IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th June 2009, 12:55
stefito0_ stefito0_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 10
По подразбиране Бременна ли съм ?

За да не е само заради мен , нека всяка , която има съмнения да пише тук. Та моят случай.. правих секс в последния ден от менструацията си , но без презерватив. Той не свърши в мен . Мислите ли , че има някакъв шанс , защото ескапел много зле ми влияе и ми се ще да го избегна?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th June 2009, 13:21
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

купи си "Постинор"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th June 2009, 13:27
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Reason, не шашкай момичето. Вярно, че ние едва ли можем да и дадем отговор, но като я стресираш й пречиш да разсъждава...

Stefito0_ , по аптеките има тестове, струват между 2 и 10 лева и някои от тях засичат двуседмична бременост, т.е. преди да ти закъснее. Опитай с тест, вероятноста за получиш отговор е по-голяма, отколкото да разчиташ на нашите ясновидски способности .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th June 2009, 22:05
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране Re: Бременна ли съм ?

Цитирай:
Първоначално написано от stefito0_
За да не е само заради мен , нека всяка , която има съмнения да пише тук. Та моят случай.. правих секс в последния ден от менструацията си , но без презерватив. Той не свърши в мен . Мислите ли , че има някакъв шанс , защото ескапел много зле ми влияе и ми се ще да го избегна?
ако са верни двете условия на задачата, а именно,че си последен ден на цикъла ( не повече от 6 ден), и че не е свършил в теб, то вероятността да си бременна е никаква...не може при всеки секс без презерватив да пиеш хормонални бомби !! ако трябва защити се по друг начин. в 21-ви век сме все пак..
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th June 2009, 22:06
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Reason, не шашкай момичето. Вярно, че ние едва ли можем да и дадем отговор, но като я стресираш й пречиш да разсъждава...

Stefito0_ , по аптеките има тестове, струват между 2 и 10 лева и някои от тях засичат двуседмична бременост, т.е. преди да ти закъснее. Опитай с тест, вероятноста за получиш отговор е по-голяма, отколкото да разчиташ на нашите ясновидски способности .
момичето не иска да установи че е бременно, а да предотврати евентуално това да се случи, доколкото аз разбрах
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th June 2009, 10:35
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

Първо,в последния ден от цикъла - трудно ще забременееш.Не невъзможно,а трудно.

Второ,и да си бременна,ние няма как да знаем - тест,лекар,изследвания - те ще ти кажат по-добре.

И трето - това,което най-много ме ужаси - КАКВО,ПО ДЯВОЛИТЕ,ЗНАЧИ,ЧЕ ESCAPELLE ТИ ДЕЙСТВА ЗЛЕ ?! Редовно ли го взимаш ? Аз съм го пила един-единствен път и лекарят ми ми каза,че трябва да забравя да го пия до края на живота си - гадна,отровна хормонална бомба.И не само моят лекар ми го е казвал.Склонна съм да се доверя на мненията,които съм чула.
Видях,че някой ти е казал да си купиш Постинор,но за съжаление отдавна не го произвеждат ... Аз заради това пих Ескапел преди 2 години.(Не,че постинорите са здравословни и прекрасни,но поне дозата не беше толкова ударна)

Ползвай презервативи,противозачат чни гелове,вярвай си на партньора /ако е постоянен партньор/ иии ... и се надявам да не ти се случва нищо неприятно.
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th June 2009, 21:30
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

бе трудно,лесно -факта си е факт
на една позната ей така в последния ден на цикъла и хоп-абортче

не искам да те шашкам,но винаги има изключения
така че варианта да си това изключение не е невъзможен
организми всякакви,така че за да си по-спокойна-тестче или преглед

аз лично миналата година имах симптоми на бременност,но нямаше нищо такова
оказа се,че е хормонален дисбаланс някакъв
така че и обратното може да стане

пък и..едно бебче...
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st July 2009, 10:06
Аватара на InsaneAddiction
InsaneAddiction InsaneAddiction не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Какво сте го наплашили момичето така?? Първо всички знаем, че бебета не стават от въздуха, не може просто ей така да се забременее... Да, има някакъв минимален шанс, който обаче става още по-малък като се вземат предвид фактите, че тя е била в последния ден от цикъла, както и ,че фактически не е свършил в нея. Оттам нататък ми се струва, че няма смисъл от чак толкова големи паранои и притеснения. Искам и още нещо да ви кажа. Говорите за противозачатъчни, гелове и т.н. Ами, ако противозачатъчните не влияят добре на организма й, както беше при мен, например? Не бързайте с нравоученията... Иначе съм съгласна, че спешните контрацептиви са си пълен шок за организма и често объркват тотално нивата на хормоните, така че трябва да се избягва употребата им. В случая не мисля, че ще има проблем. Надявам се всичко да е наред, StefitoO_ , но моят съвет е да намерите някакъв компромисен вариант на контрацепция, за да не ти се налага да трепериш всеки месец така. Успех, сигурна съм , че всичко ще бъде наред!
__________________
Men are not prisoners of fate, but only prisoners of their own minds.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st July 2009, 13:38
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinkerbell
противозачатъчни гелове
За пръв път чувам за такива гелове какво представляват?
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd July 2009, 17:36
Аватара на pamporo
pamporo pamporo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 58
По подразбиране

още малко и топлата вода ще измислят
__________________
http://www.tehta.com/pate.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бременналисъм
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:16.