IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th October 2019, 18:58
ervice ervice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2016
Мнения: 4
По подразбиране Слабо либидо и ерекция

Здравейте.На 30 години съм и нямах доста време приятелка съответно не бях правил секс.Сега имам и я обичам,но имам проблем с либидото.Нямам сексуално желание и съответно ерекцията ми е слаба и бързо ми пада.Не мога да разбера на какво се дължи.Правих си ПКК всичко ми е в норма само хемоглобина ми беше 141,което май е ниско за мъж,но е в нормата.Тестостерона ми беше 28.66 от 8-29 референтни стойности на лабораторията.Щитовидната TSH и FT4 бяха в норма.Спортувам,не водя заседнал начин на живот пия и пуша,но не много.1 Кутия за 2 дена от най-слабите цигари.Не мога да разбера защо нямам сексуално желание и ми е слаба ерекцията и бързо ми пада.Тестостерона ми е висок,а не ми се прави секс..даже нужда не изпитвам,а не мастурбирам за да си мисля,че е от това.....Направо откачам.Сега пия Tirbulus с цинк,магнезии и витамин Б6 от няколко дена,но за сега няма ефект.Преди не бях така от стрес ли е и аз не знам вече всичко ми е в норма,а никакво сексуално желание и слаба ерекция.....И съм почти сигурен,че слабата ерекция е от липса на всякаква възбуда и желание за секс...то от къде да дойде тая ерекция.

Последно редактирано от ervice : 25th October 2019 на 19:36
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th December 2019, 22:52
solsolsol solsolsol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 7
По подразбиране лошо

Жалко, по принцип Бабини зъби би трябвало да помага. Ако имаш възможност да си намериш семена от магарешки трън, опитай и с него. Хапват се по 5-6 семена сутрин на гладно, по принцип се приемат за хемороиди, но има и осезаем ефект и за либидото. Ако и това не помогне взимай виагра или левитра. Лошото при тях е, че бързо се привиква.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th April 2020, 22:53
Atanaska22 Atanaska22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 12
По подразбиране

https://www.libidozone.com/black-ant...h2000mg-1.html
това е страхотен продукт, за начинаещи, безвреден, а доста мощен.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th February 2021, 14:26
gundi_71 gundi_71 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2021
Мнения: 2
По подразбиране

Започни да мастробираш по 1 път на ден,докато влезнеш в норма
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25th January 2022, 14:21
Harley Harley не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Пролактин изследвал ли си?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Слаболибидоерекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:24.