IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 25th October 2010, 10:15
bobbby bobbby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Искам да си закупя колан Seven Omnipotеnce. Ако някой е решил да го продава 0878118119
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28th October 2010, 18:35
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Eleonora_81
Съжалявам, ако ще прозвучи малко грубо, но защо вместо да си давате парите за чудодейни колани, пояси и клинове, не започнете някакъв спорт - тичане, плуване, фитнес, дори и упражнения в къщи биха свършили много по-добра работа. Лично за мен подобен вид продукти се лансират на пазара и немалко хора си ги купуват, като по този начин чисто и просто оправдават мързела си, с нямане на време за спорт. Ако имаш желание за спорт, време винаги се намира - стига само да пискаш.
Така е! Да не говорим,
че с това коланче единствено ще изчисти водата.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 14th December 2010, 17:13
Musette Musette не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Подариха ми такъв колан и доста често го ползвам (приятен ми е масажа и ми действа отпускащо). Естествено , отслабнах от диетата и тичането сутрин, но това ,което ми направи впечатление е, че наченките на целулит ,които имах са изчезнали, просто са се изгладили.
За отслабването и стягането- спорт и хранителен режим, другото са празни приказки.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SevenOmnipotence
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:32.