IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th January 2007, 23:19
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

тва за отслабването го знаем. питам те след като вече си отслабнал, а кожата още не се е стегнала, с какво е най-добре да се маже
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th January 2007, 00:54
mayabg mayabg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 15
По подразбиране Ехо,

очевидно не знаеш за отслабването,защото задавш въпрос,който издава,че не знаеш.Аз се опитвам да обясня,че когато отслабването става и с много спорт,освен балансираното хранене,тогава кожата не увисва.Ако само гладуваш и си седиш...е ,тогава и масло от извънземна роза няма да ти помогне.После,за какво отслабване става дума/колко кг/, за колко време е станало отслабването?Няма отслабване завинаги,то теглото е динамична величина.Няма такова нещо-отслабвам...и край.Следва поддържане на килограмите на приемливо ниво.Има и друго-не може през устата да наливаш свинска мас, а тялото да го мажеш със скъпо масло и да изглеждаш добре.Забранени завинаги храни:
Месо
Изделия с рафинирана захар
Храни ,съддържащи много сол/колбаси,саламурени сирена,соленки,солени ядки и много др./
Храни съдържащи много скрити мазнини/месо,кашкавал,сирене,шокол д и много др./
Храни с изкуствени подсладители/аспартам и др./

Изрично забранени са цигарите и алкохола.Има и други,но ме мързи да пиша.Всеки сам да му мисли.
И не забравяйте :когато само сте на диета без да спортувате,организмът автоматично забавя метаболизма, и така ви прецаква.Ако искате да го ускорите,спортувайте.Препо ръчвам 10 обиколки на стадиона всяка сутрин / е,хайде може и по-малко/ или не по-малко от 20 минути бягане.След двайсетата минута започва изгарянето на мазнините.
Хайде,със здраве.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th January 2007, 14:01
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

четох, четох и накрая ми писна.
Има една такава приказка, mayabg, а и всички останали: Преди да изкараш съчката от окото на другия изкарай гредата от своето, за да виждаш по-ясно.
Аз исках да ви питам, говорейки си за масла ... някой пробвал ли е като ходи на сауна да си слага масло (антицелулитно или стягащо, като тези на Икаров) ... смятате ли че ще има ефект.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th January 2007, 17:12
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PassiON_
Аз исках да ви питам, говорейки си за масла ... някой пробвал ли е като ходи на сауна да си слага масло (антицелулитно или стягащо, като тези на Икаров) ... смятате ли че ще има ефект.
Аз си слагам мед на лицето и деколтето,и маска на косата докато съм вътре,а антицелулитните продукти-след като изляза,мисля,че вътре няма да има особено голям ефект,защото кожата не поема,а изхвърля ,не знам ти как си аз дори известно време след като съм излязла и съм се изкъпала продължавам да се потя,значи този процес продължава и след това,но ако се мажеш след сауната с антицелулитното е супер,нали
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th January 2007, 18:37
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Нали от парата се разтварят порите и затова си мислих, че може да попие по-добре. Тя моята идея е всъшност още след първото излизане да си сложа антицелулитно олио и докато съм вътре и кожата е отпусната и мазна да мога да масажирам. От там нататък следващите 2 или 3 влизания ще са си нормални, редувани със студен душ Това най го обичам. А вече след сауната да се намажа със стягащ лусион. Но ще пробвам в събота или неделя. Само трябва да си намеря една изкупителна жертва да не съм сама 8)
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th January 2007, 19:08
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Всъщност защо пък не,и аз ще пробвам,днес ходих,след тае бо,в сряда мисля пак да правя такава пълна програма и ще си взема някакво масажно масло и за в сауната пък да видим
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th January 2007, 21:24
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

И после да кажеш. Аз пък си мислех, че не е хубаво да се ходи повече от веднъж в седмицата на сауна ... май пак са ми напълнели главата с глупости.
исками се до края на юни да се повталя малко и да се поглезя доста, дано само не се откажа още на първата седмица. Най-големият проблем ще ми е сладкото...
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 21st January 2007, 20:33
mayabg mayabg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 15
По подразбиране Ехо,

много се извинявам,че пак ще оспоря нечие мнение,но от сауната просто сваляте от към вода и...нищо повече.Механизмът на горене на мазнини е съвсем друг,няма нищо общо и с антицелулитните масла.Антицелулитните продукти са просто индустрия,която цели да ви опразни джоба.Правени са изследвания,които показват,че ефектът от тях е нулев.Но,ваша си работа.За да стигнете до подкожните мазнини и т.нар. фетбърнъри няма да ви помогнат.Хубавото тяло изисква труд и дисциплина;не може да тъпчеш квото ти падне ,а след тва да се поизпотиш веднъж седмично в сауната и да си мацнеш малко кремче върху бедрата и ...хоп-чудо.Вие сте на светлинни години от истината.Ама ,хайде,че кажете,че пак се заяждам.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd January 2007, 17:56
jedira jedira не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: sofia
Мнения: 410
По подразбиране

Съгласна съм,аз не ходя на сауна с цел отслабване,а зс цел потене Много хубава ми става кожата просто,пречистването от токсини не е само вътрешен процес,чрез кожата се изчистваш до голяма степен и се чувстваш наистина страхотно 8) Също и с потене в залата става,но след залата-сауна,а ако може и +масаж=пълно щастие
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd January 2007, 22:52
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

МММ дааа и на мен така ми звучи, за спорт, сауна и масаж за десерти. Това си е голяма глезотиика.
MayaBg тъй като съм слушала нещо подобно ... може ли да го обясниш по-подробно, това за целулита. И може ли да ми дадеш идея как да се храня или да кажеш ти как се храниш (горе долу).
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Аминокиселинизазапазваненабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:24.