IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th May 2006, 10:20
marlinkata marlinkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 56
По подразбиране 2-та дена във фитнеса-различни мускулни групи?

Здравейте, та значи едно такова въпросче.......вече 2 месеца си ходя редовно на фитнес и се чувствам страхотно!!! Изчетох доста из форума и ми помогна определено, ама пак ми изниква въпросче....
Общо взето тренирам по следната програма:
2 пъти седмично (нямам време за повече):
1-вия ден - 15 минути кардио, упражнения за гърди, за бицепс и трицепс, за крака и за корем, после 20-30 минути кардио!
2-рия ден - 15 минути кардио, упражнения за гръб, за рамене,отново за крака и за корем, 20-30 минути кардио!
Та мисълта ми беше - така като 2 -та дена тренирам различни мускулни групи нали е добре? Или е по добре всеки път по малко, но за всички мускулни групи?!?!
На мене целта ми не е да правя кой знае какви мускули, искам да се стегна и да поотслабна евентуално, за което се опитвам разбира се и да спазвам някакъв хранителен режим..........Висока съм 170, около 60-62 кг., на 23 години.
Мерсиии
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th July 2006, 23:47
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

тренировката ти е много добра, но ако може увеличи кардиото ,за да изгориш по-бързо мазнините, препоръчвам ти 8 км пътека 10 км колело някъде половин час кардио повече кардио
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th July 2006, 23:52
Аватара на грамофон
грамофон грамофон не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 399
По подразбиране

като тренираш мускулите поотделно повече ги натоварваш и по бързо се оформят и разстеж(но растежа едва ли те касае)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th July 2006, 20:29
tara_1977 tara_1977 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: SOFIA
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте!Ако искате да сваляте кг,тренировката трябва да започне с 10 минути кардио /пътека,велоаргометър,крост ренажор или степер/.След,което продължавате с уредите.Накрая задължително правите кардио 30-40мин.За начинаещи е добре тренировките да са 3 пъти седмично.За съжаление обаче трябва да промените начина си на хранене.Яжте месо,повече зеленчуци в суров вид и плодове.Старайте се да вечеряте поне 2-3 часа преди лягане.Ходете повече пеша внимавайте със сладкото и пърженото.Идеята като цяло е да си изградите трайни навици,защото когато се отпуснете много бързо възстановявате изгубените кг.УСПЕХ!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: таденавъвфитнесаразличнимускулнигрупи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:25.