IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 7th May 2014, 21:28
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Благодаря ти lily.ana за мнението ти, което изцяло потвърждава моите представи. И аз мисля, че кръгъл имплант с висок профил в моя случай най-вероятно ще стои неестествено. А моето желание е за един красив и естествен бюст (разбира се до колкото ще е възможно).

Обясниха ми също, че анатомичните импланти им се прегъвали горните краища и се получавали ръбове на гърдата. Има ли нещо вярно според вас?

А, относно твърдостта на имплантите, единствената разлика е при допир на гърдата ли? Чувала съм, че твърдите импланти по-трудно висвали от меките? Вие какви предпочитате?

Извинете ме за нелепите въпроси, но наистина ми е мътно в главата.....
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th May 2014, 21:53
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Да, в действителност той работи само с кръгли импланти доколкото разбрах. Лошо няма, явно всеки лекар си има своите предпочитания.

А, интересно ми стана за твърдостта на имплантите. В случая Мотива им се носи славата като едни от най-твърдите импланти. Това добре ли ще е за самата гърда? Нали ако се стремим към естествен бюст, би трябвало гърдата да е мека? Но в същото време почти всички жени се стремят към стегнати гърди.

Има ли значение от това дали импланта е твърд или мек за(евентуалното) увисване на бюста? И вярно ли е, че анатомичните форми увисвали по-бързо, заради формата си?

Извинявам се за нелепите въпроси, но наистина ми е доста объркано...

Хубава вечер на всички .....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th May 2014, 23:05
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aniitta Виж мнението
Благодаря ти lily.ana за мнението ти, което изцяло потвърждава моите представи. И аз мисля, че кръгъл имплант с висок профил в моя случай най-вероятно ще стои неестествено. А моето желание е за един красив и естествен бюст (разбира се до колкото ще е възможно).

Обясниха ми също, че анатомичните импланти им се прегъвали горните краища и се получавали ръбове на гърдата. Има ли нещо вярно според вас?

А, относно твърдостта на имплантите, единствената разлика е при допир на гърдата ли? Чувала съм, че твърдите импланти по-трудно висвали от меките? Вие какви предпочитате?

Извинете ме за нелепите въпроси, но наистина ми е мътно в главата.....
Aniitta, аз съм с анатомични импланти и мисля, че няма нищо верно в схващането, че се прегъват краищата им. Моите нито са се прегънали, нагънали, сгънали, сбръчкали, извъртяли или пр. Също така има коментари, че анатомичният можел да се извърти и за разлика от кръглият да стане проблем.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 9th May 2014, 09:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Увисването зависи единствено и само от притежателя, дали се грижи за гърдите си, а не от формата или модела имплант. Моя док. ми каза, че и силиконовите увисват и за това трябва да се грижа за тях и винаги да спя със сутиен и въобще рядко да си позволявам да ходя без сутиен.
Това с нагънатите краище при анатомичните също ме учуди. не, че не е възможно по принцип , може би, знам ли. Но в никакъв случай не е задължително и даже до сега не съм попадала на момиче да сподели такъв случай.
Относно имплантите, които ти е избрал доктора - всичко зависи от състоянието и формата на гърдата ти. Казваш имала си две раждания , значи да предположим, че имаш увисване и "изпразване" в горната част на гърдата и това място трябва да се запълни и в такива случаи знам, че докторите слагат високия профил.
Сега аз мога да дам мнение единствено за моя доктор и ако той ти беше избрал имплантите щях да съм 100% сигурна, че може да му се довериш и, че ще получиш резултата, който си му обяснила, че искаш. Асенов нямам представа как работи.
И, пак казвам, ние тук не сме професионалисти и няма как ние да ти изберем имплантите, трябва просто да намериш доктора , на който да се довериш и да се надяваме, че ще ти се получи.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th May 2014, 12:37
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Благодаря ви момичета за споделените мнения, които повярвайте ми са изключително важни за мен.

Шоки, разбира се че не очаквам професионално мнение от някоя от вас, естествено такова може да даде лекаря. Но опита и немалкия ви контакт с момичета с импланти, ви правят много обогатени и информирани в детайли относно този вид операции и аз много се радвам, че попаднах тук между вас. От както открих форума (близо седмица) денонощно чета. Всички теми са много интересни и полезни, особено както е в моя случай. Нямам приятелки минали по този път, с които да поговоря и да ме посъветват.

Искам да ви попитам още нещо. Правили ли сте някаква предварителна подготовка на кожата на бюста преди операцията? Имам в предвид подхранване с мазила, с цел постигане на по-еластична кожа, за да не се получат стрии след поставянето на импланта. Ако някой е правил преди или след...моля да сподели и мазилото, което е използвал.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th May 2014, 17:47
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aniitta Виж мнението
Благодаря ви момичета за споделените мнения, които повярвайте ми са изключително важни за мен.

Шоки, разбира се че не очаквам професионално мнение от някоя от вас, естествено такова може да даде лекаря. Но опита и немалкия ви контакт с момичета с импланти, ви правят много обогатени и информирани в детайли относно този вид операции и аз много се радвам, че попаднах тук между вас. От както открих форума (близо седмица) денонощно чета. Всички теми са много интересни и полезни, особено както е в моя случай. Нямам приятелки минали по този път, с които да поговоря и да ме посъветват.

