IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th May 2006, 22:01
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от five-seven
няма такова нещо като неуморимо тяло и това, че някой път си направила 30 минс на пътека не значи, че ще можеш всеки път.
напълно подрепям five-seven. Ако си започнала да тренираш от скоро защо просто не правиш кардио с по-малко времетраене и с времето да го увеличаваш. Количеството не е мярка за качество. След тренировка с тежести 20-максимало 30 мин кардио след това за за сваляне (ако искаш да сваляш). Не претренираи и не насилвай тялото си прекалено много. Вслушвай се в сигналите,които тялото ти дава.


Цитирай:
Първоначално написано от five-seven
вземи под внимание това, как се храниш преди тренировка - ако ядеш малко или не приемаш достатъчно въглехидрати е нормално да те затруднява тренировка с тежести + пътека.
Въглехидратите според мен нямат нищо общо. Определящи според мен са калориите,които се поемат. Спазвала съм ниско-въглехидратен високо-мазнинен режим режим близо 3 месеца и половина, но това не ми е било проблем да тренирам и не съм се чувствала изморена. През по-голямата част от времето съм била и на калорийна рестрикция от порядъка на 200-300 ккал. Ако спазваш някаква диета, не намаляй калориите прекалено много. Ако няколко дни подред си отпаднала, направи си зареждащ ден с повече калории и подходящи храни.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 42kg
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:07.