IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 11th June 2009, 16:34
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Ани,много жалко сега прочетох какво си написала...
съжелявами и ти пожелавам всичко да е наред...

Докторо сигурен че е КК и на двете гърди, или джобовете не са направени високо
Отговори с цитат
  #72  
Стар 11th June 2009, 17:26
kasy_a kasy_a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 54
По подразбиране цици

Аз не знаех, че имам КК докато не ме отвориха. Операцията се наложи, защото единият имплант не слезе надолу. Всъщност едва след корекцията д-р Заякова ми каза, че съм имала начална степен на КК. При нея всяка допълнителна интервенция, която се налага, свързана с усложнения се заплаща. Тя ми каза, че плащам упойката - 500 лв. Според мен е доста за упойка, но тя ми го каза още на консултациите, така че си беше коректна. А по въпроса за повдигането, като ходих при д-р Николай Георгиев, той също ми каза, че необходимостта от повдигане се определя едва след поставянето на имплантите, като се наместят и може при мен да се направи на втори етап. Така че явно това не е инцидентна практика.
__________________
Мак Ган 375СС подмускулно
Отговори с цитат
  #73  
Стар 11th June 2009, 17:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: цици

Цитирай:
Първоначално написано от kasy_a
Тя ми каза, че плащам упойката - 500 лв. Според мен е доста за упойка, но тя ми го каза още на консултациите, така че си беше коректна. .
Към упойката върви ръка за ръка и анестезиолога - затова цената е такава, принципно
Отговори с цитат
  #74  
Стар 11th June 2009, 18:33
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Аз и друг път съм питала -какъв е шанса да получиш КК на двете гърди едновременно
Отговори с цитат
  #75  
Стар 11th June 2009, 19:11
kasy_a kasy_a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 54
По подразбиране цици

Незнам, на мен ми се струва странно. Искам да ви попитам момичета, случвало ли се е на някоя от вас да я заболи гърдата 20 дни след операцията. При мен се появи болка на тази, която не беше коригирана и се притеснявам. Гърдата е мека, на напипване си е добре, но знам че КК започва с болка. Кажете моля, вие как разбрахте че имате КК и по-точно какви бяха симптомите ви?
__________________
Мак Ган 375СС подмускулно
Отговори с цитат
  #76  
Стар 11th June 2009, 22:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: цици

Цитирай:
Първоначално написано от kasy_a
но знам че КК започва с болка.
Ооо... не мога да се съглася напълно - първо започва с втвърдяване на гърдите, удебеляване, което на пръв поглед може да остане и незабелязано, ако човек не ходи на преглед. Почне ли болката - дебела е вече работата - тоест "капсулата"
Отговори с цитат
  #77  
Стар 12th June 2009, 02:27
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране Re: цици

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от kasy_a
но знам че КК започва с болка.
Ооо... не мога да се съглася напълно - първо започва с втвърдяване на гърдите, удебеляване, което на пръв поглед може да остане и незабелязано, ако човек не ходи на преглед. Почне ли болката - дебела е вече работата - тоест "капсулата"
и вече работата отива на реоперация...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #78  
Стар 12th June 2009, 11:37
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: цици

Цитирай:
Първоначално написано от kasy_a
Незнам, на мен ми се струва странно. Искам да ви попитам момичета, случвало ли се е на някоя от вас да я заболи гърдата 20 дни след операцията.
Може да не става дума за КК, а за нещо друго... Отиди и се консултирай. И без това сега трябва да те наблюдават по-засилено след реоперацията.....
Отговори с цитат
  #79  
Стар 12th June 2009, 16:06
kasy_a kasy_a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 54
По подразбиране цици

Да, ще ходя във вторник. Надявам се все пак да отмине. Знам ли, може да е нещо с месечния ми цикъл, но се съмнявам, защото трябва да ми дойде на 23-ти. Случвало ли се е на някой да го заболи така и то определен участък. На мен на 10.04 ми беше първата операция, а на 19.05 реоперацията. Другата ми гърда беше с КК, а тази я отвириха за да ми заздравят капсулата в долната странична част, защото се получаваше леко хлътване. Но сега ме боли в горния край на импланта. Да ви кажа - притеснено ми е.
__________________
Мак Ган 375СС подмускулно
Отговори с цитат
  #80  
Стар 28th August 2009, 16:32
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране Re: цици

Цитирай:
Първоначално написано от kasy_a
Да, ще ходя във вторник. Надявам се все пак да отмине. Знам ли, може да е нещо с месечния ми цикъл, но се съмнявам, защото трябва да ми дойде на 23-ти. Случвало ли се е на някой да го заболи така и то определен участък. На мен на 10.04 ми беше първата операция, а на 19.05 реоперацията. Другата ми гърда беше с КК, а тази я отвириха за да ми заздравят капсулата в долната странична част, защото се получаваше леко хлътване. Но сега ме боли в горния край на импланта. Да ви кажа - притеснено ми е.
Какво стана с теб?Гърдата оправи ли се?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: капсулнаконтрактуранейнитепоследствия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:03.