IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1081  
Стар 11th November 2011, 15:12
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

момичета,понеже нямам време да чета,кажете ми как да стигна до Синумед?или адрес някакъв да ми дадете.там има ли паркинг за коли?нали там се правят консултациите?благодаря ви

Последно редактирано от lubov2 : 11th November 2011 на 15:24
  #1082  
Стар 11th November 2011, 15:26
Аватара на maryan
maryan maryan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 23
По подразбиране

Консултации се правят в Синумед - адреса е написан на първа страница на темата. Ориентир ти са х-л Лайпциг и НОИ или по-точно първата в ляво след НОИ ако идваш от хотела. Иначе самите операции се извършват в Каспела. Успех.
  #1083  
Стар 11th November 2011, 16:08
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

благодаря.а да ми кажете от магистралата от ст.загора от коя от трите отбивки за пловдив се влиза?благодаря ви
  #1084  
Стар 11th November 2011, 16:35
Аватара на maryan
maryan maryan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 23
По подразбиране

Според мен 2рата отбивка е най-удобна защото се влиза директно в града, а не се минава през селата. От дясно остава с.Труд, а на ляво е Пловдив. Третата отбивка от Ст-загора към Пловдив може да се ползва когато се отива за операция тъй като Каспела се намира в кв. Хр.Смирненски.
  #1085  
Стар 11th November 2011, 18:55
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от andyjoy Виж мнението
Това е личния GSM на доц. Джамбазов - 0888 562 815. Сигурна съм понеже вече съм звъняла.
Ако съм на мястото на Джамбазов ще си сменя номера ! Представи си някой да ти разнася номера по разни форуми ! Ако номера му е ка4ен на сайта му ОК, ама ако не е просто постъпваш адски грозно!
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1086  
Стар 11th November 2011, 18:56
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Шани честит ти нос Много добре се е получило.
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #1087  
Стар 11th November 2011, 18:59
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Да, бе, да! Пфффф! И са минали само 23 дена!!!! Адски ми харесва носа ти! Това е един от най-хубавите носове които съм виждала правени от Джамбазов - мое мнение разбира се! Моля те ми кажи какво точно каза, че искаш да ти прави? ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
Благодаря ти susan_88 Аз исках от всичко Скъсяване , леко повдигане, намаляване на върха и цялостно прибиране на носа към лицето.
Аз лично си носих и фотошопа, както и си бях принтирала снимките на една актриса, чието лице наподобява моето , и д-р Ходжев ми каза, че съм уцелила в избора и даже моят нос щял да стане по- хубав Е ще видим.
Не всички си носят снимки с желания резултат, но според мен е по-добре да имаш , въпреки, че доцента умее добре да преценява и прави съразмерни носове. Но за да няма големи разминавания между твоите представи и очаквания и неговите , по- добре е да му покажеш какво искаш. Успех
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1088  
Стар 11th November 2011, 19:41
Аватара на plama04
plama04 plama04 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Честито на всички за новите нослета!Аз съм нова във форума и от два дни чета вашите преживявания.Разгледах и доста снимки на нослета преди и след.Очарована съм от резултатите.Мога да кажа ,че успяхте да ме навиете.Изпитвам страх от Доктори и болници,но с вашата подкрепа мисля ,че ще се справя.Престраших се и се обадих в клиниката за да проверя кога има дати за консултация и ми казаха да се обадя след 16.01.2012
  #1089  
Стар 11th November 2011, 20:38
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Ако съм на мястото на Джамбазов ще си сменя номера ! Представи си някой да ти разнася номера по разни форуми ! Ако номера му е ка4ен на сайта му ОК, ама ако не е просто постъпваш адски грозно!
Слава Богу,че не си! И слава Богу,че той не е и човек като теб! А относно номера му, преди да се изказваш кое било грозно или не, вземи си направи труда да го напишеш в гугъл и виж в колко страници на най - разлини форуми (включително и в този) го има. След това скивай и в сайта на болницата,ако още не си го запомнила от форумите.

Последно редактирано от Sharpy : 11th November 2011 на 20:48
  #1090  
Стар 11th November 2011, 20:39
lubov2 lubov2 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 113
По подразбиране здр

Според мен 2рата отбивка е най-удобна защото се влиза директно в града, а не се минава през селата. От дясно остава с.Труд, а на ляво е Пловдив. Третата отбивка от Ст-загора към Пловдив може да се ползва когато се отива за операция тъй като Каспела се намира в кв. Хр.Смирненски.[/ много ти благодаря
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:15.