IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 21st August 2009, 13:35
Аватара на E.L.I.
E.L.I. E.L.I. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 14
По подразбиране

Ако по някаква причина сега ми се наложи реоперация (при която, доколкото разбрах, аз ще си поема всички разноски, вкл. и за имплантите), за новите импланти ще важат ли гаранциите?
Отговори с цитат
  #72  
Стар 21st August 2009, 13:53
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от E.L.I.
Ако по някаква причина сега ми се наложи реоперация (при която, доколкото разбрах, аз ще си поема всички разноски, вкл. и за имплантите), за новите импланти ще важат ли гаранциите?
Ще важат.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #73  
Стар 12th September 2009, 18:54
kimfile kimfile не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: SOFIA
Мнения: 18
По подразбиране Re: Програма за безплатна замяна на гръдни импланти PIP

Цитирай:
Първоначално написано от J&D Medicals
Във връзка със зачестилите въпроси относно програмата “Гаранция” за безплатна замяна на гръдни импланти PIP, Ви предлагаме конкретна тема само за това. Бихме искали накратко да опишем основните положения на програмата:
- PIP, чрез своя представител Дже и Ди Медикалс, ще замени до живот напълно БЕЗПЛАТНО използваните от Вас гръдни импланти при нарушаване на целостта им
- В допълнение: ако резултатът от поставянето на PIP импланти не Ви удовлетворява или възникне нужда от реоперация, през първите 5 години, замяната им е възможна отново напълно БЕЗПЛАТНО
- Eдинствено условие е да се запишете в програмата!
Повече за нея може да научите на http://www.jdmedicals.com/display.ph...16&show_sub=87.
Тук е мястото да зададете всички въпроси и да споделите Вашето мнение относно програмата! Не се притеснявайте, ще получите адекватен и компетентен отговор!
Dokolkoto znam. programata za bezplatna zamiana na PIP implanti
veche ne sashtestvuva, ili ???
Отговори с цитат
  #74  
Стар 14th September 2009, 16:17
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране Re: Програма за безплатна замяна на гръдни импланти PIP

Цитирай:
Първоначално написано от kimfile
Цитирай:
Първоначално написано от J&D Medicals
Във връзка със зачестилите въпроси относно програмата “Гаранция” за безплатна замяна на гръдни импланти PIP, Ви предлагаме конкретна тема само за това. Бихме искали накратко да опишем основните положения на програмата:
- PIP, чрез своя представител Дже и Ди Медикалс, ще замени до живот напълно БЕЗПЛАТНО използваните от Вас гръдни импланти при нарушаване на целостта им
- В допълнение: ако резултатът от поставянето на PIP импланти не Ви удовлетворява или възникне нужда от реоперация, през първите 5 години, замяната им е възможна отново напълно БЕЗПЛАТНО
- Eдинствено условие е да се запишете в програмата!
Повече за нея може да научите на http://www.jdmedicals.com/display.ph...16&show_sub=87.
Тук е мястото да зададете всички въпроси и да споделите Вашето мнение относно програмата! Не се притеснявайте, ще получите адекватен и компетентен отговор!
Dokolkoto znam. programata za bezplatna zamiana na PIP implanti
veche ne sashtestvuva, ili ???
Можем да Ви уверим, че програма Гаранция на PIP е в пълна сила и никога не е било обсъждано нейното спиране!
Повече информация за програмата можете да получите от нашия сайт
http://jdmedicals.com/display.php?sh...16&show_sub=87
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #75  
Стар 19th September 2009, 14:29
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Здравейте! Интересувам се дали мога да заменя имплантите си ПИП 240 cc с по големи, важи ли тази програма в моя случай? Операцията ми беше на 8.11.2006 (преди да влезе в сила вашата програма за безплатна смяна). Нямам оплаквания, но съм решила да ги сменя с по големи. Оперирана съм от д-р Вълков в клиника Валем - Варна. При изписването ми дадоха сертификът, но нямам епикриза.

Благодаря ви предварително за отговора!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 23rd September 2009, 11:35
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Здравейте! Интересувам се дали мога да заменя имплантите си ПИП 240 cc с по големи, важи ли тази програма в моя случай? Операцията ми беше на 8.11.2006 (преди да влезе в сила вашата програма за безплатна смяна). Нямам оплаквания, но съм решила да ги сменя с по големи. Оперирана съм от д-р Вълков в клиника Валем - Варна. При изписването ми дадоха сертификът, но нямам епикриза.

Благодаря ви предварително за отговора!
Здравейте chaoslady,

Програмата на PIP е в сила от 15 януари 2007 г, обхваща операции след тази дата. Вашата операция е била на 8.11.2006, което за съжаление означава, че не можете да ползвате безплатна замяна.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #77  
Стар 3rd April 2010, 15:37
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте! Можете ли да ни обяните по-подробно за проблемите ,които са се получили при ПИП. Вие като вносители на тези импланти как ще ни помогнете на всички нас, които сме ваши клиентки??? Гаранцията на ПИП ще важи ли и ако ДА, то тогава с какви импланти ще можем да ги подменим?? За това, че ние не сме виновни и ще се наложи да си подменим имплантите кой ще е отговорен и кой ще плати на всички жени /предпочели тази марка / операциите за подмяна на имплантите?? Ще се радвам, ако Вие внесете малко яснота по този въпрос , защото освен мен има още много други жени ,които са с импланти ПИП и които са притеснени от "хубавите новини".
Отговори с цитат
  #78  
Стар 19th April 2010, 15:34
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте! Какво става с гаранцията и с програмата за безплатна подмяна на имплантите ПИП ???
Отговори с цитат
  #79  
Стар 20th April 2010, 15:08
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте! Още миналата година Ви бъх питала за гаранцията за безплатна подмяна на импланти ПИП. Аз не съм доволна нито от размера, нито от визията / на двете гърди съм с ужасно грозен и видим риплинг/ Сега след като вече не сте вносители на тези импланти, как ще ме защитите като ваш клиент и как да използвам тази гаранция??? Много от вашите клиентки предпочетоха тази марка именно заради тази подмяна...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 20th April 2010, 20:25
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Пиши си , не им пречиш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Програмазабезплатназамянанагръдниимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:39.