре дошла при нас мили4ка.И на мен първия преглед беше към 6г.с. и ние видяхме плодно сак4е,на следващия в 9г.с. видяхме беб4о и туптящото му сър4ице.
Следващата седмица ми предстоят изследвания за синдрома на Даун и някакъв Би тест.
Следващия ми преглед е на 7 май и мисля 4е ще разберем пола на беб4о.
Ти как си,гади ли ти се много,как се 4устваш?
Да бебето расте и се развива!Бабата на бебето свикърва ми не си радва ,че имам бебе от друг мъж и за това съпруга ми се скара с нея!В момента си търсим квартира,защото живеем в една приятелка вече 3 месеца и ми става неодобно за това съпруга ми от 2 седмици е в Търново и някак се справяме за сега...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималибременнибъдещимами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:48.