IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 27th April 2006, 13:29
harmaqni harmaqni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 13
По подразбиране Как да съм силна и слаба

Проблемът ми е следният - ходих три месеца на фитнес редовно. После ми се наложи да спра. В момента съм много по-стегната и по-издръжлива отпреди, но като спрях фитнеса, качих двете кила, които бях успяла да сваля. При мен това се случва за пореден път...А освен тях исках да сваля още 2.
Искам да продължа да тренирам за издръжливост и едновременно с това за отслабване. Въпросът ми е как най-правилно да стане това. Сигурна съм, че ще науча нещо ново, много ще съм ви благодарна ако ми отговорите.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th August 2006, 13:54
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

препоръчвам ти бягане стягане отслабване и издражливост прочистване и всичко останало.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th August 2006, 17:03
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Когато спреш тренировките мускулите ти минават в мазнинки. Наистина кардиото се препоръчва за топене на мазнините + фитнес тренировките ти стягат мускулите. На колко си години, височина?
Аз да ти кажа 2 кг. никога не ги смятам. Те варират от течности, от забавяне на метаболизма, даже от мократа ми коса. Прави си снимка и си измервай пропорциите със сантиметър. На кантар се качвай веднъж седмично.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th October 2006, 13:07
krizzia krizzia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Когато спреш тренировките мускулите ти минават в мазнинки. Наистина кардиото се препоръчва за топене на мазнините + фитнес тренировките ти стягат мускулите. На колко си години, височина?
Аз да ти кажа 2 кг. никога не ги смятам. Те варират от течности, от забавяне на метаболизма, даже от мократа ми коса. Прави си снимка и си измервай пропорциите със сантиметър. На кантар се качвай веднъж седмично.

Как точно става това измерване?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th October 2006, 23:27
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krizzia
Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Когато спреш тренировките мускулите ти минават в мазнинки. Наистина кардиото се препоръчва за топене на мазнините + фитнес тренировките ти стягат мускулите. На колко си години, височина?
Аз да ти кажа 2 кг. никога не ги смятам. Те варират от течности, от забавяне на метаболизма, даже от мократа ми коса. Прави си снимка и си измервай пропорциите със сантиметър. На кантар се качвай веднъж седмично.

Как точно става това измерване?
Взимаш шивашки метър и мериш гръдна обиколка, талия ( в най-слабата част), ханш, бедро ....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th October 2006, 23:28
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: Как да съм силна и слаба

Цитирай:
Първоначално написано от harmaqni
Проблемът ми е следният - ходих три месеца на фитнес редовно. После ми се наложи да спра. В момента съм много по-стегната и по-издръжлива отпреди, но като спрях фитнеса, качих двете кила, които бях успяла да сваля. При мен това се случва за пореден път...А освен тях исках да сваля още 2.
Искам да продължа да тренирам за издръжливост и едновременно с това за отслабване. Въпросът ми е как най-правилно да стане това. Сигурна съм, че ще науча нещо ново, много ще съм ви благодарна ако ми отговорите.
замисли се и как се храниш.........пожелявам ти успех
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th October 2006, 09:28
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd November 2006, 15:20
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране Re: Как да съм силна и слаба

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Когато спреш тренировките мускулите ти минават в мазнинки.
Глупости, това е невъзможно.

Цитирай:
Първоначално написано от harmaqni
В момента съм много по-стегната и по-издръжлива отпреди, но като спрях фитнеса, качих двете кила, които бях успяла да сваля. При мен това се случва за пореден път...А освен тях исках да сваля още 2.
Не гледай килата, а външния вид. Щом си по - стегната и издръжлива, какво значение има колко тежиш?! Правилно ти казаха да се мериш максимум веднъж седмично и да следиш обиколките, както и външния си вид в огледалото. Килата нямат значение.
И храненето е основното, което трябва да коригираш, ако искаш да постигнеш целите си.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd November 2006, 15:32
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране Re: Как да съм силна и слаба

Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Когато спреш тренировките мускулите ти минават в мазнинки.
Глупости, това е невъзможно.
глупости говорят глупаците. не глобализирай така изказванията си ако обичаш.

защо ли глупаците дънят в залите редовно след като според теб могат да си набавят необходимата мускулна маса за година примерно и след това живот? нещо се самообъркваш в изказванията си.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd November 2006, 15:53
Петко К Петко К не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2005
Град: София
Мнения: 289
По подразбиране Re: Как да съм силна и слаба

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Цитирай:
Първоначално написано от Петко К
Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
Когато спреш тренировките мускулите ти минават в мазнинки.
Глупости, това е невъзможно.
глупости говорят глупаците. не глобализирай така изказванията си ако обичаш.

защо ли глупаците дънят в залите редовно след като според теб могат да си набавят необходимата мускулна маса за година примерно и след това живот? нещо се самообъркваш в изказванията си.
Не глобализирам и нищо не съм объркал. Изказването ти е напълно погрешно и невярно, съответно е глупост. И най - умните хора говорят глупости, ако не са наясно с нещата, не се обиждай .
Мускулната маса, пак повтарям е НЕВЪЗМОЖНО да се превърне в мазнини. Обратното също е невъзможно.
И под невъзможно имам предвид точно това - по никакъв начин и при никакви обстоятелства едното не може да се превърне в другото.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдасъмсилнаслаба
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:04.