IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 8th May 2009, 01:47
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране Дунапренен матрак - Дразнещо твърд

Бе не знаех къде да я пусна таз тема!!
Сблъсках се със следния проблем,
Смениха ми матрака на леглото, с дунапренов, и не мога да заспя,
иде ми да го разпоря , Искам си стария отскачащ сладурски матрак
Толкова ли е полезен, иил въпрос на свикване , ама е късно, аз ако знаех че е такъв гаднярски, нямаше да позволя
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th May 2009, 01:50
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

ША СВИКНЕШ!!!
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th May 2009, 01:53
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

ама с кво е по-добър от другите, Верно че преди имах проблем със ортопедичната възглавница, ама сега проектирам да я взимам като знам че ще преспивам другаде, Издразних се, Спи ми се, но легна ли очите ми се ококориха и сякаш някой беше сложил кибритени клечки на клепачите
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th May 2009, 02:01
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

тичаи на дивана!!!
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th May 2009, 08:24
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Незная дали ще свикнеш.
Видовете матраци са за различните видове хора. Накои обичат на по-меко ( пружини) други на твърдо ( дунапрен) . Дано само не си дала много пари .
Ако пък не са много ... замени го.
Не легна ли преди да го купиш.
Знам че в повечето фирми това е позволено.
Ако приемаш съвети ( работих пет години в мебелен магазин) Най-удобни са Мемори фоам (но и с най-високи цени)

Ето малко инфо за тях.

”Memo Flex” е модел матрак със слой от „мемори фоум“ - специално разработен материал от NASA с цел да облекчи натоварванията на астронавтите по време на полет. Тази материя представлява милярди високоеластични - отворени клеткит имащи свойството да се деформират под влияние на телесната температурата отделяна от тялото по време на сън. По тозиначин се формират различни зони на твърдост благодарение, на които матракатът заема извивките на вашето тяло.

Вече почти всяка извистна и наложила се на пазара фирма за матраци предлага такъв вид. Но ти препоръчвам на НАНИ ( обществена тайна е че голяма част от производителите закупуват материали за матраците си от тях).
аз имам възглавница такава възглавница - откато спя на нея главоболието ми отмина. цък
чети КОВАФОАМ МЕМОРИ и за анатомичните възглавници
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th May 2009, 09:19
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Роко, варианта е да извадиш дунапрена и да го нарежеш ситно на милиони парченца, като за таратор и после пак да си го насипеш в калъфа.

Вариант 2: Дай го на някой който обича да спи на твърдо и си купи нов. Винаги има период на адаптация, като си смениш матрака, но има такива с които никога няма да свикнеш!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th May 2009, 10:29
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

rokoko Защо са те излъгали,че дунапреновия матрак е най- доброто?!
Когато си избираш матрак задължително условие е да легнеш(даже да полежиш повечко)......иначе как ще го избереш...
Дунапренови и пружинни матраци може все още правят само български производители (по уж усъвършенствани технологии )

tirra
И Аз работех в мебелен магазин, дълго време Наистина тези с мемори слой са най-добрите в момента Моя личен избор е със студена пяна, има такива и с зони на комфорт (при главата е по- твърдо, при раменете по- меко, за да може по време на сън главата да е изправена.........) . Българските на Тед, също не са лоши нищо, че са с пружина(всяка е индивидуално пакетирана в отделно джобче, за да няма триене, не са от старите бонели, дето пружините са свързани от край до край и като седнеш в единия край на спалнята се усеща друсането чак в другия и край )

А иначе това което е по разработки на НАСА, наистина е уникален матрак(също е с мемори, но с много по- голяма плътност),така ти се напасва по тялото, че мога да прекарам целия си живот на матрака, все едно съм в друг свят но за секс не става, много потъва

http://bulgaria.tempur.com/
http://www.tempur.com/

За жалост цените на матрак са от 2500 лв. нагоре
Но възглавничките са на приемлива цена около 200лв.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th May 2009, 12:08
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

баща ми се налагаше да спи на пода за няколко месеца, и си беше взел такъв, даде лди пари и за дамаска и го закова на леглото ми, без да се консултира с мен дали въобще желая да спя на такова нещо,
както и да е успях да поспя, но му се дразня на тоя матрк, мразя го ве
като му е толкова удобен да си го беше заковал на своето легло;
ама късно е братче
накрая ще сменя леглата и ще кажа че ако сложат на другото легло такъв ше спя у моя приятел завинаги
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th May 2009, 12:17
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Тира, възглавницата е супер, аз спя с такава, но като се наложи да спя след парти на друго място се ядосвам че не си я взимам с мен смятай на Парти с преспиване си носиш възглавницата, ,
но ми бяха дали една такава, дето, като легнеш на нея на лицето ти се отбелязват кутийките от които е декорирана на повърхностния слой въпреки че калъфката омекотява
добре че сестрата прояви добра воля че да ми даде нейната
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th May 2009, 14:24
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rokoko
Тира, възглавницата е супер,
но ми бяха дали една такава, дето, като легнеш на нея на лицето ти се отбелязват кутийките от които е декорирана на повърхностния слой
Муахахаха ...
направо си те предстваих с някви ромбоитчета по челото бузите и носа....
Иначе щом стиш на такава....
вече имаш представа какво представялва и матрака.
А и тоя закован матрак...
Толкова мебелни магазини имате в Пазарджик - ходи се усмихни на някой монтажник и .. ти го е разковал за две минути.

Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДунапрененматракДразнещотвърд
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:25.