IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th October 2007, 23:34
i LovE nAthAn i LovE nAthAn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 132
По подразбиране

Аз го практикувам само ако ме боли нещо най-вече краката доста е често.При мен помога но го практикувам вкъщи
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th October 2007, 19:39
sapfira sapfira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране

малък съвет и от мен за пилатеса nattty.зависи каква натура си дали ти харесват повече динамичните спортове или не.занимавам се към 1 година с пилатес вкъщи и се чувствам прекрасно и затова време постигнах страхотни резултати,хармонично тяло и контрол върху цялото тяло. но това може би се дължи на факта, че аз открих че това е най-доброто нещо за мен.важното е постоянството и волята,но това важи за всеки спорт и да го искаш силно.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th October 2007, 20:01
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariapilates
Здравейте, със сигурност по темата за пилатес вече има изписано много. Излишно е да казавам, че според мен това е най-добрия начин за поддържане на форма. Но когато има проблем с травма, или някаква болежка трябва да се подходи много внимателно. Много често болките в кръста идват от неправилно изпълнение на упражненията, т.е. ако позицията в която се изпълнява упражнението не е правилна се натоварва кръста. По прицип в нито едно упражнение не трябва да има натоварване в кръста. И това важи за всички спортове, не само за пилатеса. Колкото до болките в колянота, да, при пилатеса не се натоварват ставите, тъй като няма пружиниране и подскачане. Но всичко е много индивидуално. Моят съвет към Natty е първо да се поразрови и разгледа някои филмчета или материали с упражнения от пилатес и сама да прецени дали са подходящи за нейния случай. Или задължително преди да влезе в тренировка да се консултира с инструктора и да сподели оплакванията си.

Мария, фен съм ти!!!!!!!!!!!!! Абсолютно на същото мнение съм!!
__________________
Yesterday is a History, Tomorrow is a Mystery,
Today is a Gift
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18th October 2007, 09:21
mariapilates mariapilates не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 90
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariapilates
По подразбиране

Alica, 10x!Радвам се ,че мислим еднакво!
__________________
"Добрата физическа форма е предпоставка за щастие..." Дж. Пилатес
www.yogalatesmaria.com
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th April 2008, 22:11
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

От известно време се чудя какво да спортувам. Пробвах с фитнес, но не останах доволна, въпреки индивидуалната програма имах чуството, че упражненията не бяха за мен и май не ги правех както трябва. По-принцип обичам по-динамични спортове, и се чудя, дали Пилатес няма да ми е много муден, от друга страна целта ми е да оформя фигурата си, а не да правя мускули
http://www.fitnessmladost.com/BG/index.htm това е най-удобното място, което може да посещавам, но нямам представа какви са условията - по колко човека са групите (не само там, но и по принцип), дали може просто да реша ей така да отида и въобще възможно ли е да се включиш когато ти хрумне - трябва да се разходя някой ден до там, но поне да не задавам тъпи въпроси ... ако някой има информация, моля да сподели. И ако някой има представа какво е step-body work ще се радвам да ми обясни... Доста съм неориентирана май
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 7th May 2008, 22:10
Endilana Endilana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 61
По подразбиране

Здравейм Futness Mladost е готино място, не е много голямм но има хубави уреди, направиха и кардио-зала. Аз не съм ходила на пилатес там, но предполагам, че ще е на ниво. Step body work е интензиви клас, но пък е забавно. Започва се с 30 мин аеробни упражнения на step и след това упражнения с гирички. Но имай предвид, че не съм ходила от поцхти 8 месеца там - смених квартала.
__________________
Аз съм!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14th July 2008, 00:18
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Пилатес е създадено точно за хора с болки в краста!така че това е точното занимание за тебе.Аз също ходя и сам много доволна.А за тези които казват че подържат форма с пилатес трудно бих се съгласилаПилатес е вид лечебна гимнастика и не би направила това което ще направи фитнеса или бягането.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14th July 2008, 10:12
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
.А за тези които казват че подържат форма с пилатес трудно бих се съгласила
Има ефект и определено, според мен може да се поддържа форма само с пилатес, стига той да не е 10мин. на ден. Ако всеки ден се отделя по 1 час мислиш ли, че няма да има?
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th July 2008, 11:23
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Добре де откъде материал за 1 часово повеждане на Пилатес
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th July 2008, 11:30
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Роки, нещо не те разбрах
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПИЛАТЕС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:14.