IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 1st April 2006, 00:02
plamena3nt1 plamena3nt1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 3
По подразбиране CLA или L-карнитин?

Преди 4 мес. отказах цигарите и качих 5-6 кг.От 2 седмици ходя 2 пъти по 30 мин. на ден-максимално бързо ,правя серии коремни и за крака,пия зелен чай и хром, за да не ми се прияжда сладко неврастенично.В резултат свалих 2-3 кг и доста се стегнах.Ако вземам L-карнитин или CLA може ли да имам задоволителни резултати без допълнителни тренировки,тъй като страдам от тотална липса на време?
Аз съм 170см,67кг.Искам да сваля поне 5кг.
И още нещо-не намирам никаква информация за евентуалните странични действия на гореспоменатите препарати.Ако някой може да ме информира.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd April 2006, 10:01
Guiness Guiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 21
Изпратете съобщение чрез ICQ до Guiness
По подразбиране

Завидни резултати само за 2 седмици - браво на теб! Л-карнитина няма странични действия, стига да не го предозираш разбира се. Дори и някои витамини имат нежелани странични действия при предозиране. А Л-карнитинът е псевдовитамин по същество. Но не се заблуждавай, че без тренировки би имало ефект да го пиеш. Л-карнитинът подпомага процеса на изгаряне на мазнините по време на аеробна активност най-вече, затова и се взима 40-50 минути преди тренировки.
Относно 'CLA'... нямам идея що е то.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th April 2006, 08:17
Lu Lu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Варна
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lu
По подразбиране

Малко повече инфо за CLA-то
http://www.bb-team.org/stuff/000090.php

Интересно изглежда.. аз го почнах преди 3 дни и ще видим в комбинация с фитнеса и един друг фат-бърнър какво ще стане 8)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th April 2006, 13:57
sguen sguen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 8
По подразбиране

Ето малко информация
http://adipharm.com/product.php?l=bg&n=40
http://adipharm.com/product.php?l=bg&n=29

..а тези на Adipharm добри ли са?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th April 2006, 14:14
Lu Lu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Варна
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lu
По подразбиране

Ми не знам sguen Аз точно на адифарм си го купих, ама не мога толкова рано да кажа впечатления
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th April 2006, 15:52
sguen sguen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 8
По подразбиране

Lu, а колко парички за колко капсули?..и за колко време стига?..щото мисля и аз да го пробвам..
Отговори с цитат
  #7  
Стар 29th April 2006, 21:43
Lu Lu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Варна
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lu
По подразбиране

Ами пообиколих аз аптеките и минимума като цена го видях да е 11 лева/ 30 капсули - аз вземам по 3- 4 на ден - т.е. към 2 грама - и гледам че ще стигне за около 9-10 дена. Така че смятай колко ще отидат за месец... към 33 лева поне
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th June 2006, 22:09
Ivory Ivory не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Само искам да вметна нещо, което пише и в единия от сайтовете по-горе - това, че CLA е незаменима мастна киселина, която се отнася към т.нар. Омега-3 мастни киселини. Преди време се бях задълбочила на тема незаменими мастни киселини и знам, че Омега-3 мастни киселини има в много големи количества в лененото олио. Аз лично мисля, че 1-2 лъжици ленено олио/ден доставят необходимите Омега-3 мастни киселини. Верно, че това става със съпътстващите ги калории, но ако заменим олиото, маслото и зехтина с ленено, няма да са много. На мен много ми харесва вкуса, но за някои е малко силен.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th December 2006, 15:31
didi_sladka didi_sladka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 156
По подразбиране

хей сладури здравейте........не знам сега за ала бала лекарства витамини ама ако питате мен нищо не е полезно винаги все нещо ше има странични действия дали ще са повечв или по малко не знам но ше има....и аз преди време си мислих сега ше трагна на фитнес ше пия l-carnetine и сам си окей ама не е така .... преди всичко личния доктор ми каза че вреди на черния дроб и се отказах от него а пък на фитнес ходих близо 2 месеца и си ядох нормално 1 кг не сам мраднала и сега реших просто глад и ще си тренирам вкъщи ..... няма смисал да се дават луди пари за фитнеси ала бала лекарства да си вреди човек на здравето ....... е тва си е лично мое мнение .... все пак и у дома човек може да си тренира и ако се ограничава с храната ще постигне както слабеене така и стягне а и няма да качи мускулна маса както е на фитнеса защото там може да сваляш , но несъмнено качваш маса .......айде чао и весели празници !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: иликарнитин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:51.