Искам да ви попитам още нещо. Правили ли сте някаква предварителна подготовка на кожата на бюста преди операцията? Имам в предвид подхранване с мазила, с цел постигане на по-еластична кожа, за да не се получат стрии след поставянето на импланта. Ако някой е правил преди или след...моля да сподели и мазилото, което е използвал.
Едва ли може да се появят стрии в резултат от поставянето на импланта или след това, даже мисля, че е невъзможно, но знае ли човек....Моите са по 520 кубика във всяка гърда и им няма нищо. Има момичета, които са поставяли и повече кубици и не е споделено да са им излезли стрии.Според мен няма нужда от конкретно мацане на гърдите с цел по-добра еластичност на кожата им извън обичайната поддръжка, която жените си правят - мазане с лосиони, млека или кремове за тялото (ако имаш подобни навици), аз винаги след душ се мажа с лосион или мляко за тяло, но много мои приятелки не обичат да се мажат и съответно не го правят.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th May 2014, 15:59
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
Talking

de_ni_, много ти благодаря успокои ме много по повод на прегъването на анатомичните импланти и появяването на стри. Не знам защо ми щукна тази идея за нацепването на кожата, може би от много то жени, на които след кърмене (преди което гърдите са нараснали значително), след това им се получават стри. При мен специално и след двете бременности и кърмене нямам нито една стрия, но кожата ми е адски суха и за това се притесних.

От форума забелязах информацията, че като плануваме операция тя не трябва да съвпада с месечния цикъл. Така ли е наистина? Ако евентуално съвпадне, задължително ли трябва да отменим операцията?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th May 2014, 17:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не бива да си в цикъл, защото има промяна в системата на кръвосъсирването. Също така, заради хормоналтните промени по време на менструация може да има и евентуална нужда от промяна в коктейлите анестезия. Това е планова операция.... по-добре я предвиди така, че да не съвпада с месечния ти цикъл.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th May 2014, 16:54
Aniitta Aniitta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте момичета, днес мина и втората ми консултация. Много ще ми е нужно и вашето мнение, за което ви благодаря предварително.
Препоръчаха ми импланти Евросиликон, анатомични, ТМ 320 сс, основа 12 см, височина 5 см. Не можах само да разбера профила?

Изненада ме начина на поставяне- под мускулната обвивка, без да бъде рязан мускула. Този вариант бил като среден между подмускулния и надмускулния. Някой има ли с такъв вид поставяне, моля да сподели.

Трудно ми е да се ориентирам относно кубиците. Не мога да преценя какъв бюст ще се получи с тези параметри. Притеснявам се на не ми дойте малък. Не мога се ориентирам. Въпреки че моята цел е един нормален и естествен бюст.

Също така искам да ви попитам хирурга може ли да моделира разтоянието между гърдите или това зависи изцяло от структурата на моите гърди? И колко според вас трябва да е това разтояние, за да е естетически красив бюста?

Благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #20  
Стар 14th May 2014, 07:30
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aniitta Виж мнението
Здравейте на всички!

Поздравения момичета, за смелостта и положените усилия да изглеждате уникални и в същото време да помагате с опита и съветите си на жени, които тепърва им предстои промяната!
След дълго чакане събрах смелост и взех решение да се подложа на операция за увеличаване на бюста. За съжаление въпросите с всеки изминал ден се увеличават. Надявам се да ми дадете съвет за марка импланти, форма, размери, профил, височина и естествено препоръка за доктор и клиника.
Ще се опитам да Ви ориентирам с данните на моето тяло, за да Ви е по-лесно:

*години -31
*раждания - 2
*височина - 162 см.
*килограми - 52 кг.
*гръдна обик.- 84 см.
*подгръдна обик.- 80 см.
*талия -70 см.
*ханш -97 см.

Стартовата ми позиция е почти нулева. Винаги това ми е било голям комплекс. Смятам, че всяка жена заслужава да се чувства добре в кожата си и да има самочувствие. Все пак един живот живеем и от нас зависи какъв ще е той!

Резултата, който очаквам е един нормален, естествен и красив бюст.

Аз съм от Пловдив. Разбира се, по-лесно ще ми е ако операцията е в Пловдив, но имам възможността и да пътувам до София. От направеното проучване относно докторите, ми направи впечатление за Пловдив- д-р Асенов, Торакс, а за София д-р Владимир Василев, Военно медицинска академия.

Благодаря предварително на всички, които имат опита и наблюдението, въз основа на които ще ми дадат най-добрия съвет! Наистина много ми е важно вашето мнение и искрено Ви благодаря!
Незнам до колко ще ти помогне,но като гледам размерите ти горе –долу сме еднакви,на мене ми препоръчаха и сложих 310cc и не съжалявам (поне засега) защото преди мамото чашката ми беше А имах 1см. тъкан,плътност –нещо подобно( чух го когато ме преглеждаха) и сега ми е опъната кожата и ме боли,представям си ако бях сложила повече и то като имаш предвид,че съм раждала 2 пъти,демек са си поувиснали и поразтегляни.Преди всичко е важно какво искаш като ефект и какво можеш да побереш,а и изходната форма е много важна,аз исках максимално естествен вид и това ми беше предложено 310cc медиум-ултра висок профил.
Дано съм ти помогнала,успех 
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предстоящаоперациямолязаняколкосъвета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:25.