IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 14th November 2007, 09:41
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Дискусията тук е за цените на Тепавичарова, доколкото виждам /не за другото.../

Цените в една пазарна икономика се определят не от това, колко струват съставките на даден продукт или услуга, и колко труд има вложен в този предукт или услуга, а от пазара - т.е. колко пазарът е склонен да плати за този продукт или услуга, като това, което пазарът е склонен да плати може да е значително под цените на съставките, и обратното, значително над ... Докато има хора като мен, които са склонни да плащат на Тепавичарова цените, които тя иска, нейните цените ще са такива, и тя ще си решава какъв размер импланти може да сложи или не. Който му е скъпо, или му малеят имлантите, има други доктори и други цени.
Отговори с цитат
  #232  
Стар 14th November 2007, 09:53
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Като цяло ефекта който аз исках да постигна с операцията е размер на сутиена С. Смятам, че не е прекалено. С 255сс няма как да се случи - и тя самата го потвърди. Обяснява ми как на дъщеря си била сложила такива. Помолих я за 280сс, а тя така остро реагира все едно съм извършила престъпление срещу човечеството и искаше още 3200лв. само за една протеза, за да мери по време на самата операция - ако стане 280сс ги слага ако не остава 255сс. Просто повече пари няма да дам, разбирам я , че иска да се подсигури, но нали за това е опита да може приблизително да предцени. Избрах точно тази лекарка, защото искам прецизна и перфектна работа. Абстрахирам се от това, че е дръпната и си налага мнението. И аз работя с хора - специфична материя в която и при мен като дойдат питат за съвет, защото абе както и да е ...
Ходих на консултация само при Динев, но някак си ми бледнее като специалист /лично мнение/ макар, че е симпатяга. Не ми харесва - разрез около ареолата.
Датата на операцията ми е за началото на декември

SweetShark,
Благодаря ти, донякъде ме успокояваш.
Отговори с цитат
  #233  
Стар 14th November 2007, 10:00
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

За цените на д-р Т просто споделям във форума - не се оплаквам. Споменавам ги само за информация. Бях предупредена, че ще е по-скъпо. Решила съ м и връщане назад няма.
Отговори с цитат
  #234  
Стар 14th November 2007, 10:05
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Аз съм с 255 сс и нося сутиен С, сега. Защо смятате, че няма да стане при теб размер С? Да повторя, преди операцията бях АА...
Отговори с цитат
  #235  
Стар 14th November 2007, 10:35
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Ми аз пак не мога да се съглася. Какво щеще са стане ако несъществуваше Тепавичарова, всички сме обречени, така ли? Нестига, че е доста "нелюбезна" /беше писано някъде тук/, прави малки цици, а и да и платя почти двойно , ами няма да стане. Пък за "сигурното", такова понятие в хирургията няма, там всичко е възможно.
Цитирай:
Помолих я за 280сс, а тя така остро реагира все едно съм извършила престъпление срещу човечеството и искаше още 3200лв. само за една протеза, за да мери по време на самата операция - ако стане 280сс ги слага ако не остава 255сс.
е как е възможно? Кое е престъпление, според вас?
Цитирай:
Просто повече пари няма да дам, разбирам я , че иска да се подсигури, но нали за това е опита да може приблизително да предцени.
ега ти "подсигуряването"
пп. подчертавам, че си е мое мнение и не го налагам на никого!
Отговори с цитат
  #236  
Стар 14th November 2007, 10:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Ми аз пак не мога да се съглася. Какво щеще са стане ако несъществуваше Тепавичарова, всички сме обречени, така ли? Нестига, че е доста "нелюбезна" /беше писано някъде тук/, прави малки цици, а и да и платя почти двойно , ами няма да стане. Пък за "сигурното", такова понятие в хирургията няма, там всичко е възможно.
Цитирай:
Помолих я за 280сс, а тя така остро реагира все едно съм извършила престъпление срещу човечеството и искаше още 3200лв. само за една протеза, за да мери по време на самата операция - ако стане 280сс ги слага ако не остава 255сс.
е как е възможно? Кое е престъпление, според вас?
Цитирай:
Просто повече пари няма да дам, разбирам я , че иска да се подсигури, но нали за това е опита да може приблизително да предцени.
ега ти "подсигуряването"
пп. подчертавам, че си е мое мнение и не го налагам на никого!
Абсолютно подкрепям мнението ти, Наталия... Прекалено едностранчиво и неубедително е някой да твърди, че само един хирург е прецизен и безгрешен. Нещо повече - такъв не съществува на цялата планета, не само у нас. Но не виждам и смисъл от това да се оплаква човек от това, че някой не зачита желанието му за по-голям размер, след като не си е направил труда да чуе и други мнения. Аз, при условие, че не съм имала кой знае какви изисквания като кубатура, минах през трима; а ако имах някакви по-точни желания и някой ми откажеше - щях да питам поне още пет хирурга сигурно. Все пак не режа тялото си всеки ден, нито вадя такива суми често. А послания от типа на "избрах малкия размер, защото другите изглеждат изкуствено" е как да кажа... най-малкото смешен и неоснователен , тъй като всичко зависи от първоначалния старт и форма. И още... трудно ми е да повярвам, че някоя жена тук е избрала силиконовия бюст, за да видят хората колко пари има... Ама че безумни твърдения...
Отговори с цитат
  #237  
Стар 14th November 2007, 12:02
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Аз обиколих няколко пластични хирурзи,защото тя ме дразнеше с поведението си,но накрая преглътнах гордостта си и се върнах при нея.Направих го,защото съм мед.работник и мога да различа професионалиста от печалбара.Не могат да ми казват"ще ти направим операцията както ти искаш и колкото ти искаш".Пациента не казва на кардиохирурга как да му направи операцията или на ортопеда каква пластика да му направи.Просто избираш - или му имаш доверие или не.Без доверие не става,нали си поверяваш живота в ръцете на този човек.
Отговори с цитат
  #238  
Стар 14th November 2007, 12:51
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
засега съм и платила само имплантантите 3200евро и като нищо ще я сменя. Непрекъснато иска пари. 820 лв. за конци, 250евро за упойка, 1600 лв. държавна такса за операция, 15 лв. за снимки, 45 лв. за преглед,
аааааа, НЕ, тук и дума не може да става за печалбарство.
Може и да си разбира жената от работата, не споря, но да ми сложи толкова малък кубик, че чак аз едвам да виждам разликата, да се изръся толкова и отгоре на всичкото да ме навикат
Отговори с цитат
  #239  
Стар 14th November 2007, 13:47
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kukli4ka
мога да различа професионалиста от печалбара.
е да, тя е и двете заедно
Отговори с цитат
  #240  
Стар 14th November 2007, 14:21
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ами аз нали точно това се опитвам да обясня по собствен пример - че 255 никак не са малко, при това без собствени сс преди операцията...Имам чашка С само с 255, и не е нужно да ги търся с лупа, достатъчно големи са, хем на мен и на околните да радват окото, хем на голямата ми любов да пълнят големите ръце
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:57.