IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 4th March 2007, 13:26
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Снимки с такива и къде по-ужасяващи последствия могат да се пуснат и на оперирани гърди след поставянето на импланти(което не е силикон в свободно състояние)Всяка интервенция крие рискове и пак се връщаме на собствения избор за вида манипулация ,хирург-уменията и възможностите му и др.Доста съм разпитвала относно това дали е забранено поставянето на чист силикон в различни части на тялото и отговорът е бил -Да, забранен е с изключение на устата, защото тя имала някаква физиологическа особеност ,която възпрепятствала мигрирането му из други части на лицето и тялото.А за да не се получават такива неприятни и неестетични последици всичко трябва да е направени изключително прецизно и с мярка.
Лично аз съм склонна да вярвам на това твърдение ,защото ми е казано от хора ,които са изключителни професионалисти в областта на пластичната хирургия и освен това съм виждала устни направени от тях които нямат нищо общо с фолк изпълненията (имена няма да споменавам, не са от тукашните специалисти)
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 4th March 2007, 17:41
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Добре, Янси, обясни каква е физиологическата особеност на устните, която позволява инжектирането на свободен силикон. И напомни, моля те, кой специалист го е казал.
Иначе си голословна. Но никой не ти отрича правото да избереш на кого да вярваш

П.П. В Европа и САЩ инжектирането на свободен силикон в меките тъкани е забранено.
П.П.П. Силиконът е разрешен за инжектиране само в очната ябълка, с цел заместване на стъкловидното тяло. Именно този силикон в повечето случаи се използва за инжектиране в устните.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #43  
Стар 4th March 2007, 17:44
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #44  
Стар 4th March 2007, 18:00
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Всички явно знаем, че е вреден. А познавате ли някой, който е пострадал от слагането на силикон?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 4th March 2007, 18:09
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Jeni84 не си хареса устните и 2 години след поставянето си го махна. Доколкото е възможно...
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #46  
Стар 4th March 2007, 18:14
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Не са и харесали, защото са станали на бучки в последствие или просто не се е получило добре първоначално?
Това е един от основните проблеми явно, че ако не се получи трудно се корегира.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 4th March 2007, 18:50
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Добре, Янси, обясни каква е физиологическата особеност на устните, която позволява инжектирането на свободен силикон.
Аз ако я знаех ,щях да съм доктор
Не попитах за подробно обяснение тъй като имам способността да забравям на секундата дори и най-дребни и незначителни неща свързани с физиологията на човешкото тяло
(аз и за събирането на гърдите не помнех подробности за това как става номера, но както разбрахме се оказа ,че не са ме подвели , дано и с тази информация да е така. )
Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
И напомни, моля те, кой специалист го е казал.
Не мисля ,че имам право да боравя с имената на тези доктори , или поне не и докато не ги попитам


Цитирай:
Първоначално написано от Beauty
Янси,много те уважавам,но се надявам,че осъзнаваш отговорността,която поемаш пред новите момичета с едно такова изказване!
Ох ,те докторите в болшинството си не са се научили да поемат отговорност ,та аз ли...
Бюти знаеш ,че и аз те уважам не по-малко но нека да приключим спора за това кой, каква отговорност поема, и нека новите веднъж завинаги разберат ,че единствено и само те си носят отговорността за собствените решения Както и трябва да разберат, че ние тук изказваме мнения и впечатления, къде компетентни ,къде не чак толкова
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 4th March 2007, 18:58
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Благодаря, това е добър отговор!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #49  
Стар 4th March 2007, 18:58
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #50  
Стар 4th March 2007, 19:00
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morganlefei
Не са и харесали, защото са станали на бучки в последствие или просто не се е получило добре първоначално?
Това е един от основните проблеми явно, че ако не се получи трудно се корегира.
Ами да я попитаме...

Това е темата.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Mиниенциклопедиянафилърите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:34.