IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th June 2007, 20:35
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Виж мила естествения цвят на косата ми е светлокестеняв. От 13 години се боядисвам. Била съм и сиво руса и синьо черна ...Айде да знам как се получава, а? Не се заяждам. Нормално е през лятото косата да изсветлее от слънцето. Само при естествено черните коси не става. Ама да ми обясняваш как с шампоан за измиване на коса и чай от лайка си станала по-руса ... е меко казано смешно.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th June 2007, 20:55
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
Виж мила естествения цвят на косата ми е светлокестеняв. От 13 години се боядисвам. Била съм и сиво руса и синьо черна ...Айде да знам как се получава, а? Не се заяждам. Нормално е през лятото косата да изсветлее от слънцето. Само при естествено черните коси не става. Ама да ми обясняваш как с шампоан за измиване на коса и чай от лайка си станала по-руса ... е меко казано смешно.
кой е казал 4е при естествено черните коси става мойта е тъмно руса или светло кистенява то е почти едно и също айде тъмно руса защото преди ми беще почти блондинско руса ам ас времето ми се измини малко
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th June 2007, 20:57
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

Дадох ти пример за сравнение.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th June 2007, 21:09
Mia_rBd Mia_rBd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alica
Дадох ти пример за сравнение.
добре ми честно да тъи кажа може и да е подсъзнателно да си мисля нз поне аз и другите около мене виждат промяна нз
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th June 2007, 21:47
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Лайката наистина действа . Колкото по-светло оцветена е отварата , косата става по-светла . Но ако се полееш още веднъж , се натрупва и потъмнява . Задържа се естествено само до следващото миене . / Иначе в градски условия може да се намери в аптеките / .
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th June 2007, 22:19
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

ново двайсе
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th June 2007, 18:53
tommy tommy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 5
По подразбиране

vzimash edin banan no prezrql ot tezi tumnite , razmachkvash go v edna panitsa ili neshto podobno nqkakav sud, i kato stane na piure vzimash edin limon i go iscejdash vatre i go razburkvash...i s tova se majesh ostavash 15 min i se izmivash s hladka voda...i moje bi ne vednaga no s vremeto shte ti se isvetli a i podhranva.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 14th June 2007, 14:17
Аватара на bluebell
bluebell bluebell не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: varna
Мнения: 69
По подразбиране

бих казала,че тва с банана е ново 20-се.тук май ставаше дума за изсветляване на коса,а не за маски.сигурно аз не съм разбрала
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th June 2007, 15:15
ellezar ellezar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 19
Изпратете съобщение чрез ICQ до ellezar
По подразбиране

Алиса,Апоклистика,абе,оста ете децата да се занимават...
На мен лично ми е много весело,като ги чета...
Пък и ние също сме вярвали в чудеса,не помните ли колко е хубаво
Отговори с цитат
  #30  
Стар 14th June 2007, 15:58
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

И аз шях да кажа, че липов цвят (истински.., не на пакетчета ) и лайка има в аптеките...
В моя рус период се мажех и със сок от лимон на морка коса...само да знаеш, че действа доста ...фиксиращо...затова го поразреди с вода..и а не е за препоръчване, ако косата ти е суха...ще се пресушиш още повече....съхненето на слънце отново е наложително май...
Може и да не станеш бебешко руса, но щом постигнатият резултат ти харесва и си доволна....защо да не си се поливаш косата с разни там отвари....подхранваш косъма и се чувстваш различна... ..стига да имаш нерви за всичките процедури...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Домашнамасказаизсветляваненакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:54.