IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th January 2005, 19:11
noname
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране fitnes vav Varna?

Някой може ли да ми препоръча
фитнес във Варна с добър инструктор - за жени
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th February 2005, 23:09
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

и аз това питам а и някой да каже колко струва?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd February 2005, 13:19
Lina
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране добър инструктор

Добър инструктор по фитнес има в Бизнес Хотел Варна.

Едно посещение е 3 лв, карта с двайсет посещения за един месец е 20 лв.

Супер изгодно е според мен.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd March 2005, 01:58
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Добър фитнес във Варна е на Мусаши до хотел черно море,но е доста скъпо((((((
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th March 2005, 15:45
noname
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Благодаря - ще пробвам в Бизнес хотела и ще дам отзиви
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th April 2005, 13:59
Ива
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.
Как е в Бизнес хотела, интересно ми е ..., ако някой е ходил нека да каже
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th April 2005, 09:49
ina
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

най- добре в новата зала- до ХЕИ-то. Отварят я след 9 май.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th April 2005, 10:21
Delphia
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Непременно ли държите да е фитнес? Мога да ви препоръчам изключително добра инструкторка по тае-бо във Варна. Гарантирам, че ако ходите редовно ще се чувствате супер и ще има видим ефект! Намира се в Дом Младост и тренировките са от 19 часа през седмицата и от 11 в събота. Инструкторката се казва Галя.
Аз лично съм много доволна от нея, но в момента не живея във Варна и за жалост не мога да ходя. Но тренировката е супер скапваща в началото, обаче като свикнеш и ти е голям кеф Само трябва да не се отказваш на трудното!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th April 2005, 19:08
Delphia
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.3 лв струва едно посещение, но можеш и карта да си вземеш и излиза доста по-евтино, някъде към 2,20 да кажем.
Иначе ефекта е много индивидуално кога ще се види, зависи колко имаш да сваляш. Съветвам те да ходиш примерно 3-4 пъти на седмица, но не повече, защото натоварването е голямо, а все пак мускулите трябва да се възстановяват. Почни и някакъв хранителен режим. но не с твърде малко калории, че все пак трябва да имаш енергия да скачаш , а, повярвай ми, там ще ти трябва. Мисля, че не по-късно от два месеца вече ще има забележима разлика. Дрешките ще ти станат широчки, и ще трябва да ги стесняваш...ще започнат да се оформят мускулите (пак зависи колко мазнини има да се горят над тях, за да могат да се очертаят). Така че давай смело и не се отказвай на трудното!!! После е голям кеф като научиш програмата и видиш на някой новак как му се събира погледа
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th May 2005, 17:54
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.аз живях доста време в варна и обикилих доста места и съм наи-доволен от залата на тим в медицинскиа на червениа,има уреди за кардио тренировка!влизал съм и в тае-бото водеше го светла много е добра,разпределя натоварването точно и обръщта внимание на всеки!работил съм преди като тае-бо инструктор и я оценявам високо!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: fitnesVarna
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:58.