IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 6th February 2008, 14:13
irem2 irem2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Бях една седмица в отделението на Тепавичарова и се ужасих от всичко. Първо тези дренове за които говорите ги слагат не за друго, а защото работят с морално остаряля апаратура, не ползват модерни лепила при рязане и с дреновете ви изтича кръвта и лимфата,които отделя организма при условие че тъканта е само рязана . Това мнение не е мое а разпитвах специалисти а и самият персонал. В съседната стая лежеше момиче,което тя оперира и резултатът беше.....
След операцията започна да и обяснява как трябвало да я реже, ама след дъжд качулка. Едва ли някой минал от там ще повтори някаква процедура, та макар и да са я усрали. Аз благодарение на мненията в този форум си записах и платих плюс първата операция - ринопластика при Евстатиев и гърди, обаче след всичко, което видях се отказвам. Тепавичарова за мен е въздух под налягане, на който като бонус му хлопа и здраво дъската.
Отговори с цитат
  #312  
Стар 6th February 2008, 14:38
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Е, аз от тая "хлопаща дъска" имам перфектни гърди без никакви усложнения...
Отговори с цитат
  #313  
Стар 6th February 2008, 16:26
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от irem2
Бях една седмица в отделението на Тепавичарова и се ужасих от всичко. Първо тези дренове за които говорите ги слагат не за друго, а защото работят с морално остаряля апаратура, не ползват модерни лепила при рязане и с дреновете ви изтича кръвта и лимфата,които отделя организма при условие че тъканта е само рязана . Това мнение не е мое а разпитвах специалисти а и самият персонал.
И аз имам някои задръжки по отношение на дренажите... При кой друг хирург си ходила и въобще към кого си се насочила...? Сподели повече инфо...
Отговори с цитат
  #314  
Стар 6th February 2008, 20:14
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от irem2
Бях една седмица в отделението на Тепавичарова и се ужасих от всичко. Първо тези дренове за които говорите ги слагат не за друго, а защото работят с морално остаряля апаратура, не ползват модерни лепила при рязане и с дреновете ви изтича кръвта и лимфата,които отделя организма при условие че тъканта е само рязана . Това мнение не е мое а разпитвах специалисти а и самият персонал. В съседната стая лежеше момиче,което тя оперира и резултатът беше.....
След операцията започна да и обяснява как трябвало да я реже, ама след дъжд качулка. Едва ли някой минал от там ще повтори някаква процедура, та макар и да са я усрали. Аз благодарение на мненията в този форум си записах и платих плюс първата операция - ринопластика при Евстатиев и гърди, обаче след всичко, което видях се отказвам. Тепавичарова за мен е въздух под налягане, на който като бонус му хлопа и здраво дъската.
Дренове може да не се слагат, ако се осигури да не кърви оперативната рана, а не когато се залепи с някакъв вид лепило. С подобна морално неостаряла апаратура работи засега само д-р Николай Георгиев
По мое мнение доц. Тепавичарова може и да е странен за контакт човек, но е добър хирург.

P.S. Сигурни ли сте, дали точно поставянето или не на дренажи е най-добрият критерий за избор на хирург?
Отговори с цитат
  #315  
Стар 13th February 2008, 20:14
Daisy 1 Daisy 1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 39
По подразбиране

Дренажите -какво научих от тук, от много медицински сайтове и от три консултации- може и без тях. НО шока за организма от оставяне на повишеното количество кръв и лимфа вътре- без да изтича 1-2 дни до достигане на 20-30 мл. и опасността от капсулна коткрактура и инфекция са многократно по-големи ако не се сложи дренаж. Ильо Стоьнов и Тепавичарова препоръчват дренаж. Н.Георгие - не-бил режел със специален нож и кървеното било минимално. Последният не ми препоръча и носене на сутиен след операцията

