IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th December 2008, 08:31
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Във фитнеса,в който ходя,има такъв вибромасажен колан.На въпроса ми към инструктора има ли ефект от него,ми каза,че е за отпускане на мускулите след тренировка. Надали от него може да се очакват чудеса.
О, това е приятно след тренировка
Обаче ми се струва, че другото го рекламират за отслабване. Моята позната, която го има, цял живот мрънка, че е дебела, не спира да яде безразборно и всеки ден от утре започва диета.
За пример: опита се да прави плодов глад, като плодовете, които ядеше бяха банани Другите и били кисели
Сори за off-topica Просто тези уреди са смешка някаква.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th December 2008, 09:33
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Да ви кажа аз го ползвам 3 пъти в седмицата като ходя на масаж, масажистът ми го поставя да вибрира на корема, докато ми масажира краката. Ефектът е, че подкожната мазнинка малко се изчиства, но все пак ограничавам яденето и ходя на фитнес, така че кое от кое е не се знае
Иначе, ако го ползваш за първи път и го сложиш на някоя по-виска степен, после зверски боли корема, но болката е като от натъртено...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th February 2009, 17:45
Аватара на ioni
ioni ioni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 257
По подразбиране

В съчетание с тренировки и умерена диета много помага за премахване на целулита.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th February 2009, 02:03
Аватара на bibetyyy
bibetyyy bibetyyy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Barbie world ...
Мнения: 2 658
По подразбиране

НАДЯВАЙТЕ СЕ ДА ОТСЛАБНЕТЕ С ТОВА ... НАЧИНА Е МНОГО ТРЕНИРОВКИ+ДИЕТА!!!ТРЯБВА ДА СИ ГО РЕШИЛ СЕРИОЗНО!!!НИЩО НЕ СТАВА С МЪРЗЕЛ!!! ЕДИНСТВЕНИЯ ВАРИАНТ С МЪРЗЕЛА Е ''ГЛАД И ИНАТ''(НО ПОСЛЕ КИЛЦАТА СЕ ВРЪЩАТ ДВОЙНО,ЧЕ ДОРИ ТРОЙНО)!!!
__________________
Политиката е изкуството на възможното ...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th February 2009, 10:14
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Браво, мацка! Всички те "чуваме" идеално! НЯМА НУЖДА ДА ВИКАШ!

Ух, аз ги спрях тези масажи, за които писах и се чудя, дали наистина този колан помага за по бързото разнасяне на целулита... така де - чрез вибрациите да помага за по-лесно разнасяне на складираната течност/мазнина. Не мога да се изразя правилно... ама засега съм на спорт + умерено ядене и имам даже по-добър резултат от преди, когато ходех и на масажи... защо така?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th July 2009, 18:46
Аватара на alexitaa
alexitaa alexitaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 115
По подразбиране

Здравейте на всички ! Искам да кажа,че и аз използвам този колан някъде от 1 месец и до сега съм изгубила 2 см от местата където съм го слагала.Най-често го слагах по краката и там има видим ефект,също така и целулита намалява
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th December 2009, 11:53
GaLiNoR GaLiNoR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 1
По подразбиране hi

Здравейте аз съм със травна на коляното, извадих си капачката и сега не мога да тренирам, забраниха ми да спортувам поне 1 година и още не съм си купила този колан но се чудя дали да го направя аз не съм дебела просто искам да не губя форма и почва малко да се показва целулита искам да го спа на време.Да си го купя ли?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th December 2009, 14:58
rulesbreaker45 rulesbreaker45 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 1
По подразбиране Hi

Здравейте смятам да си зимам Seven Omnipotence защото не мога да сваля подкожните мазнини на корема. Аз тренирам хокей ходя на фитнес и тичам храня се здравословно и не става някой може ли да ми каже дали има добри резултати в тая сфера.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 31st January 2010, 19:12
bluesky2010 bluesky2010 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Продавам Seven Omnipotence с приставката за нагряване ,защото се контузих скоро след като го взех през декември и спирам всякакви физически упражнения .
Тъй като все пак съм го отворил го продавам за 50 лв.
пишете ми на лична.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th February 2010, 21:23
bluesky2010 bluesky2010 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2
По подразбиране

коланът е продаден вече
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: SevenOmnipotence
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:34.