IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 13th June 2011, 14:47
Аватара на natalkaa
natalkaa natalkaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Ами попринцип моята чанта беше нещо от рода на 1000 ЛЕВА ,а сандалите около 800 ... попринцип си ги поръчвам по интернет но не всички
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th June 2011, 21:24
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ма що говориш глупости мЪ НаталиО... спри се! Ох ма то децата нямат спирачки! Освен родителите ти да са нонстоп напушени яко не виждам друг вариант някой да ти даде толкова много пари за парцалки... независимо от марката!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 14th June 2011, 06:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Не знам дали са напушени,ами изобщо има ли ги
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #34  
Стар 14th June 2011, 14:07
Аватара на natalkaa
natalkaa natalkaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Не съм казала,че родителите ми дават толкова пари Разведени са и да.. баща ми праща пари доста често но това са лични неща ... апък ти Лилянке ако искаш ми вярвай Слабо ме интересува
Отговори с цитат
  #35  
Стар 14th June 2011, 16:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз не говорех на теб а ЗА теб, така че изявления от сорта "слабо ме интересува" са излишни. Това, че нищо или много малко неща те интересуват вече стана ясно. С Лилянке можеш да се обръщаш към връстниците си и на тях да се хвалиш с идиотските си покупки. Казвам идиотски съвсем умишлено, защото на твоята възраст не би могла да оцениш стойността на парите, което говори и за ценностна система изцяло, за което ние по-възрастните (визирам и родителите ти) имаме вина до голяма степен. Мога да изпиша тонове по въпроса, но ми се струва, че е излишно!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14th June 2011, 19:36
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Всъщност от едни нищо и никви чанти глей ква интересна сериозна тема може да се заформи... и на мен много неща ми се иска да напиша, ама шса хабя само да пиша сигурно, щото ше ми схванат мисълта само тия, на които тия неща вече са им ясни така или иначе. Най- малкото, кат изключим всички ценности, менности и сериозни въпроси, не знам с къв акъл аз, като един родител, бих си пуснала 16 годишната дъщеря да се разкарва в България с чанта и парцали на себе си за няколко хиляди евро, да я тресне заради пикливата чанта някое леке и да я смахне за цял живот.... или пък се предполага, че кат един добър родител следва и бодигард да й наема...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th June 2011, 21:26
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Аз пък си мисля, че въпроснотата Наталкаа, която пише от името на момичето, чийто снимки показва, изобщо не съществува. Това е поредния "фейк" профил с цел провокация... Начина на представяне в темата за снимките и това, как се оплете с цените на чантите и поръчките в интернет... Но е забавно да се появяват и такива индивиди от време на време де

А относно родителите, които купуват на децата си дрехи и аксесоари за по няколко хилки, не мисля, че са напушени, а по-скоро са на халюциногени или нещо от сорта, което тотално размива представата им за време и пространство
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14th June 2011, 22:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Работата е там, че дори Наталка да не съществува като Наталка сме заобиколени от хиляди реални Наталки. Аз едно време си мислех, че съм много яка щото съм продавала сладолед, за да отида на море с пари, които сама съм изкарала, тя сега си мисли, че е много яка хвалейки се с некви безбожно скъпи парцалки (силно се надявам да е просто пубертетска лъжа, в стремежа да "блесне"). Дори зад този потребител да стои провокация, истината е че масово девойките на тази възраст пък и младежите нямат никакви амбиции. Баси как звуча като баба ми ама не се сдържах!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 15th June 2011, 14:16
Аватара на natalkaa
natalkaa natalkaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Oksana_ Виж мнението
Аз пък си мисля, че въпроснотата Наталкаа, която пише от името на момичето, чийто снимки показва, изобщо не съществува. Това е поредния "фейк" профил с цел провокация... Начина на представяне в темата за снимките и това, как се оплете с цените на чантите и поръчките в интернет... Но е забавно да се появяват и такива индивиди от време на време де
хахахахахах
Отговори с цитат
  #40  
Стар 13th July 2011, 12:41
Аватара на brooklyn
brooklyn brooklyn не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Абсолютно си права Snobkata ако си решил наистина да даваш сума пари за оригинален Вутон, направо не си заслужава всяка втора вече е с менте и направо е ужасно.....но като се замисля несамо в БГ е така, в Италия беше същатат работа!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: louisVuitton
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:04.