Днес се записах при Тепавичарова. Предстои ми в средата на март. После ще разказвам.
Честно казано от описанието й тук очаквах на първата консултация да срещна звяр, с грубо и обидно отношение, което наранената ми комплексирана душа едва ли ще понесе. Но аз се срещнах с делова, финна и дискретна жена, която ме гледаше изпитателно над очилата и говореше кратко, ясно и сериозно. Спестими безбройните хвалебствия за свояпрофесионализъм, които ми бяха навирани в очите на другите консултации. Е, няма да си кривя душата - на другите консултации ми бе по-приятно - лъскави кабинети, галантни и усмихнати мъже, дъра-бъра .... Но реших да избера гадната държавна клиника и строгия лекар в името на моето тяло.
Тепавичарова отговори изчерпателно на абсолютно всичките ми въпроси-на втората консултация си ги бях написала на лист- около 30-тина. Премери ми 100 хиляди неща по гърдите - нещо, което другите двама не направиха. Не държеше монолог, а водеше диалог с мен-пита каквоискам, казва ми какво препоръчва и остава крайното решение на мен. Другите двама бяха леко агресивни в твърденията си и начина наподнасяне на информация, която цели да ме убеди в правотата им. Препоръча ми 350 сс, подмускулно. Висока съм 175, 65 кг, ханш - 98 см, подгръдна - 78 см., основа на гърдата - 18 см. Описвам всички тези неща, защото всяко от тях има значение към размера на импланта. С нарастването на кубиците нараства и диаметъра на импланта, който е желателно да е близък до основата на гърдите. Ханшът и гръдната обиколка е добре да са почти еднакви ако общата структура не е крушовидна (голям ханш). Аз не искам голям бюст, а просто малко самочуствие, което да ми отива и мисля, че с тези 350 сс ще идглеждам точно така. Сутиенът ми ще бъде 75 С. Другите двама ми препоръчаха 375 сс, които са почти същото.

Тепавичарова ми даде да пипна разни бурканчета със силиконов гел в различна кохезивност, за да си избера. Пипах имерих импланти (при Н. Георгиев също). Срещна ме с анестезиоложката, защото имам купища алергии....
Въобще мога да заключа за Тепавичарова - за сега съм супер доволна. Дано остана с такива впечатления и след операцията както се надявам.

Цените на Тепавичарова, Ильо Стоянов и Н. Георгиев ги пуснах в двете теми за цени ТУК
и
ТУК
и
ТУК
Отговори с цитат
  #316  
Стар 13th February 2008, 22:40
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Освен сопнатото (понякога) отношение на Тепавичарова тук май всички са на мнение, че е отличен професионалист, така че успех, стискаме палци и после да разказваш
Отговори с цитат
  #317  
Стар 14th February 2008, 15:48
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

Благодаря ти SweetShark,
Ами тя болката ми мина и аз я забравих. Как ме притесниха тези работи които сега четох тука във форума . Просто си пожелавам от сърце да мине много време и да мога все така да хваля докторицата.
Отговори с цитат
  #318  
Стар 15th February 2008, 10:00
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

ENIRA, опитвай се да се масажираш вечер пред телевизора или преди лягане. И аз гледах много несериозно на тия масажи, ама след като ме намасажираха месеци по-късно (писала съм вече по темата), изведнъж станаха много по-естествени на мекота (на пипане) и вид.

С една дума, обгрижвай си придобивките, особено сега, след 6 месеца ще си забравила на грижите.
Отговори с цитат
  #319  
Стар 5th March 2008, 15:13
ENIRA ENIRA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 58
По подразбиране

На 3.03. се навршват 3 месеца от операцията ми. Другата седмица ще се обадя на докторката, за да си определя час за преглед при нея. Нямам търпение да ми разреши да сваля този специалният потник на триумф. Вече са ми спаднали циците и стоят много естествени, работя с много жени който са страхотни хиени и щом те казват, че им изглеждат естествени...
Притеснявам се за белезите не ги мажа. Дали бъркам?
Отговори с цитат
  #320  
Стар 6th March 2008, 10:24
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Споко, моите шевоове с нищо не са мазани, а изобщо не се виждат.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДоцТепавичароваquotАлександровскаquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:46.