IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd January 2015, 10:57
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране На кого да се доверя?

Здравейте !
Момичета имам проблем с мненията на докторите,при които направих консултации.. Миналия месец си закупих ваучер за skinsistem за поставяне на импланти срещу 4000 лв .. Доктора категорично отказа да ми сложи импланти без реконструкция ,като каза ,че имам 2-ра степен птоза ... Цената съответно стана двойна ..
Реших да направя и другаде консултация и вторият доктор ми каза,че нямам даже 1-ва степен( естественно,не споделих ,че съм била първо другаде)
Като цени ми излиза едно и също,като доктори и за двамата няма лоши отзиви ...
Но дали този с ваучера,не иска да си избие паричките ...
Да направя ли 3-та консултация ?! В главата ми е боза .. За кубиците и двамата бяха единодушни ..350 .. Но имам ли наистина птоза и нужна ли ми е тази реконструкция,за която вторият не спомена
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd January 2015, 11:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ей това беше главната причина да не ходя на консултации при няколко доктора. Щото мненията винаги са им различни и ходи разбери после кой да послушаш. Нека цената не е водещата за вземане на решението, че доста момичета изгърмяха поради предпочитане на по-евтиното. Иначе и аз не знам какво да те посъветвам. От моя доктор съм си много доволна и само лично аз, него мога да препоръчам. Но все пак няма безгрешни доктори и пък не искам при евентуален фал аз да съм причината.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd January 2015, 11:07
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Луднах .. И не спирам да го мисля ?! Дали в скинсистем просто искат да избият парички и да си стане нормална цена .. Или в Торакс не обръщат внимание на високата 2-ра степен птоза
Едното Доки казва(ще стане гърда,върху гърда) другото казва ще стане перфектно ти почти нямаш птоза !
А иначе и двамата искат еднакви парички
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd January 2015, 12:21
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дай снимки да ти кажем за птозата.... това поне го разбираме тук.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd January 2015, 12:48
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

И аз искам снимки да погледна. ето и имейл - chokolad_1978@abv.bg . въпреки, че ако успееш да ги качиш тук направо ще може да се включат повече мнения.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd January 2015, 13:26
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Само да ми кажете как се качват скрито .. Че не съм много наясно ..
И всъщност дали се пише птоза,не съм много сигурна( увисването)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd January 2015, 13:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

давай на имейл. качваше се някак ама не скрито. иначе другите си правят профил в снимка.бг и даваха парола за влизане.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd January 2015, 13:35
Аватара на Merygrubik
Merygrubik Merygrubik не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 40
По подразбиране

Шоко изпратих снимка на мейла ти ..ще чакам коментар и ако ти можеш да я качиш скрито ,много те моля направи го .. 11 години чакам този момент и сега съм толкова притеснена кое е правилно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd January 2015, 13:36
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

най-добре ги качи в снимка.бг и дай парола на всички.... с мейли ще е повече работа май...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 3rd January 2015, 13:56
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Снимаш се без да ти се вижда лицето и направо си я качваш снимката от компа във темата и след като хората си кажат мнението и чуеш достатъчно, може да си махнеш снимката. Бързо лесно и просто и няма да се занимаваш със пароли, сайтове и регистрации. Ако не ти се вижда лицето няма от какво да се притесняваш ! Аз също ще си кажа мнението, макар, че повече разбирам от пУтоза, но и патозата не ми е непозната

Няма майтап, това са много важни неща и не само заради парите, но е важно и всичко да стане както трябва с първата операция и за това не трябва да се притесняваш и като не ти се вижда лицето да си покажеш снимки на гърдите, само така ще може да получиш ценни мнения и да направиш правилен избор !

В България има много мошеници и трябва много да се внимава !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Накогодаседоверя
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:01.