IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 17th December 2007, 16:26
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Здравейте, сега искам да ви разкажа за мойте преживявания. Преди споделих за цените който са ми обяви доц. Тепавичарова при консултацията така, че това го пропускам. На 3.12 ми беше операцията при нея. Постъпих в болницата на втори вечерта. Като ги гледах другите как охкат и пъшкат и се хванах за главата, беше ми интересно и много ги разпитвах. Мислех си, че знам много и съм информирана, но се оказа че има още неща който не са ти казани, въпреки това, че си питал. Значи първата вечер преди операцията ми /както и на другите момичета/ направиха един стегнат компрес от много памук напоен с нещо приличащо на вода, дали беше физ разтвор незнам. сутринта преди операцията го свалят. Доцентката винаги идва много рано на работа. Дори и после на визитацийте пак идваше рано около 7.30 и не се наспивахме. Тази която ще оперира през деня я вика в кабинета си разчертава я подробно и обяснява внимателно /много по-дружелюбно отколкото на първата консултация/какво ще прави. след това я качват в операционната. Упойката която препоръчват е деприван, и в действително съм много доволна защото нямах никакви проблеми след това. Като се събудих видях две маркучета да излизат от мен и две да влизат. вливат фи. разтвор, рингер и глюкоза, а от теб стърчат ужасните дренажи. Функцията на дренажите е кръвта която минавя през гърдата да не се връща обратно в кръвообращението, а да се отвежда навън, с цел предпезване от инфекций. Тази кръв се събира в едни пластмасови кутийки който са като хармоника с цел когато ги затварят отгоре да ги натискат и така се създава вакум и да теглят по добре кръвта от маркучите. Практиката на доцентката е да остава дренажите докато стойностите на отделената кръв във всеки маркуч е 20-30 мл. Това реално се постига на 6 - 7 ден след операцията. Повечето пациентки по тяхно настояване тя ги изписва с дренажите на четвъртия ден. Лежат си в къщи и идват само сутрин да им мерят стойностите, като всяка процедура се заплаща по 15лв. Самото махане на дренажите е ужасно. Някой ги боли повече други не, ама мен си ме боля особено левия. Относно болката като цяло за целия период аз лично не съм изпила нито един аулин, не съм използвала каквото и да е обезболяващо, нито пък вечер за заспиване нищо не са ми давали.
Доцентката има син на който предричам бляскава кариера, защото по характер е благ като баща си а е кадърен и се учи добре от майка си. В много от случайте тя реагира нервно и казва това не може да стане, а той/нищо че и говори на Вие там/ и казва спокойно ще вземем кожа от тук ще направим така и така, този мускул ще го захванем така и така. При мен лично ние с доцентката спорехме за размера тя настояваше за 255сс а аз за 280сс и все ми повтаряше, че с клизма щяла да ги вкара 255сс. Основно ме оперираше сина и и той без клизмата й успя да вкара 295сс. тя с никой друг не влиза на операця освен с него. Свалянето на шевовете не боли. Ами май друго няма дано да ви е било интересно
Отговори с цитат
  #282  
Стар 17th December 2007, 16:39
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

мисля че не й е истински син, но може и да бъркаминаче наистина е доста дружелюбен и мил, че и симпатяга на всичко отгоре преди моята операция дойде в стаята и си говорихме десетина минути. тогава не знаех че това е сина на Тепавичарова, но ми направи добро впечатление това, че се опитва да ме настрои положително за операцията.Колкото до доцентката - наистина отношението й се променя доста когато постъпиш вече като неин пациент. става доста по-мека, дори може да заслужиш и някоя усмивка
Отговори с цитат
  #283  
Стар 18th December 2007, 19:17
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Е, на мен същият този син искаше да сложат 295 сс (като ме гледаше иззад бюрото на майка си, и с коментрар, че ние всички искаме големи, и че даже жена му била с 255 и сега искала 295 или над 300), ама тя като взе демонстративно да ми дърпа кожата и да мери с линията, се съгласи бързо-бързо с нея, че само 255 сс ще влязат.

Между другото, тя и докторицата искаше да ми сложи по-големи, че щяли да ми ходят на ръста и рамената, ама като си нямах място за повече....

И нито за миг не съжалявам за размера, мисля че сегашните ми са супер
Отговори с цитат
  #284  
Стар 18th December 2007, 21:49
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Много ми е интересно: коренно различно от начина, по който протече моята операция при друг лекар.
Отговори с цитат
  #285  
Стар 18th December 2007, 23:02
Аватара на huanita
huanita huanita не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 121
По подразбиране

М, да и на мен ми е много интересно, най вече какво става с нас, които имаме на същите физически данни като вашите по-големи кубици??? Какво значи че не може да се вкара повече от 255сс на жена, която ако е при друг лекар отма ще й сложи поне 350? Не ме разбирайте погрешно- и аз харесвам малки гърди, но дали е редно да се заклеймяват по-големите? Те какво крият рискове ли? Ако са си добре поставени какво?
__________________
И на най-високопоставения трон на света ние пак не седим на нищо друго освен на задника си!
Отговори с цитат
  #286  
Стар 19th December 2007, 15:01
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Сори, Хуанита, ама на голо моите 255 сс не изглеждат по-малки от твоите 300+ (гледах ти снимките в другата тема) и честно казано, не разбирам как се получава това, при положение, че съм доста по-висока от теб, а нямах никакви цици преди операцията, и при положение, че съм с пълно подмускулно...

А сега да видим какво ще кажат експертите по темата....
Отговори с цитат
  #287  
Стар 19th December 2007, 15:08
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Ми дай да видим де . Не, че съм експерт...
Отговори с цитат
  #288  
Стар 19th December 2007, 16:29
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Сори, Хуанита, ама на голо моите 255 сс не изглеждат по-малки от твоите 300+ (гледах ти снимките в другата тема) и честно казано, не разбирам как се получава това, при положение, че съм доста по-висока от теб, а нямах никакви цици преди операцията, и при положение, че съм с пълно подмускулно...

А сега да видим какво ще кажат експертите по темата....
А ние къде да погледнем за твои снимки?
Отговори с цитат
  #289  
Стар 19th December 2007, 17:26
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Ами сега !!! Аз нямам голи снимки на циците, а и не рискувам да поствам, че съм шефка на 220 души, и представяте ли си какъв майтап, ако ме разпознаят )), а съм сигурна поне за 4-ма от тях, че четат форумите в Тялото.бг

И сега, какво ще правим? Нова среща на силиконките и "мерене" в тоалетната???
Отговори с цитат
  #290  
Стар 19th December 2007, 18:38
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Ами ако не си слагала никъде свои снимки /на лицето/, невиждам как ще те разпознаят.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:52.