IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st August 2006, 09:32
Sunflowers Sunflowers не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 2
По подразбиране 4килограма

Здравейте имам следният проблем нямам много за сваляне в момента съм 61кг , 172см. но са ми множко бях 57 в перфектната си форма , вече втори месец тренирам съвестно , не хапвам хляб /само пълнозърнест в краен случай/ , не ям никакво сладко , пържено , мазно и т.н. пия много течности , ям предимно пилешко месо , зеленчуци и кисело мляко и нищо не става не съм мръднала и грам , понякога като се меря съм 700-800 гр. надолу но още на другия ден или същата вечер си ги възвръщам кажете ми и ме посъветвайте каво да правя, вече се отчайвам толкова глад и движение и нищо.

Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st August 2006, 09:47
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

1. може да има проблем в тренировката ти , 1.1тренирай винаги на гладно по-възможност сутрин рано1.2 тренирай не докато не ти писне не докогато са ти казали а докато тотално се умориш докато едва ходиш-това е холивудскосваляне на килограми ))
2. с храната виждам нямаш проблем хубаво е да ядеш хляб но в малки малки количества за да имаш все пак някаква енергия а не да превръщаш протеина в енергия виж и заради това хабиш енергия но затормозяваш много черният дроб. похапвай малковъглехидрати от картофи царевица хляб отбягваи ориза или в още по малко количество го яж, продължаваи да хапваш от протеините каквото си ядеш като ядеш пилешки гърди риба телешко извара яйца(само бялото). кисело мляко спри прясно само фитнес 1% или по малко беше.
2. след като тренираш поемаш двоино повече вода затова близа 1-2 килограма са само течности когато спреш с тренировката и нормализираш поемането на течности ще свалиш 1 кг веднага .
3 може никога преди това да не си тренирала или не си яла 3 пъти на ден а само 1 път и от там метаболизма ти е намалил и сега докато си възстанови предишните показатели ще мине време, но всичко е в редовността
4. поемай храната хладна и водата хладка за да се изхаби енергия докато се затопли до телестната ти темперетура малко се хаби за това енергия но спомага
5. ако до месец неполучиш желаният резултат
5.1 купи си фибри(разтворими) и ги поемай преди хранене
5.2 купи си л-карнитин и го поемай преди тренировка
5.3 купи си fatburn май беше и го пемай преди тренировка
успех и от секс се отслабва доста да го имаш изпредвид))
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st August 2006, 10:25
Sunflowers Sunflowers не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 2
По подразбиране Благодаря ти

за бързия и адекватен отговор,ще се придържам към съветите ти. Вече почти се отчаях дано има ефект
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 4килограма
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:16.