IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd December 2005, 22:19
Massito Massito не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 1
По подразбиране Здраво хранене :)

Някои можели да му каже или да ми даде някоя добра програмка понеже искам да натрупам маса,просто ако някои може да каже някоя програмка или да даде няколко савета как се трупа наи барзо маса 6те сам ви много благодарен
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th January 2006, 07:58
Аватара на konstantin
konstantin konstantin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fitness84
Моля пишете на кирилица.тренираи през ден или всеки ден и прави 1 серия по 15 повторения
след 2 месеца тренираи три пъти седмично но по две сериии по 15 повторения, диета - яж яица, мляко, пиии много вода, след 18 4аса никакви въглехидрати - само някакви зеленчуци с риба или някякаво друго месо, риби - треска, скумрия, сиомга,херинга,риба тон и халибут
студено пресован зехтин км салати, салати - вечер и през деня, закуската - над 800 килокалории, след 20 часа никакво ядене,преди лягане малко л-глутамин заедно с bcaa, но това трябва да е поне час или час и половина след храната,аминокиселини преди всяко ядене - може и течни а може и в капсули, на универсал може - суроватъчни по едно хапче преди ядене, сутрин - изяждаш един или два банана, една супена лъжица студено пресован зехтин, и след това закусваш, оптималната закуска е добре да вклчва 3 яица с желтъците, а така състо и мляко, и няколко яица без жълтци, малко овесени ядки или смеси 100 грама овесени ядки, 50 грама лешници(орехи или друго нещо), никакво свинско, може в рядки случаи месо сутрин веднъж или два пъти седмично иначе наблягаи на рибата, рибата и зехтина и някои ядки ти носят мазнините които ти тряят, яицата и млякото - белтъчините които ти трябват, зеленчуците и плодовете и овесените ядки и зародиши ти носят въглехидратите,влакнините, не яж тестени неща, пресни зеленчуци може и преди закуска с зехтина , а преди това ти тряя нали ти казах един банан, по-късно през деня не яж банани ами праскови, греипфрути, ябълки и то преди всяко ядене трябвва да има някакъв плод с мноого влакнини, има някои зеленчуци които чистят мазнини - като чесъна но с нищо не бива да се прекалява, иначе се наврежда на стомаха, еми добре успех, иначе запомни - сутринтта наи-много калории, полека полека ги намаляваш, тренираш СУТРИН два часа след закуската ти, след тренировка пиеш сок от греипфрут а след това малка салата и 10 белтъци от яица, гледаи източницитте ан въглехидратите и източниците на мазнините и ще успееш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th January 2006, 22:51
cucci cucci не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Montana
Мнения: 13
По подразбиране

еи като трябва да тренираш сутрин преди даскало аз излизам в 7:00 2 часа преди хранене значи 4:30 е трябва да си лягам още преди Алф та да стана аз лично тренирам към 5-6 часа слетобяд
има ли някакъв проблем
__________________
По-добре ГАДЕН, отколкото ГЛАДЕН !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th January 2006, 23:46
Аватара на konstantin
konstantin konstantin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 42
По подразбиране

по-добре е да си свеж за тренировка и обикновено 6-7 вечерта не е най-подходящото време на деня, но рабира се трябва да се съобразяваш с реалността и възможностите ти.

ако прекарваш сериозна част от деня си навън, задължително е да си носиш храна със себе си. аз не бих те съветвал да се тупчеш с 800 калории наведнъж (говорим за добри 800 калории, а не такива идващи от захар, шоколад или мазни меса). всеки човек е различен и не на всеки му се отдава да яде много. аз лично се издувам лесно и затова ям често но по-малки порции. и се стремя да стигна 3000 калории до края на деня.

сменям си и залата (от YMCA на Gold's Gym) и смятам личен треньор да си наема.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th January 2006, 00:13
brad brad не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 21
По подразбиране

Аз пък ти предлагам да смениш залата, ама не с Gold's Gym,а с някоя хубава квартална зала,където ходят истински запалените по бодибилдинга,където ще научиш доста неща и най-важното- ще намериш приятели,а не вечно усмихнати лицемери.Послушай ме.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th January 2006, 00:03
Аватара на konstantin
konstantin konstantin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 42
По подразбиране

и какво и е толкова доброто на тази верига (освен че изглежда като фитнес зала към W хотел)?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th January 2007, 14:44
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

цък
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th January 2007, 22:40
Pimpin Pimpin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 270
По подразбиране

Няма да понеса още един такъв спор. Не, не и не!

Маябг - разбирам схващанията ти, но тонът и начинът на изразяване притесняват останалата част от форума. Използваш откровени обиди и се опитваш по много агресивен начин да налагаш мнението си на другите. Това тук не се приема.

Виждам, че имаш широки познания по въпросите, за които си говорим тук, ще се радваме да продължаваш да пишеш без агресия и нападки.

В противен случай ще се наложи да те банна.

Момичета, разбирам чувствата, породени у вас след постовете на Мая, но моля, бъдете малко по-толерантни и критиките отправяйте на лични.

При такива "разговори" и 300 модератора да има, пак няма да се справят.

Пимпин

( Много сериозен,без оп оп и кики този път).

НЕ ОТГОВАРЯЙТЕ НА ТОЗИ ПОСТ.
__________________
Tialoto.bg - Come and Get it
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th February 2007, 16:15
bari2 bari2 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 77
По подразбиране

леле.........
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Здравохранене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.