IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 6th April 2011, 16:14
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Че кое му пикантното, това е част от живота ни, просто заглавието на темата не е поставено коректно
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #22  
Стар 6th April 2011, 16:16
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от Decu Виж мнението
Че кое му пикантното, това е част от живота ни, просто заглавието на темата не е поставено коректно

И аз това мислех и се чудя как да го променя ..
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th April 2011, 17:44
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Аз па, като ученик в гимназията имах две гаджета, щото едната дето много я исках - не се чукаше, а другата пък - толкова хубав секс правеше, та се бех видял в чудо! И един ден, един рожден ден ама и двете искат да ги водя! И аз реших - това ще е видьов ден, да видим с коя ще съм - аджеба от тук насетне! Кви финтове беха, кво чудо ама на купона се озоваваме тримцата. Е, няма начин - запознах ги и ...... и двете ме зарезаха едновременно!

После пак се виждахме, секс, мекс - вече и с двете, ама с нито една не продължихме сериозно!

Та, ето така ме зарязаха мен по един нестандартен начин. Ма това ми беше и първото зарязване, та погледнах от веселата му страна. Не че, след 5-6 години не напрайх същата дивотия, като учех във Варна. Само че там, развоя беше друг
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th April 2011, 19:36
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Разбира се че всеки е бил зарязван , кой не е бил , и ако има такъв на какъв се прави ))
Когато се разделяш с някого не мислиш , че го правиш гадно , просто го правиш , аз избягах от годежа си като бях на 18 години , беше изненада (((( и се оказа неприятна за всички , а мен същият човек три месеца по късно ме остави навръх нова година с тоалета и прическата да чакам да дойде да ме вземе . И какво сега да умра хахаха детска работа , важното е след всичко да намерите човека с когото да остареете , ако ще още 100 пъти да ме зарежат струваше си чакането.
Господ може би е решил да срещнеш няколко неподходящи хора , докато се появи подходящият.
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th April 2011, 07:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

2 връзки и двете ги приключих аз-първият път беше като бях в командировка на морето няколко месеца и му казах просто да не ме чака да се прибера при него.Вторият го зарязах на един софийски паркинг.Беше най-хубавият ден от години насам,слънцето печеше,а аз щастлива
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 7th April 2011, 08:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ми как , много лесно ПОнеже нямам смелост да им кажа 4е не ме кефят повече и почвам да не им дигам телефона и да се крия , след време те сами са се усещали
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th April 2011, 10:05
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от daliq Виж мнението
Разбира се че всеки е бил зарязван , кой не е бил , и ако има такъв на какъв се прави ))
Когато се разделяш с някого не мислиш , че го правиш гадно , просто го правиш , аз избягах от годежа си като бях на 18 години , беше изненада (((( и се оказа неприятна за всички , а мен същият човек три месеца по късно ме остави навръх нова година с тоалета и прическата да чакам да дойде да ме вземе . И какво сега да умра хахаха детска работа , важното е след всичко да намерите човека с когото да остареете , ако ще още 100 пъти да ме зарежат струваше си чакането.
Господ може би е решил да срещнеш няколко неподходящи хора , докато се появи подходящият.
Леле, мила, страшно ти съчувствам!
Аз не съм била зарязвана, понеже съм имала само све гаджета. Едното зарязах, защото ми изневеряваше системно, а другото понеже ме унижаваше и зарязваше по улиците, както си вървим.. Дори ако трябва да бъда честна, това си е вид зарязване - т.е. - просто не можеш да прекратиш връзката и е****ш майката на отсрещния, за да намери той сили и да спре този ад... кофти...
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th April 2011, 18:02
Аватара на Александър
Александър Александър не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

Два пъти са ме зарязвали, аз - 1 път. Другото не го броя за връзки
И двата пъти абсолютно по един и същи начин се случи. Абе виждам аз промяна дължаща се на чуждо мъжко присъствие, която се засилва от ден на ден, но човека продължава да спори, че си въобразявам и така след 2-3 седмици се стига до там аз да съм този който се обръща и казва "Майната ти", но го броя, че са ме оставили.
Когато аз оставих момичето - еми извиках я на среща и й казах, че всичко приключва. Че тя не е това което търся и няма смисъл да продължаваме да се лъжем.
Ясно точно и директно. Не виждам смисъл да се крие човек, да не вдига телефона. До вчера сте си бъркали по дупките и сте си пили телесните сокове и какво ли още не, днес вече не си вдигаме телефоните, криеме се и тем подобни. Човек трябва да има достойнство да се изправи КРАЙ. Както се казва п...ка не е полов член на жена, характер на човек.
__________________
Дипломата е човек, който ще те прати да вървиш по дяволите, по начин, по който да очакваш пътуването с нетърпение!!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 8th April 2011, 02:05
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66 Виж мнението
Не че, след 5-6 години не напрайх същата дивотия, като учех във Варна. Само че там, развоя беше друг

И какъв беше развоя???????????????????????
Отговори с цитат
  #30  
Стар 8th April 2011, 02:12
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Имах много мръсно зарязване,което преживях с един пич.Той ме гони 1г.,за да спи с мен,после бяхме 6м. заедно/той беше вече женен/.По време на връзката ни,го хванах с една студентка и му вдигнах скандал.И той изведнъж изчезна.Просто спря да ми се обажда.След 6м. реших да се омъжа за мъжът ми и забременях.Когато бях едва във 2-рия месец бременна,срешнах случайно този пич и той започна да ми обяснява/без да знаеше че съм вече бременна от мъжа ,ми/,че искал заради мен да се разведе и изчезнал именно заради това,а не защото съм му вдигнала скандал.Той ме заряза,но стана така ,че до ден днешен се чуваме от време на време и си пишем на скайп и в крайна сметка се разбра,че неможел да ме забрави.
Погледнато от днешна дата,сега вече не ми пука за него,но тогава ми идваше да го убия.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОНКУРС'Найякозарязваненагадже'
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:18.