Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 13th May 2011, 14:58
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Жените, които се радват на дискретно секцио- понеже има такова лично аз съм виждал на една колежка,също не се вижда.



искаш да кажеш,че 10 см разрез е възможно да изчезне с магическата пръчица и кожата да не можеш да познаеш,че е рязана ????
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 13th May 2011, 15:01
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^ Виж мнението
Точно затова, че най-вероятно ще си опитно зайче-рискуваш много. В Чужбина може да е друго, но тук това е още новост. Може би най-добре е да отидеш на няколко консултации при различни хирурзи и да събереш информация, оттам нататък сам ще си прецениш какво да правиш.



проблемът е, че наистина за едно сериозно проучване на тази тема, в предвид,че няма почти сведения от бг пациенти в нета, ще с анужни и време и пари - за обиколки по консултации и набиране на реална информация за рално оперирани хора и получени резултати !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #73  
Стар 13th May 2011, 15:18
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Баси циците Тедо........................
Отговори с цитат
  #74  
Стар 13th May 2011, 15:22
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

... е не с всички дрехи изглежда така положението ))
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #75  
Стар 13th May 2011, 23:51
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
... е не с всички дрехи изглежда така положението ))
Aми ще ходиш само с тая блузка
Отговори с цитат
  #76  
Стар 16th May 2011, 05:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Пич,само едно ще ти кажа-ТЯЛО СЕ ГРАДИ ЦЯЛ ЖИВОТ,ТОВА Е НАЧИН НА ЖИВОТ.Ако ще и 100 операции всевъзможни да ти направят няма да заприличаш на нещо.Относно добавките си мнооо назад,да не кажа,че идея си нямаш щом не ти се гълтат.
Хората са казали нещо-човек е това с каквото се храни.не мой ме убедиш,че след 2 часа тренировка 3 пъти седмично с набиване на месо/не свинско/няма се постигне резултат.Вземи ходи в някой фитнес и си наеми инструктор,но бъди стриктен и след 6 месеца пак ела да си пишеш за измислените импланти,които само профи културисти знам,че имат
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #77  
Стар 16th May 2011, 08:36
Аватара на Veskesa
Veskesa Veskesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Скромното ми мъжко мнение е, че поставянето на импланти на мъже е по скоро за модели/манекени, а не за всеки. Лично аз предпочитам да отделя по 1 час във фитнеса, първо, че ще тренирам за здраве и второ предпочитам натуралните мускули, говоря за това да не приличам на гардероб, а съвсем нормално стегнато тяло.

Последно редактирано от Veskesa : 16th May 2011 на 09:05
Отговори с цитат
  #78  
Стар 18th May 2011, 15:07
Аватара на jansi
jansi jansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 58
По подразбиране

Спорт и правилно хранене е решението.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 4th June 2011, 12:01
kick_man kick_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Ако исках да набирам информация относно колко време ще отнеме фитнеса и какво да ям или не щях да пиша във форума за фитнес маниаци визирам последните два коментара по темата които нямат нищо общо с темата за имплантите... само да поясня за тези, които изпитват панически ужас от скалпел и игли- На фитнес пак се ходи след операцията не седиш да се разплуваш на дивана, релефа е много по добре оформен и ако спреш химията и блъскането няма да се разплуеш като медуза на слънце. Колкото и да ми ги хвалите добавките- напред назад, все тая докъде сме с материала, като гледам тия уж здрави скалички дето издръжливост никаква а маса колкото си искаш. Като се поизпотят малко започват да смърдят на тридневен памперс, за психиката и избушилите хормони да не говорим, пък пъпките на някои даже няма да коментирам,ПЪК ТИ МИ ХВАЛИ КОЛКО СА НАПРЕД ВЕЧЕ, а повярвай ми тяло с перфектен релеф само с блъскане и ядене не става. Ако пък имате 2 часа три пъти седмично, то май не работите особено много, за деца и семейство да не говорим. Аз искам да си живея живота не да се тровя с химия и да блъскам по фитнес залите. Темата е за хора които реално имат или искат да имат импланти НЕ Е ЗА ХОРА, КОИТО СА ПРОТИВ ИМПЛАНТИТЕ.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 4th June 2011, 12:08
kick_man kick_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Иначе защо жените да си слагат силикон в гърдите, устните, дупетата, ми да блъскат във фитнеса и да ядат бе- мускулната маса и на гърдите и на дупето ще нарастне и ще се повдигнат и гърдите и дупето, ма ще ви кажа защо не сте против жените и силикона. Защото ако излезе някоя мацка от фитнеса със здраво тяло и ви натупа едно здраво на улицата бая срам ще берете, някак си психически от нестабилно его и липса на самочувствие предпочитате жената да се тунингова отколкото да тренира, защото лично моето мнение е, че жените са два пъти по издръжливи от мъжете, както на болка така и на физическо натоварване и не говоря за сила, а за издръжливост И НЕ МЕ Е СРАМ да призная, че жените са много по от нас- мъжете. За разлика от нас не вървят по улиците голи до кръста боси за да си покажат хубавите тела, те просто искат да изглеждат добре за себе си а не защото да се дуят пред Пешо от долния етаж.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пластичнахирургиязарелефнотялопримъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:41.