IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th November 2006, 16:53
ani_kaz ani_kaz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Varna
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез ICQ до ani_kaz Изпратете съобщение чрез AIM до ani_kaz Изпратете съобщение чрез MSN до ani_kaz Изпратете съобщение чрез Yahoo до ani_kaz
По подразбиране Удари при Тае бо

Всеки вторник, четвъртък и неделя от 17:00ч. в GYM Palace (Палах Център) до ХЕИ се показват основните удари с ръце и крака при Тае бо. Който иска да научи основните техники и да регулира дишането си при аеробните кардио упражнения е добре дошъл. За повече информация посетете http://members.lycos.co.uk/newiaqua/article-488.html http://members.lycos.co.uk/newiaqua/article-487.html
(удари с ръце- прав, кроше, ъперкът; удари с крака kicks - хидзагери, маегери, мавашигери, уширугери, йокогери, какатогери)
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd January 2007, 12:26
ani_kaz ani_kaz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Varna
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез ICQ до ani_kaz Изпратете съобщение чрез AIM до ani_kaz Изпратете съобщение чрез MSN до ani_kaz Изпратете съобщение чрез Yahoo до ani_kaz
По подразбиране Тае бо Варна (GYM Palace)

Тренировките по Тае бо са най-интензивни и с най бърз резултат при Теди и Ани в GYM Palace - всеки ден

Зала GYM Palace - ул. Ян Палах 10, гр. Варна тел: 685586; e-mail: office@gympalace.com www.gympalace.com до Мамбо. За повече информация ви давам мобилен телефон: Aни 0888741091 Теди 0888997575 http://taeboani.spaces.live.com/blog...005E!646.entry

Що се отнася до показването на основните удари моля посетете http://taeboani.spaces.live.com/blog...005E!543.entry Също така информация за тае бо и аеробика може да откриете в http://aerobika.start.bg

Usmihnat den
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th March 2007, 21:15
ani_kaz ani_kaz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Varna
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез ICQ до ani_kaz Изпратете съобщение чрез AIM до ani_kaz Изпратете съобщение чрез MSN до ani_kaz Изпратете съобщение чрез Yahoo до ani_kaz
По подразбиране Re: Ако все още ...

Цитирай:
Първоначално написано от PassiON_
... не си решила къде да тренираш във Варна, опитай във търговския център, който се намира между ХЕЙ и стадион Спартак. Инструктурката, при която те пращам се казва Теодора (Теди).И според мен няма по добра от нея. Повечето инструктурки в "Хуни" и в ТИМ са били нейни клиентки. А ученика никога не е по горен от учителя си . Даже и графика и мога да ти дам :P .
Залата е нова, е картите идват малко по-скъпо от тези на ТИМ, но си заслужава
И кво друго ... ами ПРОБВАЙ и няма да съжеляваш :P 8)
Залата се намира до ХЕИ казва се GYM Palace (ул. Ян Палах 10, гр. Варна тел: 685586; e-mail: office@gympalace.com www.gympalace.com)
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th March 2007, 21:22
ani_kaz ani_kaz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Varna
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез ICQ до ani_kaz Изпратете съобщение чрез AIM до ani_kaz Изпратете съобщение чрез MSN до ani_kaz Изпратете съобщение чрез Yahoo до ani_kaz
По подразбиране ТИМ не е това което беше

Цитирай:
Първоначално написано от rey
Даааа,аз макар да съм от София съм ходила във Варна и наистина в ТИМ са добри инструкторите.Пробвай ,ще ти хареса!
Успех!
ТИМ вече не е това което беше откакто Теди и Светла, Бети и Юлия и цял отбор добри инструкторки включително и аз - Ани, напуснахме заради отвратителните условия на работа и заради некоректното отношение. Ако инструктора не е мотивиран и постоянно му сервират изненади как да създаде на клиентите приятна атмосфера и да им внуши хъс и желание за интензивна тренировка.

Това го казвам от личен опит. За всички, които питат къде се преместих да водя тае бо и защо не съм в ТИМ мога да дам подробна информация. Все пак всяко зло за добро както се казва. Преместих се при Теди в Палах Център. Който иска да си направи интензивна тренировка по тае бо да заповяда http://taeboani.spaces.live.com и http://taeboani.spaces.live.com/blog...005E!646.entry
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th January 2008, 15:30
sesil sesil не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Вярно е, че Спортен център ТИМ не е както едно време - в много по-добра насока се е развил, и не само като обзлужване и цени но и качеството на самите зали и най-вече фитнеса, което предлагат си е доста на ниво. Не съм чувала някой да се оплаква от там, даже напротив Който не е отишъл не е видял, всеки сам преценява интересите си Успех със спорта, където и да го тренирате
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th February 2008, 14:11
siren_ siren_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Някой може ли да ми каже в кои дни се провеждат тренировките в зала "Хуни" и в "Дом Младост" ?
Благодаря ви предварително !!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11th February 2008, 12:47
siren_ siren_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Цените също така ме интересува и как мога да се свържа с Ина ?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th February 2008, 17:11
PassiON_ PassiON_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Barcelona
Мнения: 421
По подразбиране

Най-добрият вариант е сама да идеш до там и да провериш или поне до залата, която е по-близка.
__________________
За да водиш себе си - използвай главата си. За да водиш другите - използвай сърцето си.
Когато отделяш време да сравняваш своето изразстване с това на някой друг, ти спираш да растеш.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th March 2008, 13:20
Vesisa Vesisa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 36
По подразбиране

Мога да ти кажа за Дом Младост. Там има тренировки всеки ден от 19,00 до петък. А събота е от 11,00. В неделя няма. Ела и сама ще се обедиш за какво става въпрос.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th April 2009, 22:15
tekkn0 tekkn0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране TAE БО в клуб "Хуни" х-л ЧЕРНО МОРЕ, Варна

Тае Бо при Таня! От 10:30 и 14:30 от понеделник до петък! Натоварването е голямо, но след това чивек се чувства страхотно, с усмивка и самочувствие ! Много добро кардио! Изпотяваме стъклата всеки път! Ефекта е видим и се усеща още след четвъртата - петата тренировка!
Треньорката е много готина - възпитаничка на спортно училище, занимава се със спорт от много години, включително и кик бокс ( а знаем, че тае - бо е комбинация от аеробни и кик - бокс движения + разтягане) - абе, направо супер! Постоянно се включват нови елементи и не позволяват на тялото да свикне с натоварването. Много е добра ! )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Varna
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:09.