IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #34  
Стар 2nd August 2012, 08:04
SUZANEEE SUZANEEE не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 9
По подразбиране

Ели, ти според мен -не се обиждай и не говори за възрастта ми - си едно супер наивно и малко момиченце, което подскача срещу всичко по-различно,което се предложи тук като мнение , а не подкрепя прословутите трима доктори, които сте избрали в заглавието !!! Да , аз продължавам да държа на мнението си , че моят доктор ЛЮДМИЛ ПЕЕВ от клиника Скин Системс е ПО- ДОБЪР от тези взети заедно, защото вече два месеца си наблюдавам прекрасния резултат от неговата операция !!!И не съм нито от персонала, нито самия той чрез моите уста се саморекламира,защото пишеш"някои влизат и се саморекламират ".Някой беше писал , че аз изказвам некомпетентно мнение, защото "едва ли съм изчела архивите тук".ОО, изчела съм ги, дори наизуст ги научих и стигнах до познатия извод, че човек САМ каквото си причини никой друг не може да му го стори!!Така, че отсявайте и преценявайте, но от думите на тези тримата не се опиянявайте,защото виждате до къде ви довеждат.И, Ели, не е зле да отделиш и малко време за своето ДООГРАМОТЯВАНЕ И ПРАВОПИС !!!Хайде, подскачай сега - аз няма де се обидя обаче, защото смятам че съм права !!!!
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:44.