IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th May 2006, 18:09
deni deni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 16
По подразбиране има ли абитуриенти

ехо, има ли абитуриенти тук? хайде, споделете за вашите вълнения около приготовленията.....тоалети, прически, бижута, макиажи...и как сте изкарали..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th May 2006, 18:16
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране

Има бе, как ще няма.
Вълненията са за нервните. Всичко минава гладко и търпеливо.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th May 2006, 18:56
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране ...

ей да пратите снимки после да ви видим
........и весело на вси4ки абитюренти!!!!!!!!
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th May 2006, 22:31
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Руската има бал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...догоди а
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th May 2006, 09:14
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
Руската има бал!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...догоди а
е то и аз така
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th May 2006, 14:18
Vaskes Vaskes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 8
По подразбиране

На мен балът ми беше в четвъртък
Понеже съм момче, нямаше някакви специални приготовления. Косата ми е дълга, но не съм си правил прическа, просто й сложих малко пяна и лак за обем и я сресах по-назад, но тя скоро си се върна нормално. Иначе бях с костюм без ревери и съответно без вратовръзка.
Притеснявах се единствено за събирането вкъщи преди бала, защото се наложи да събирам приятелите последните два дни и успяха да дойдат само пет човека (роднините са отделно), като бяха от две различни компании и беше малко тъпо, но пак мина добре.

По-близък съм с пет-шест човека от класа, с които ще си се виждам и след като завършихме, та не съм мислел, че училището ще ми липсва кой знае колко. Ама още на деветнайсти, като се пооправих по някое време, усетих, че адски искам да се видя с класа. Един приятел беше предложил да ходим на втора вечер в тях, но повечето съученици или спяха или учеха за предварителния по история утре, та се събрахме само пет-шест човека за няколко часа.
Дано да успеем да се съберем да отидем някъде извън града към края на другата седмица, както планираме.

Иначе на самия бал първо бяхме в Sky plaza, където беше готино, макар менюто не беше особено хубаво. Не че на някой му беше до ядене, през повечето време бяхме на дансинга или на терасата.
След това отидохме в Ялта, а оттам, към 2:00-3:00 повечето се преместиха в Биад, пък аз и още трима съученика и няколко души от съседния клас отидохме в My Club. Към 4:30-5:00 тръгнахме към О!Шипка да ядем, но по пътя срещнахме едни съвипускници, които пък идваха оттам и отиваха към Ялта. Те ни казаха, че там няма да успеем да хапнем, пък ние им казахме, че в Ялта вече няма никой и вкрайна сметка всички отидохме в Уго. Там после дойдоха и още хора и беше весело, макар че ми стана зле по едно време, пък и щях да заспя, ама пих едно кафе и се оправих. Към 7:00 се събрахме всички пред училище за последно и скоро се разотидохме.
Като цяло беше супер яко!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th May 2006, 17:44
Angel4eto Angel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 63
По подразбиране

На мен пък бала ми е утре( в неделя на 21 май) и да ви кажа честно имам чуството,че ще полудея ! 1-во едвам си купих рокля,защото съм много странна в избора си на тоалети,после реших,че искам да съм с дълга коса и си я удължих,лещите си ги купих преди 2 месеца-пак за бала разбира се ! Единствено гърдите не можах да си увелича за бала,но се надявам,че не след дълго ще направя и това!
П.с.После ще разказвам и ще пратя снимки!
__________________
Красотата ще спаси света!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd January 2015, 23:11
MariqCvetelinova MariqCvetelinova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Сестра ми има бал скоро и най- странното е, че след всичкото обикаляне за рокли за бала и за изпращането по магазините си купи роклята за изпращането от онлайн магазин и странното беше. че когато видяхме роклята се оказа, че е направила прекрасен избор. Магазина е http://dreskod.com/%D0%B4%D1%8A%D0%B...D0%B8-952.html

Последно редактирано от MariqCvetelinova : 6th February 2015 на 15:23
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ималиабитуриенти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:44.