IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th January 2015, 02:45
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

keery, голямо браво за подробния разказ, за куража и търпението, които си имал и за постигнатия в крайна сметка резултат!
Аз имам операция при Джамбазов от преди 7 години, честно казано резутатът ми не беше лош, но голяма част от проблемите просто си останаха, както бяха преди операцията - изкривяване, топчест връх, леко виснала колумела и т.н. И в крайна сметка къде в Европа се справят добре с ревизии?... Ако говорим за по-лек случай, без присаждане и т.н. Мислех си за Илхан, ама явно и той не е стока...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 7th January 2015, 10:50
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Преди да се ориентирам при Илхан изчетох много за ревизионистите в Европа, накрая се спрях на него и един от Англия, но този от Лондон нямаше толкова много операции направено. Бях сигурен че е моя човек, но сега Кери ме хвърли в шах както и ми писа на лични в Европа май няма хирург който да се справи. Иначе Илхан ми направи впечатление, от форума им ме учуди дори, че на доста отказва операциите им, т.е. не просто иска да им вземе парите, има си репутация която не иска да очерни. От коментарите които се беше изписало за него можеше да си създадеш мнение за голям професионалист, направо се чудя как се е отнесъл с теб така. Аз съм за консултация през юли да видим какво ще каже, по принцип с 300 зора успя Айше да го убеди, понеже е супер зает и дори за консултация трябва да чакаш половин година, операцията пак толкова, ако стане обаче, ще е още на другия ден.... влезе ми в положението човека, понеже трудно дишам, заслужава си според мен, да му дам поне шанс за консултация, което съвсем не означава, че няма да имам план Б.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th January 2015, 18:17
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

keery, нослето изглежда идеално! Невероятно е че за толкова кратко време може да изглежда така! И определено не е била лека операция, а резултата е страхотен. Пожелавам ти все по-хубав да става и да забравиш завинаги комплексите от преди! САЩ е далече, но като гледам резултата ти се убеждавам, че поне трябва да му пиша на този човек и да видим какво ще каже за моя случай.
Прекрасен резултат! Само това мога да кажа. Да си го носиш със здраве!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th January 2015, 21:15
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Sweet_dreams - спомням си когато говорехме и ти искаше да си пипаш върха при касапина, аз ти казах, че това може да ти е много голяма грешка. За Илхан не казвам , че не става, а казвам че не взима сложни случаи, като човек за мен е голям лицемер и определено не ми хареса. С леки ревизии знам че се справя добре. Но самия той индиректно си призна, че със сложни случай не е добър. Правеше ми се на велик,че по принцип не показвал снимки, но щял да ми покаже по изключение. От снимките нямаше нито един сложен, имаше задоволителни резултати от другите, които ми показа. Пък и ти си момиче, ако обърнеш внимание пациентите му са 99% жени, явно си предпочита жени
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th January 2015, 21:30
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

yoube - момче ако найстина случая ти е много сложен както ми обясняваш и това ще ти е трета не ти препоръчвам Турция. Хората от Европа не случайно пътуват до САЩ за ревизии, прочети малко английски форуми или немски . Докато бях при Дейвис , преди мен бяха минали 2 момичета от Полша и една моя позната от Литва, запознахме се в realself.com . А Илхан отказва на тези в който не е сигурен, че може да се справи , и повярвай бая парички му се въртят в главата.
Пак ти казвам известните европейски ревизионисти взимат към 10К в евро , което е по-скъпо от $12К , така че по-добре е да отидеш при извора, там където са най-добрите - САЩ. Илхан също ходи на конференции(което е похвално за него) където Дейвис и други топ д-ри ги обучават - справки погледни фейсбук страницата на Илхан за ходенето му на конференцията в Ню Йорк и кой са лекторите. Когато аз търсех, не съм се водил от цена толкова, колкото от д-р с много добра репутация и с много опит, защото найстина искам тази да е последна и да не се занимавам повече с това. Защото тръгнеш ли по-евтиното - може накрая да ти излезе по-скъпо . Но ти си знаеш, аз си казвам мнението, но решението си е твое. Каквото и да решиш ти желая много късмет и перфектен резултат!

Последно редактирано от keery : 7th January 2015 на 22:07
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th January 2015, 21:38
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

