IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th August 2008, 09:50
Аватара на Sunny Girl
Sunny Girl Sunny Girl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 180
По подразбиране

Виж, не аз ами ти говориш за културизъм. Жените нямат такива големи мускули и толкова големи гликогенови депа да запълване.
И аз говоря точно за плодовите сокчета, съдържащи фруктоза, която е много неудачна след тренировка, защото спира отделянето на хормона на разтежа
А въглехидратите преди тренировка спомагат за по-дълго и интензивно трениране, така че не бъди толкова краен
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th August 2008, 13:57
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Въглехидратите преди тренировка по-скоро скапват тренировката Те нямат толкова големи депа, но дали пък приемат по 1 кг ориз ? Всичко си е пропорционално. Целта е да горим мазнини все пак, не да приемаме въглехидрати и да ги използваме като енергия, също така в тялото почти винаги остават въглехидрати, те не се изразходват дори 1-2 часа след ядене, че и дори след тренировка все има някакви.
Освен това не може да говорим просто за въглехидрати, има много видове въглехидрати и ако даваш съвети да се приемат преди тренировка, уточнявай какви, понеже някой ще си хапне банан или хляб, като си вика то все е въглехидрат. Но за мен това предтренировъчно хранене, освен с белтък, е противопоказно за целта, към която се стремите ; )
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th August 2008, 08:02
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunny Girl
И аз говоря точно за плодовите сокчета, съдържащи фруктоза, която е много неудачна след тренировка, защото спира отделянето на хормона на разтежа
Ами как стои въпроса с грейпфрута?Той нали се води кисел плод и не съдържа толкова фруктоза? Фреш от грейпфрут след тренировка не е удачно, така ли? Става въпрос не за качване на мускулна маса, а за тонизиране и стягане.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th August 2008, 14:31
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

На мен ми звучат почти несвързани препоръките, които се дават... Кто пресметнеш всички препоръки, се получава, че трябва да ядешна 3-4 часа, да не ядеш 2 часа преди тренировка, един час след нея?
Като включим и час-два тренировка(пак по препоръки сутрин), се получава, че цяла сутрин не може да ядеш(това са си 5 часа тренировката + почивките). А пък всички казват сутрин да се яде най много... е как ще стане това?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th August 2008, 15:02
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

ХАхахаха, ами да, а на гладно как се спортувааа, хм. Когато ми стрърже корема, не мога да ходя да се пъна, става ми лошо. А след тренировка съм зверски гладна, ама то докато се изкъпя и прибера си става 1 час
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th August 2008, 15:11
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

опс. сори пратих го 2 пъти
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th August 2008, 17:03
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
ХАхахаха, ами да, а на гладно как се спортувааа, хм. Когато ми стрърже корема, не мога да ходя да се пъна, става ми лошо. А след тренировка съм зверски гладна, ама то докато се изкъпя и прибера си става 1 час



Хахахха Аз тренирам на гладно ако ходя на кардио - понеже ставам в 12 , пия кафенцето и то станало 1 часа ииииии айди у фитнесу таааа към три съм вкъщи понеже 20 мин ми е пътя дотам иии то стане никое време
после ям два пъти и ако вечерта бирата се брои за диетично хранене с мезето от свински сърца на скара
ииииии пак отслабнах с два килограма как стават тия работи
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th August 2008, 19:16
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

1 бира без други въглехидрати няма да ти навреди (но по-добре да не е вечер ), а и зависи каква бира говорим, надявам се да пиеш от 330 мл Представям си те и с една двулитровка де, нищо чудно

Който не може да тренира гладен (кардио), да хапва нещо пълнозърнесто преди тренировка, 2-3 лъжици овесени ядки с обезмаслено мляко са идеални.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th August 2008, 07:22
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

И аз да попитам ?
Тренирам веднага след работа - към 18.30 - 19.00 ч. до към 20-20.30 ч.
Какво е най удачно да хапвам преди / след тренировка ?
И колко време преди / след ?
* цел - намаляне на килограми, обиколки, мазнинки
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th August 2008, 07:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Ако си правила кардио, никакви въглехидрати поне час след тренировка!.
Мен това ме заинтригува ! ? !
доколкото си спомням от всичко чуто и прочетено, около час след тренировка тялото продължава да топи мазнини, ама ако хапнеш въглехидрати спира и започва да се занимава с тяхната преработка
нещо такова беше, бенджито да каже
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: килограмапомалкозамесеца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:14.