IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th April 2007, 22:39
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране 0ops..problem..

kato na4alo zdraveite ta.. abe iskam da vi pitam.. ne e koi znae kakva dilema ,ama vse pak sega hodq na aerobika 4 pati sedmi4no ..dovolna sam i predi mesec praveh vseki den uprajneniq v nas po 40 min. oba4e.. sega iskam da se postegna o6te nali sam nenasitno dIetI.. i se 4udq na koe da hodq osven na aerobikata... naaa fitnes ili na pluvane.. i dvete sa dobri kato variant i to dosta,ama fitnes zallata mi e na 30 sec.,a baseina na 30 min.makar 4e az si imam jelanieto i Inata problema mi e kade da hodq ...

HeLpPPpPpp m3 !!!!!!!!
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
  #2  
Стар 8th April 2007, 22:45
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Ммм мен ако питаш няма какво да се чудиш. Ходи на фитнес и като го съчетаеш с аеробиката ще направиш чудеса. Успехи
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
  #3  
Стар 8th April 2007, 22:47
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Тука няма какво да се чудиш - фитнеса е доказано най-доброто за подобряване на външния вид.
  #4  
Стар 8th April 2007, 23:27
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

виж задниците на 5 плувкини и 5 сериозно занимаващи се с фитнес и дотам с аргументите
  #5  
Стар 8th April 2007, 23:30
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от just_smile_{F}
em da,ama vseki mi kazva razli4no za tova iskam argumenti za6to primerno ednoto e po-dobro ot drugoto

Важно е да пишеш на Кирилица!Ако нямаш използвай /*КИРИЛИЗАТОР*/ или провери във Форумна тема Алтернатива, за тези които нямат кирилица на компютъра
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
  #6  
Стар 8th April 2007, 23:37
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

ее добре де извиних се утре се надявам да нямам този проблем.. вие пък и вие тктц


ам... определено удари слабото ми място и май май ще се ходи на плуването като гледам
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
  #7  
Стар 9th April 2007, 01:03
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Аз останах с впечатление, че Секо пише в полза на фитнеса
  #8  
Стар 9th April 2007, 10:09
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

....of ne znam.. объркана съм! братовчеT ми казва ,че епо -хубаво на плуване ,други на фитнес.. накрая май сама ще пробвам и ще ти кажа и аз мнението )
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
  #9  
Стар 9th April 2007, 10:14
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Че да ... и аз с такива впечетления останах
Между плуване и аеробика за едно здраво тяло няма почти никаква разлика, аз поне така мисля.
Те стягат външните повърхностни мускули и затова и при аеробиката може да наблюдаваш по-бързо стягане за по-кратък период от време.
Но идва един момент в който тялото ти е стегната и да това си личи, но на определени места продължава да си стои мекичко и пухкавичко
И тогава с успух може да се намесят силовите тренировки, т.е. фитнеса. Направи ми 50 клека (например) и после ти гарантирам че ще ти е малко трудно да ходиш Силовата тренировка ще дооформи тялото ти и ти дава възможност да наблегнеш на желаните места. И да дооформиш само тях. Не е цялостно стягане на тялото, както плуването например, а е оформяне, моделиране.
И 3 пъти в седмицата при правилна програма ще ти дадат много секси тяло, на което да се възхищаваш, когато погледнеш в огледалото. Все пак това мисля е най-важно ти да се харесваш
Е изборът е твой. Успехи
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
  #10  
Стар 9th April 2007, 10:19
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

ем да така си е аз ходя сега на аеробика и се стягам обачеее не е желаният ефект толкова колкото аз искам искам тялото ми да е стегнало и хубаво и аз съм инато чудовище и знам ,че ще го направя просто ми трябва тренировка преди имах една която приятеля ми я беше направиш и имаше наистина мн голям ефект.. ама не съм тренирала от мн време и се чудя дали пак с нея да се захвана.. да не стана някои гаф после.. аз искам да стегна всичко и да имам мускуули.. ест. от тези тренировки няма да стана кутуристка ) чак ако не се лъжа започна да пия химия,ама не мерси !!! и така май май ще се захващам с фитнес и сега ако е отворена залата мисля да отскоча до там
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: 0opsproblem
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:24.