valq - благодаря ти, може да пием пак кафе скоро Преди 2 години аз писах на Дейвис и той не ми отговори тогава писах на асистентката му и на него второ писмо. Като отговор получих един доста детайлен отговор и анализ, което реално ме впечатли сравнявайки го с отговорите на другите ревизионисти. Също добър отговор ми прати Губиш от Германия, даже ми беше дал дата за консултация за след седмица като ме видя колко съм зле, но аз не можах да се организирам. Както и да е, мисълта ми е да си настойчива ако решиш да пишеш, той преди всичко е бърз в отговорите си с реалните пациенти. Потенциалните мисля ,че ги филтрира асистентката му Кармен в което има логика.
А носа след толкова сложна операция изглежда така заради методите за възстановаване и техниката на Дейвис, както казах много лед, почивка, и главата винаги изправена, дори когато спиш (мин 45 градуса). Предписа ми е едни капки, който са срещу образуването на scar tissue , които ще слагам в продължение на 3 или 4 месеца. Тези капки се взимат само по рецепта от САЩ. Слагам и едни конусчета в носа за изравняване на ноздрите, въпреки че те са в пъти по-добре от преди, но това са си негови процедури и всички минават по този път.
Целта на Дейвис е да няма отоци, тъй-като те усложняват нещата и той ти дава всякакви предписания само и само да намали отоците. Даже при ревизия спомена , че са рисков фактор за инфекция. Аз не повярвах като ми каза, че като отида на работа никой няма да познае , че ми е правена операция - спомняйки си колко бушониран бях след касапина, но се оказа прав. Ако човек, който ме вижда за пръв път и не ми знае предишното положение, никога не би казал че ми правена операция, което е и целта .

Последно редактирано от keery : 9th January 2015 на 22:06
Отговори с цитат
  #17  
Стар 7th January 2015, 22:06
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

Кери, моля те, разкажи по-подробно за консултацията с Илхан. И аз съм се ориентирала към него, но най-голямото ми притеснение е дали ако види, че не може да се справи ще си каже или ще ме оперира колкото да ми вземе парите.
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th February 2015, 15:18
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

keery,

как са нещата при теб след около 2 месеца след операцията? Как е дишането, как е формата на нослето? Дали би могъл да пуснеш пак снимки
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th March 2015, 00:11
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
valq - благодаря ти, може да пием пак кафе скоро Преди 2 години аз писах на Дейвис и той не ми отговори тогава писах на асистентката му и на него второ писмо. Като отговор получих един доста детайлен отговор и анализ, което реално ме впечатли сравнявайки го с отговорите на другите ревизионисти. Също добър отговор ми прати Губиш от Германия, даже ми беше дал дата за консултация за след седмица като ме видя колко съм зле, но аз не можах да се организирам. Както и да е, мисълта ми е да си настойчива ако решиш да пишеш, той преди всичко е бърз в отговорите си с реалните пациенти. Потенциалните мисля ,че ги филтрира асистентката му Кармен в което има логика.
А носа след толкова сложна операция изглежда така заради методите за възстановаване и техниката на Дейвис, както казах много лед, почивка, и главата винаги изправена, дори когато спиш (мин 45 градуса). Предписа ми е едни капки, който са срещу образуването на scar tissue , които ще слагам в продължение на 3 или 4 месеца. Тези капки се взимат само по рецепта от САЩ. Слагам и едни конусчета в носа за изравняване на ноздрите, въпреки че те са в пъти по-добре от преди, но това са си негови процедури и всички минават по този път.
Целта на Дейвис е да няма отоци, тъй-като те усложняват нещата и той ти дава всякакви предписания само и само да намали отоците. Даже при ревизия спомена , че са рисков фактор за инфекция. Аз не повярвах като ми каза, че като отида на работа никой няма да познае , че ми е правена операция - спомняйки си колко бушониран бях след касапина, но се оказа прав. Ако човек, който ме вижда за пръв път и не ми знае предишното положение, никога не би казал че ми правена операция, което е и целта .
keery, знаем се с теб и много добре ти знам болката. Спомняш си и колко много сме си говорили на тази тема. Резултатът е повече от отличен и наистина много се радвам за теб. Едно обаче ще те помоля- едно е да изразяваш мнение, друго е да пишеш безпочвено. Знаеш моя случай и знаеш колко много се лутах. Знаеш и с колко много хирурзи говорих от USA, та и до Венецуела и Аржентина стигнах. Всички бяха уважавани хирурзи, проучвани от тамошни хора. Всички бяха на мнение, че носа ми е много сложен случай, имайки предвид, че е трета операция и трябва много изграждане. Всеки си имаше неговите виждания и може би щяха да се получат добре нещата. Но недей да казваш, че Илхан ти е отказал, само защото не може да се справи. Не е така и подвеждаш много хора, които знаеш много добре колко лабилни са в този момент и как се хващат за всяко нещо- точно като мен и теб едно време. Илхан каза, че ще те оперира, само че кожата ти трябва да се оправи. Да, може би тази кожа не е била проблем за други хирурзи, но той просто не искаше да рискува на този етап. Ти сам тогава ми каза, че наистина имаш кожен преблем. Както е да е....мисълта ми е да си малко по-деликатен относно изказванията за професионализма на Илхан. Личните му качества пък изобщо не би следвало да се коментират- за теб е търговец, за мен е невероятен специалист, който държи на детайлите ОТ-ДО. Разликата е, че зад своите думи аз стоя с реален резултат.
Поздрави и отново честито за носа- идеален е!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th March 2015, 09:25
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Кеери,поздравление за резултата!Искам да те питам това за спането за всички пациенти на доктора ли важи или в предвид,че си с ревизия и случая ти е по сериозен?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КакДжамбазовкасапинамеобезобразиследгодиниДейвисмевърнакъмнормалността
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:17.