IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd December 2010, 19:43
Аватара на IrOn_MaN
IrOn_MaN IrOn_MaN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 20
По подразбиране

Solver ти ме скъса от смях ве как си ми изопачил написаните думи ставаш за цирка
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd December 2010, 22:35
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от IrOn_MaN
Solver ти ме скъса от смях ве как си ми изопачил написаните думи ставаш за цирка
Solverа да продължава да те къса от смях, глей кви плочки си направил от туй
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #23  
Стар 23rd December 2010, 22:57
Аватара на not_sweety
not_sweety not_sweety не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Свят за двама
Мнения: 768
По подразбиране

Добре, а някой забеляза ли... че тоя пич е искал съвет... април.
Сега, ще ми е интересно- ако мине, и пише... какво е направил- за цялото това време.
__________________
И бронята си ще сваля. Тежи ми.
Какво че рани-рози ще цъфтят
по бледата ми кожа. Помогни ми.
Пусни ме днес на риск във своя свят.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th December 2010, 00:17
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

На мен пък друго ми е чудно , как пък един не забеляза че мом4ето е ниско за годините си ?или всички сте на тази височина за тва не ви прави впечатление
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th December 2010, 07:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
мом4ето е ниско за годините си ?
да
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th December 2010, 11:44
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
На мен пък друго ми е чудно , как пък един не забеляза че мом4ето е ниско за годините си ?или всички сте на тази височина за тва не ви прави впечатление
Е за тва тряа да му предложим разпъване с коне навярно...Или висене на въже...
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24th December 2010, 11:47
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Renkata
Цитирай:
Първоначално написано от want
На мен пък друго ми е чудно , как пък един не забеляза че мом4ето е ниско за годините си ?или всички сте на тази височина за тва не ви прави впечатление
Е за тва тряа да му предложим разпъване с коне навярно...Или висене на въже...
Дай тогава да дига тежести и да си остане джудже
Момчето е много младо и трябва да набляга на други спортове.Тук където живея няма да те пуснат в фитнеса ако си под 16 години а щангите са абсолютно забранени!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th December 2010, 13:42
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ми тогава момчето може да се радва, че не живее при теб, не мога да разбера какъв трябва да е извода, че живееш в ограничен свят ли

Аз тука живея, тука т'ва правят - ми се тая бе. Ниско било, няма ниски хора по улиците ли, да се избиват ли какво? Човек с ген за 1,50 няма да стане 1,60, ако ще 100 години да играе баскет и го гарантирам, говоря като волейболист, видял много хора и развитието им, видял собственото си развитие.

И стига глупости, той няма да става щангист - как ще си спре растежа като стимулира цялата мускулатура на тялото си? Съмнява ме 14 годишен скелет да прави клек с 200 кг. Едно си баба знае, едно си баба бае, спрете да серете във всички теми безсмислените си заучени (грешно заучени) "мнения" и коментари. Имам чувството, че квато и тема да се пусне, всеки си драска неговото ограничено мнение, което съвпада с всяка тема естествено, поне според неговото ограничено мислене.

Сигурни сме всички, че бицепсовото сгъване спира растежа, но има група учени, които все още се съмняват в тоя факт и аз до последно ще ги подкрепям Естествено придърпването на скрипец, набиранията, те са особено спиращи растежа, нищо че разтягат гръбнака - спираме ги, точка. Положението е трагично.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th December 2010, 14:33
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Солвер има спортове които стимулират растежа и офрмят добра фигура стига да му се занимава и не е необходимо от толкова малък да дига тежести Примерно аз нямам ''висок ген'' но благодарение на това че тренирах подходящ спорт съм най висока от жените в рода ми!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th December 2010, 14:49
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Дали е благодарение на тренировките ти или просто съвкупност от гени, надали някой може да ти каже. Все пак трябва да има някой НАЙ-висок и от 10 жени в рода ти, примерно, шанса това да си ти е 10%, а и като цяло населението расте, ако сравняваме средния ръст назад във времето и сега.
Така че такива самовнушения, че сама си си била вкарала високия ген (освен това защо говориш само за жени, все едно мъжете нямат влияние ) са доста необосновани.

Но това няма значение като цяло, момчето не пита как да расте на височина, нито някой ще му казва колко трябва да бъде висок, нито има мярка за височина, която трябва да се следва. Както казах, някои хора си имат фикс идеи и постоянно си ги вкарват в темите - той надали ще ти бъде мъж, така че спокойно.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветизатяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:42.