IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 21st September 2018, 19:41
dzara dzara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2018
Мнения: 1
Arrow Новобранка

Здравейте!

На 23 години съм, но въпреки това от доста време се замислям за ринопластика.
Единствените ми притеснения за сега са финансови и срамът от това да призная пред близките си, че бих искала да се подложа на операция.

Имам човек до себе си и не знам как да му кажа, че не се чувствам добре със себе си и бих искала да се оперирам. Притеснявам се да не се отврати от факта, че не се харесвам такава каквато съм си и да не изгуби уважението си към мен. Бих се радвала, ако дадете мнение по този въпрос.

А сега към съществените въпроси и се извинявам предварително, ако ви прозвучат глуповати.
1. Достатъчен ли е един път за преглед при лекар от Турция преди да ви назначат дата за операция или се ходи няколо пъти?
2. Разбрах, че е хубаво около 6 дена след операцията да се остане в Турция. След завръщане в България и минаване на известен период от време, колко често ви се налага да ходите на прегледи до Турция и вобще налага ли ви се?
3. Бихте ли ми казали приблизително цената за самата операция и дали първият преглед се заплаща и ако да с колко.

Наистина се извинявам за въпросите си, но финансите са голям проблем за мен и наистина бих искала да знам с колко приблизително би трябвало да разполагам за да поема всичките разходи по път, хотели и прочие.

Благодаря Ви предварително!
Отговори с цитат
 

Етикети
ринопластика


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Новобранка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:48.