IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th October 2010, 21:58
Аватара на Петинка
Петинка Петинка не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 2
По подразбиране Съвети?

Така... Първо искам да кажа, на 15 съм. Може би изглежда глупаво да пиша тук, но няма значение. Да преминем към темата...
От няколко дена правя упражнения вкъщи. Сама реших и ето ме.. Но въпроса е, че ми е интересно да ходя на фитнес. Преди година идеята да ходя в залата беше налудничава, но сега почвам да си мисля за това. Мисля да питам майка ми, но не знам дали си струва, защото с училище и всичко няма да достига време. Наистина имам мотивация, но не знам дали това не е само на теория. Какво мислите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th October 2010, 19:31
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Аз не разбрах... Какво да мислим за кое? За какво имаш нужда от съвет? Да ти кажем дали да питаш майка си за фитнеса ли? Ние да ти кажем дали си струва да я питаш?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th October 2010, 21:17
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Ти си познаваш най-добре родителите! Ти сама най-добре знаеш дали ще можеш да се оправяш с времето, което разполагаш!
Ако ти трябва мотив за убеждение на родителите ти, просто кажи че искаш да се погрижиш за тялото и здравето си. Не знам какъв по-точно съвет ти трябва.....
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th October 2010, 13:19
simphony simphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 64
По подразбиране

най-добре на фитнес - там ще ти обяснят всичко-кои упражнения и по колко повторения, след като вече свикнеш ще можеш да си ги правиш и в къщи
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th October 2010, 10:54
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

Така човек става дори по-организиран. Времето, което отделяш за здравето си винаги се връща!!!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th February 2011, 13:09
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Винаги си струва да намериш време да спортуваш! Физическите упражнения са дейност, която подобрява и поддържа формата на тялото и цялостното здраве и благополучие.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съвети
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:46.