IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #511  
Стар 4th February 2009, 23:22
Аватара на marie_claire
marie_claire marie_claire не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 682
По подразбиране

Като стана въпрос за сметки, дотолкова съм свикнала да не си плащам сметката, че наскоро имах една кофти ситуация. Бях с приятелки на кафе, наложи се да си тръгна по-рано и не си платих сметката. Те разбира се не ми казаха, добре, че се сетих по- късно през деня. Това може би се дължи на факта ,че по- често излизам с приятеля си и негова компания, където не плащам сметки.
Иначе дори и да имам блестяща кариера и доходи, не бих се съзтезавала с мъжа до мен. Предпочитам той да е по- богат, по- успял. Би ми било неприятно да си плащам сметката.
Отговори с цитат
  #512  
Стар 4th February 2009, 23:39
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

И на мен ми е неприятно да плащам сметки, затова гледам някой друг да плати, ако е възможно.
Отговори с цитат
  #513  
Стар 5th February 2009, 00:36
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Не обичам да ми плащат сметките Особено ми е неприятно, когато настояват и ме изкарват някаква феминистка. Ако сме си близки с човека, няма проблем да ме черпи някой път, но следващия път аз ще го черпя.
Отговори с цитат
  #514  
Стар 5th February 2009, 00:40
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Ако ти е гадже?
Отговори с цитат
  #515  
Стар 5th February 2009, 00:47
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Ако ми е гадже, няма да протестирам, ако ми плати сметката, но следващия път аз ще платя и неговата. Не виждам причина да ми плаща сметката всеки път или дори често. Според мен човек плаща и чуждата сметка, ако има някакъв повод и иска да почерпи.
Отговори с цитат
  #516  
Стар 5th February 2009, 01:23
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

мУмичинцата искат си плащат - ущипано скачат... докато жИните искат да им се плаща...яво разбрали, че и да скачат Ущипани все тая
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #517  
Стар 5th February 2009, 05:49
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Няма любов с материални очаквания.
това е така,но не е лошо да материализираш любовта си.Хората казват,че каквото мъж търсиш такъв намираш...Аз лично никога не съм харесвала красиви мъже,дори мога да кажа че харесвам грозници.На пръв поглед да е грозен,и в последствие да откривам колко хубав е в действителност.До сега винаги съм била с грозновати мъже,за мой късмет винаги са били доста над средното финансово ниво,и винаги съм казвала какъв подарък очаквам...хахаха,тоест като седна в подаръка си да ми е удобен,или не е задължително да е голям достатъчно е да е скъп...хахаха.Аз лично харесвам скъпи подаръци,подарявам и получавам такива.Но какво е скъп подарък?Това е относително понятие.Тоест това е за постоянния партньор,ако е някой да се позабавлявам малко не ме интересува какво би ми подарил или нещо от тоя сорт,тогава искам друго от него а не подаръци.Тоест всяка жаба да си знае гьола,не вярвам в приказки от рода на Пепеляшка и не вярвам в дядо коледа...
Отговори с цитат
  #518  
Стар 5th February 2009, 06:01
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
А ако момчето няма достатъчно пари,а мацката иска да отидат в скъп ресторант,тогава какво правим?
Мацката е редно да знае с какво момче излиза,ако знам че няма пари и излезна с него като съответно държа да е в скъп ресторант- ще го заведа аз.Ако преценя че това би обидило момчето бих отишла с него където то е решило да ме заведе.Това е като за начало...,но стане ли въпрос за любов не ме интересува дали ще ме заведе в скъп ресторант или ще сме вкъщи да си гледаме някое филмче да речем поради липса на финанси,важното е че ще съм с него...без значение къде,важното е с кого
Отговори с цитат
  #519  
Стар 5th February 2009, 08:12
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 645CI
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
А ако момчето няма достатъчно пари,а мацката иска да отидат в скъп ресторант,тогава какво правим?
Мацката е редно да знае с какво момче излиза,ако знам че няма пари и излезна с него като съответно държа да е в скъп ресторант- ще го заведа аз.Ако преценя че това би обидило момчето бих отишла с него където то е решило да ме заведе.Това е като за начало...,но стане ли въпрос за любов не ме интересува дали ще ме заведе в скъп ресторант или ще сме вкъщи да си гледаме някое филмче да речем поради липса на финанси,важното е че ще съм с него...без значение къде,важното е с кого
хей много ми харесват мненията ти днес..........
Отговори с цитат
  #520  
Стар 5th February 2009, 08:31
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
Ако сме си близки с човека, няма проблем да ме черпи някой път, но следващия път аз ще го черпя.
И аз съм така
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквимъжеНЕхаресватжените
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:37.