IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th October 2006, 02:40
rawrrr rawrrr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 1
По подразбиране изгаряне на мазнини

Малко трябва да поотслабна.Но съм пред дилема..
Чудя се,ако се занимавам със спорт (свикнала съм да тичам по два часа и половина на ден (средно темпо))..дали ще ми помогне да отслабна (тоест да ме покаже кантара по-малко) или ще поддържам тези килограма и дори ще наддам (заради мускулната тъкан,защото определено имам доста развити мускули на краката..).
междудругото..момиче съм.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th October 2006, 19:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз не разбирам точно пред каква дилема си.След като си свикнала да тичаш по два часа и половина на ден (което не мога да повярвам) и не си свалила досега(което също ми е трудно да повярвам),защо си решила,че сега изведнъж ще почнеш да сваляш.
Очевидно трябва да промениш нещо.За режима на хранене нищо не си написала.И колко малко трябва да отслабнеш?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th October 2006, 20:10
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

два часа и половина - това е нечовешко и най-малкото,най-въздържаното \\мое лично мнение,подчертавам \\ е безсмислено 8) и единственото,което ще ти докара е умора и изтощение. Достатъчно е и 30 мин на ден и ще има резултат\\е зависи,ако после изядеш две банички,сладолед, половин кутия бонбони,пържени картфои и кебапчета и 5 часа няма да ги изгорят \\ но при каквото и да е хранене\\кoетo не преминава границите и в плуис и в минус\\ще има резултат и по 30мин...а сега,тези два часа не отслабваш мое би,защото трупаш мускулна маса..и все пак...2 часа и половина ...главата ми не го побира,извинявай
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th October 2006, 23:27
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Когато бягаш на гладно тогава сваляш мазнини ( това което ти трябва ) , но и ако го правиш естествено трябва да е по-малко време... друга основна грешка е примерно един мъж с около 20-30 кг над нормата , ходи на фитнес от както и аз ходя значи минимум 4 месеца и половина и незнам на кантар свалил ли е , но на външен вид не е.. и причината е , че сяда на колелото с 1,5 литра вода... после върти 2-3 часа ама каква файда като пресушава по 2 бутилки...поти си водата... за това е важно да си гладна ( за да изгаряш мазнините и вода не повече от 100-200 мил за цялото бягане ) като ти препоръчвам по 45 или 60 мин ... Успех !
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th October 2006, 14:48
FlashDancer FlashDancer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 46
По подразбиране

".. и причината е , че сяда на колелото с 1,5 литра вода... после върти 2-3 часа ама каква файда като пресушава по 2 бутилки...поти си водата... за това е важно да си гладна ( за да изгаряш мазнините и вода не повече от 100-200 мил за цялото бягане ) като ти препоръчвам по 45 или 60 мин ... Успех !"
Извинявай, не искам да прозвучи като заяждане, но как водата пречи на катаболизма на мазнините?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th October 2006, 19:04
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

аз също сам чувала,че не трябва да се пие мн вода по време на тренировки, до 250 мл някъде-300... а то аз и не мога дори и толкова прио тае-бо,напълва ти се корема,става ти тежко едно такова и как да тренираш,подскачане,тичане квото е там...може би от тази гледна точка не трябва да се пие мн вода,но не трябва и да е изобщо без вода
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th October 2006, 19:21
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тук съ абсолютно съгласна с теб,коколино.Просто е физически невъзможно да скачаш тае-бо например с 1 литър вода в корема,която ти се разхожда буквално до гърлото.Всеки би трябвало сам да си усеща колко може да пие при тренировка.Аз не успявам и половин литър да изпия при кардио .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th October 2006, 20:22
Аватара на cocolino
cocolino cocolino не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 468
Изпратете съобщение чрез ICQ до cocolino
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Тук съ абсолютно съгласна с теб,коколино.Просто е физически невъзможно да скачаш тае-бо например с 1 литър вода в корема,която ти се разхожда буквално до гърлото.Всеки би трябвало сам да си усеща колко може да пие при тренировка.Аз не успявам и половин литър да изпия при кардио .
да,човек сам си усеща колко вода му трябва,2-3 глътки и сре зарежда с енергия ,а също знам,че не е хубаво и след тренировката веднага да изпиеш голямо количество,на няколко пъти пиеш или пък след около 10-15 мин...така сам чувала\\чела поне
__________________
I'm lost, I've gone to look for myself, so if I get back before I return, please ask me to wait...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th October 2006, 14:14
FlashDancer FlashDancer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 46
По подразбиране

Абе, то е ясно, че пречи, защото тежи в корема и бълбука, но едва ли забавя метаболизма. Всеки знае къде отиват излишъците от вода.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: изгаряненамазнини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:55.