IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1621  
Стар 14th April 2012, 19:12
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Не самата чашка е важна, Дяволийке, просто напоследък изпаднах в чуденка, как така се случи, че мои приятелки с 380сс имат по-големи гърди от моите. Не знам от мускул ли е, от какво е, но явно ще трябва да съобразя очакванията си с това при следваща операция, каквато неминуемо ще имам било то след години.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #1622  
Стар 14th April 2012, 19:31
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Здравеите дами..аз малко липсвах ,но идвам пак да ви досаждам )
Първо да дам отчет..3 месеца и половина зизките ми слегнаха ,и ме е още по яд ,че не послушах докито..Разрезите са розови,и около 3/4 мм дебели (маи по дебели)..Дооосста мекички..Зърната са си напред,еднакви са ..Та...кога мога да се пусна с банели ???? От тогава със разреза,не съм мазала повече с нищо.....Оставила съм ги на самотек )

Другo да кажа: В деня на операцията,подргъдната ми беше 77(маи )..сега ми е 72 ..отслабнах за 1 седмица ,и маи зизките ми спаднаха..Или си въобразявам ???
Отговори с цитат
  #1623  
Стар 14th April 2012, 22:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз сложих банелите на 6 седмица... Сгрешила ли съм?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1624  
Стар 16th April 2012, 12:51
Аватара на cheryta
cheryta cheryta не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 180
По подразбиране

здравейте! имам дата вече, но чуденката е дали 375, или 400 на МЕНТОР, кръгли, висок профил. Кои от вас са с тях? По- меки ли са от ПИП? Сега съм с 335 на ПИП ултра вис и са мн твърди и високо. Разликата м/у 375 и 400 като параметри е нищожна, но ми се иска и да са по-естествени. А и при 400 си мисля, че отново болката ще е ужасна. При мен ще има и сваляне с по 1 см. Това какво значи, джоба ще се разширява надоло ли? И тази анестезия, при подмяна по-краткотрайна ли е упойката? Толкова се наплаших вече! Първият път незнаех какво ме очаква и не ме беше толкова страх. Извинявайте, че ви досаждам с глупости, но ще се радвам ако споделите.
Отговори с цитат
  #1625  
Стар 16th April 2012, 13:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Здравеите дами..аз малко липсвах ,но идвам пак да ви досаждам )
Първо да дам отчет..3 месеца и половина зизките ми слегнаха ,и ме е още по яд ,че не послушах докито..Разрезите са розови,и около 3/4 мм дебели (маи по дебели)..Дооосста мекички..Зърната са си напред,еднакви са ..Та...кога мога да се пусна с банели ???? От тогава със разреза,не съм мазала повече с нищо.....Оставила съм ги на самотек )

Другo да кажа: В деня на операцията,подргъдната ми беше 77(маи )..сега ми е 72 ..отслабнах за 1 седмица ,и маи зизките ми спаднаха..Или си въобразявам ???
Ей, Джуфи, много ти се радвам че пак си тук.
Ами според мен можеш да слагаш банели вече (само да не спиш с тях; също и да не ти убиват някъде). Максимума да не се слагат банели май беше към 2 месеца. Ама тук съм чела момичета, дето слагат и доста по-рано, както и аз сега след реоперацията.
Ама ти как успя да отслабнеш толкова - тва 5 см от подгръдната хич не е малко. Имплантите ти обаче не са станали по-малки, така че ... трябва да си супер.
Ти имаше проблем - там с едно изследване - февруари ли беше - сега наред ли е всичко?
Отговори с цитат
  #1626  
Стар 16th April 2012, 13:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cheryta Виж мнението
здравейте! имам дата вече, но чуденката е дали 375, или 400 на МЕНТОР, кръгли, висок профил. Кои от вас са с тях? По- меки ли са от ПИП? Сега съм с 335 на ПИП ултра вис и са мн твърди и високо. Разликата м/у 375 и 400 като параметри е нищожна, но ми се иска и да са по-естествени. А и при 400 си мисля, че отново болката ще е ужасна. При мен ще има и сваляне с по 1 см. Това какво значи, джоба ще се разширява надоло ли? И тази анестезия, при подмяна по-краткотрайна ли е упойката? Толкова се наплаших вече! Първият път незнаех какво ме очаква и не ме беше толкова страх. Извинявайте, че ви досаждам с глупости, но ще се радвам ако споделите.
Не вярвам болката да е ужасна при 400. Разликата между 375 и 400 е нищо, така че с тази грандомания (тоест как бързо се свиква) - слагай 400. Аз при реоперацията имах и малко разширяване на джоба, та там ме болеше малко, иначе болка почти няма. Има повече страх и евентуално ако има стягаща превръзка - тя пречи да се движиш свободно и да дишаш нормално. Спокойно, сега всичко ще протече много по-леко, ще видиш.
Отговори с цитат
  #1627  
Стар 16th April 2012, 15:03
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Джуфи при кой д-р си?И може ли някой да ми каже ,защо при смяна толкова скача кубатурата?
Отговори с цитат
  #1628  
Стар 16th April 2012, 15:16
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cheryta Виж мнението
здравейте! имам дата вече, но чуденката е дали 375, или 400 на МЕНТОР, кръгли, висок профил. Кои от вас са с тях? По- меки ли са от ПИП? Сега съм с 335 на ПИП ултра вис и са мн твърди и високо. Разликата м/у 375 и 400 като параметри е нищожна, но ми се иска и да са по-естествени. А и при 400 си мисля, че отново болката ще е ужасна. При мен ще има и сваляне с по 1 см. Това какво значи, джоба ще се разширява надоло ли? И тази анестезия, при подмяна по-краткотрайна ли е упойката? Толкова се наплаших вече! Първият път незнаех какво ме очаква и не ме беше толкова страх. Извинявайте, че ви досаждам с глупости, но ще се радвам ако споделите.
Кога и при кой? Защо избра Ментор?
Едва ли ще е различна болката, аз бих сложила по-големите за да не ме е яд после.
Отговори с цитат
  #1629  
Стар 16th April 2012, 15:18
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

как по-големите ,хора вие луди ли сте?на мен на моменти пак ми големеят и откачам
Отговори с цитат
  #1630  
Стар 16th April 2012, 15:39
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliii Виж мнението
как по-големите ,хора вие луди ли сте?на мен на моменти пак ми големеят и откачам
Всички или почти всички сменяме ПИП-ките с по-големи. Все ни малеят.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:16.