IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th May 2010, 22:51
Жаклин Жаклин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 44
По подразбиране Искам, но ме е страх

Здравейте!
Много бих искала да си увелича бюста със силиконови импланти. Имам ориентация относно избора на хирург, кубици, марки и вид на имплантите.
Това, което ме ужасява, е болката.
Чувала съм някои неща. Моля, да ми разкажете за следоперативния период.
Колко време продължава този силно болезнен период?
Моля също, да се включат повече жени и да ми споделят при тях как се справили с болката.
Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th May 2010, 23:58
Siyanie Siyanie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Здравей!
Аз чета този форум от няколко месеца и благодарение на момичетата тук се престраших преди два месеца да си увелича и аз бюста.
Болката при мен беше в първите 48 часа, но се понасяше. Гадно беше най-вече след дългото лежане по гръб, като се размърдаш. А и в началото можеш да спиш само по гръб, което те довършва, защото се схващаш отвсякъде. Но мисля, че за около седмица целият дискомфорт изчезна.
Честно казано, първите 2-3 дена пиех от време на време аулин, но после вече нямаше смисъл. И то го пих не толкова от някаква остра болка, колкото от споменатия по-горе дискомфорт.
Но всичко се забравя много бързо и си заслужава, така че не му мисли.
Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th May 2010, 06:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

при всеки е различно,при мен болките бяха сякаш ме режеха на парчета с бръснарски ножчета....никакви аулини и аналгини или приспивателни не помагаха,почти не спях в седнало положение..болките в гърба допълнително отежняваха положението....след първите дни имаше рев .....бешее трагично в интерес на истината
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th May 2010, 07:57
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

При мен силната болка беше 2 дни докато бях с ластичната лента.После вече ме поотпусна.

Но аз съм надмускулно,а знам че при подмускулния метод възстановителния период е по-дълъг.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th May 2010, 10:34
Жаклин Жаклин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 44
По подразбиране

Siyanie и marisabela, при вас под мускула ли са поставени имплантите?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th May 2010, 12:35
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Всеки понася болката по различен начин.При мен болките бяха съвсем нормални,дискомфорта от това,че много неща не можеш да правиш сам първите дни ме изнерви доста.Три дни пих по един аулин и редувах с течен аналгин.Съседката ми е медицинско лице и ми каза да не чакам да ме заболи,а да ги пия превантивно.На третия ден пътувах до Пловдив по работа и всичко беше в рамките на нормалното,все пак е операция.
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th May 2010, 12:38
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Пропуснах да кажа,че вечер пиех и по един Волтарен,той е с удължено действие .
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th May 2010, 13:47
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

Мила Жаклин,Ако наистина искаш да го направиш ,болката едва ли трябва да те спира.Тя ще отслабне и ще я понесеш мн. по лесно след като видиш резултата.Тези гърди ще променят начина по който се чувстваш а болката е временна и преминава. При мен болка имаше и беше ужасна,първите 24ч. Не бях на себе си.Мразех се че сама съм си причинила вс.страдания.Сестрата плачеше с мен и ме уверяваше че на сутринта като махнат ластичната превръзка ще съм по-добре.Наистина така беше.Като махнаха превръзката и видях частично резултата,30% от болката изчезна после до 3-4 дни намаля още 20-30% .и остана само при движение и от схващането.Като станех от леглото и трябваше някой да ми разтрива гърба иначе имах чувство че се разпадат костите ми.Пречеше ми мн. и лас. лента която носих 25 дни,но после вече болка нямаше.Мила, не се плаши ,болката е преходна и кратка.а и мн. индивидуална.Заедно с мен оперираха и една жена която сама си се обслужваше и почти не я болеше.Може и ти да я понесеш леко.Решила ли си,смело напред.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th May 2010, 14:11
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cheryta
... При мен болка имаше и беше ужасна,първите 24ч. Не бях на себе си.Мразех се че сама съм си причинила вс.страдания.
Това все едно аз съм го писала

Мен изобщо не ме беше страх....по-скоро се притеснявах дали всичко ще е ок и дали ще съм доволна от резултата
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th May 2010, 16:53
Жаклин Жаклин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cheryta
При мен болка имаше и беше ужасна,първите 24ч. Не бях на себе си.
За 24ч. съм ОК.
Да не е минимум 3 седмици адски мъки... от това ме е страх мен.

При теб под- или надмускулно поставиха имплантите?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамноместрах
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:22.